blog

Reggie Aqui Wiki, wiek, ślub, partner, wesoły, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Najczęściej słyszymy osoby o wymagającej karierze, mające zaburzone i niestabilne życie osobiste. Istnieją jednak również osoby takie jak Reggie Aqui, które pomimo trudnego zawodu, takiego jak dziennikarstwo, zdołały wprowadzić idealną równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Reggi Qqui jest amerykańskim dziennikarzem, który obecnie służy jako prezenter dla ABC7 Mornings.

  Reggie Aqui Wiki, wiek, ślub, partner, wesoły, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Kariera i postęp:

Reggie Aqui rozpoczął karierę w sieci WLUK w Green Bay w stanie Wisconsin. Następnie pracował w WDJT w Milwaukee, a następnie w KHOU w Houston w Teksasie. Później pracował dla CNN w Atlancie jako prezenter w sieciowym serwisie informacyjnym o nazwie „CNN.comLive” oraz jako niezależny gospodarz dla CNN International.

Ponadto na CNN.com przedstawił relację CNN/Facebook z inauguracji byłego prezydenta Baracka Obamy. Relacjonował także katastrofę tsunami w Japonii i powstanie „arabskiej wiosny” w CNN International. Po odejściu z CNN pracował dla KGT-TV w Portland w stanie Oregon i dołączył do ABC7 w październiku 2015 roku.

Ile jest warte Reggie?

Wybitny dziennikarz Reggie Aqui zainwestował kilka lat w sektor dziennikarski. Pracował dla renomowanych sieci, takich jak CNN, ABC7 i KGT-TV, co pomogło mu zdobyć zarówno uznanie, jak i lepszą fortunę ekonomiczną. Chociaż Reggie nie ujawnił jasnych liczb, podejrzewamy, że zdobył ogromną pensję, która przyczynia się do jego wspaniałej wartości netto.

Ciesz się pięknym życiem małżeńskim z partnerem, Philem!

Reggie jest wzorem nie tylko ze względu na swoje zawodowe osiągnięcia, ale także ze względu na swoją uczciwość i prostolinijność w prawdziwym życiu. Reggie jest otwarcie gejem, który wiódł niezwykłe życie ze swoim partnerem.

Dziennikarz jest od roku szczęśliwym mężem Phila Heuringa. Para zarejestrowała swój ślub 9 września 2016 roku i mieszka razem w San Francisco. Jak podają źródła, jego mąż ma obsesję na punkcie parków rozrywki Disneya i jest zatrudniony na stacji należącej do Walt Disney Company.

  Obraz

W przeciwieństwie do kilku par homoseksualnych, Reggie i jego partner nie boją się ujawniać swojego związku w mediach społecznościowych z powodu ostrych reakcji. W rzeczywistości Reggie udostępnia wiele uroczych zdjęć, na których cieszą się wspólnymi zabawami na Instagramie i Twitterze.

Jego krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Reggie Aqui urodził się w 1977 roku na Hawajach, w Stanach Zjednoczonych, w rodzinie amerykańskiej i ma 40 lat. Ukończył studia w Medill School of Journalism na Northwestern University. Dziennikarz należy do rasy białej i cieszy się wysokim wzrostem, który pasuje do jego atrakcyjnej osobowości.

Zalecane