blog

Reggie Yates Wiki, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wartość netto i tatuaż

Leo Jones wcielił się w rolę w przebojowym serialu telewizyjnym „Doktor”, a także służył jako radio Dance Jockey, a także zyskał sławę jako prezenter telewizyjny, dobrze znaną osobą jest pan Reggie Yates. Jest jednak współgospodarzem programu gier BBC One „Priized Apart” w czasie największej oglądalności, wraz z Emmą Willis, a także jest gospodarzem serii BBC Three Reggie Yates' Extreme Russia, Extreme South African i Extreme United Kingdom.

 Reggie Yates Wiki, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wartość netto i tatuaż

Kariera i sukcesja:

Ten wytrawny aktor, prezenter telewizyjny i radiowy DJ jest najbardziej znany z roli Rastamosue, Leo Jonesa w Doctor Who. Podobnie Yates słynie z pracy w BBC zarówno w telewizji, jak i radiu. Reggie jest znany z tego, że jest gospodarzem butów do serii gier „Priized Apart” BBC One i BBC One. Podobnie, ten facet jest również najbardziej znany z prowadzenia programu rzeczywistości ITV2 „Release the Hounds” oraz z chwalonych przez krytyków seriali Extreme Russia i Extreme UK. Otrzymał także nagrodę dla najlepszego prezentera podczas Royal Television Society Awards w 2016 roku oraz wiele innych nagród. Niedawno Yates przedstawia „Reggie Yates: Insider” w BBC Three.

Wartość netto ze wspaniałą pensją:

Wartość netto tego obdarowanego przez Boga wszechstronnego aktora i prezentera telewizyjnego szacuje się na 3 miliony dolarów. Nie ujawnił jednak swojej dokładnej pensji i honorariów w mediach, ale poinformował, że ma roczną pensję w wysokości ponad miliona dolarów, w tym jego serial telewizyjny, program telewizyjny, radio DJ i inne rekomendacje, a także niektóre jego lokalne firmy. Ma również własny lokalny Instytut Radiowy, stamtąd mężczyzna produkuje nowego Radio Jockey i DJ-a, a także inwestuje w kilka lokalnych kawiarni. Jednak najczęściej korzysta ze swoich londyńskich mieszkań i samochodu AUDI.

Zaręczony z dziewczyną: Jakieś pomysły na małżeństwo z nią?

Cóż, ten brytyjski prezenter telewizyjny i aktor, Reggie Yates, wie o tym lepiej, zakończył związek ze swoją narzeczoną Tią Ward, będąc razem przez ponad cztery lata. W 2012 roku Yates po raz pierwszy ujawnił swój związek z modelką/aktorką Tią Ward. W weekend w Saint Tropez przytulał i całował swoją randkową dziewczynę. Para zrobiła krok naprzód w swoim związku, angażując się w 2015 roku podczas romantycznej noworocznej ucieczki do Rio De Janeiro w Brazylii. Podczas National Television Award w Londynie, Yates rozmawiał z Daily Mirror o zaręczynach w styczniu 2015 roku. Yates, która nie jest gejem, otworzyła o tym, że planuje oświadczyć ją przez ostatnie siedem miesięcy. Zaproponował Wardowi imponujący, samodzielnie zaprojektowany pierścionek, a następnie „Hello Magazine” pogratulował parze zaręczyn poprzez Post na Twitterze. We wrześniu Reggie ujawnił Mirrorowi swoje plany na przyszłość z jego niedoszłą potencjalną żoną, Wardem. Jednak on i jego narzeczona Tia, która prowadzi również blog podróżniczy i modowy, są teraz w separacji, zanim para się pobrała. Tak, to fakt, ponieważ przyznał na pewnym portalu wiki w lutym, że plan ślubu był „dziwny”.

Krótki życiorys lub fakty:

Ten utalentowany brytyjski prezenter telewizyjny, aktor i radiowy DJ urodził się 31 maja 1983 r. w Londynie, w Anglii, jako syn Felicji Asante i Reginalda „Jojo” Yatesa. Oboje urodzili się w Ghanie. Ma więc obywatelstwo brytyjskie, ale jest pochodzenia afroamerykańskiego. Ma zadbanego i dobrze udekorowanego sześciopakowego chłopca i doskonali tatuaż na ramieniu o wysokim wzroście 6 stóp i 3 cali i ponad 71 kg ciężarów.

Zalecane