blog

Reeta Chakrabarti Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Siostra, BBC, Wzrost

Doświadczenie w innym otoczeniu i środowisku pomaga rozwinąć poczucie zrozumienia, jak żadne inne rzeczy na świecie. Reeta Chakrabarti jest dziennikarką, która urodziła się w Londynie i jako nastolatka spędziła trochę czasu w rodzinnym kraju w Indiach, gdzie ukończyła szkołę średnią. Pomogło jej to poznać właściwe sposoby podejścia do artykułu i zaprezentowania go ludziom. Jest prezenterką i dziennikarką dla BBC.

 Reeta Chakrabarti Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Siostra, BBC, Wzrost

Kariera i postęp:

Od początku swojej kariery związana z siecią BBC. Zaczynała od stanowiska producenta w radiu BBC 4, gdzie pracowała dla Today, World One i PM. Następnie zaczęła relacjonować 5 Live Breakfast, a później została korespondentką wiadomości ogólnych, a następnie została korespondentką polityczną.

Relacjonowała trzy wybory powszechne, zanim została korespondentką edukacyjną dla BBC News. W 2014 roku została prezenterką i reporterką BBC One. Oprócz tego była gospodarzem wielu wydarzeń korporacyjnych, w tym dwóch kolejnych edukacyjnych nagród telewizyjnych.

Kim jest mąż Reety?

Ta kobieta kocha wiersze i jest fanką Johna Keatsa. Wybrała nawet jego pracę jako specjalistyczny temat w telewizyjnym teleturnieju Celebrity Mastermind w 2016 roku. Dowodzi to, jak lojalna i oddana jest swoim bliskim, a także jest dość romantyczna.

Nie jest niczym nowym, że jest mężatką i stało się to dość dawno temu. Mimo że przez ten czas była w udanym związku, udało jej się utrzymać tożsamość męża w tajemnicy. Wielu z Was może to zaskoczyć, ale w Internecie nie ma ani jednego zdjęcia pary.

Kolejną rzeczą, którą udało jej się ukryć przed wzrokiem opinii publicznej, jest to, że twarz i imię ich dzieci, chociaż wiadomo, że wszystkie są córkami. Wygląda na to, że w ogóle nie chce, żeby stanęli przed kamerą, albo w końcu to wybór rodziny.

Zobacz też: Lerato Mbele Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Chłopak, Bio

Krótki życiorys:

Reeta Chakrabarti, obecnie w wieku 52 lat, urodziła się 12 ten Grudzień 1964 w Londynie, Anglia. Urodziła się dla rodziców Bidhana i Rumy Chakrabarti i ma siostrę Lolitę. Spędziła swoje nastoletnie lata w Kalkucie w Indiach i wróciła do ukończenia Exeter College w Oksfordzie z języka angielskiego i francuskiego. Brytyjski obywatel należy do grupy etnicznej indyjsko-brytyjskiej. Piękna reporterka z BBC do dziś wygląda elegancko, ma idealną sylwetkę i odpowiedni wzrost.

Zalecane