blog

Reginae Carter, Córka Lil Wayne'a Wiki: Chłopak, randki, wzrost, studia

Reginae Carter, lat 19, jest najbardziej znana jako córka słynnego rapera Lil Wayne'a. Jednak stworzyła własną tożsamość jako piosenkarka. Artystka hip-hopu i R&B, Reginae jest również gwiazdą reality show, zagrała w Tiny and Toya oraz TOYA: A Family Affair. Sensacja nastolatków jest w wiadomościach odkąd zagrał w The Carter w 2009 roku.

  Królowa Carter, Lil Wayne's Daughter Wiki: Boyfriend, Dating, Height, College

Ile jest warte netto Reginae?

Reginae Carter zgromadziła wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów. Amerykańska piosenkarka zasmakowała sławy, kiedy zagrała w filmie dokumentalnym Carter w 2009 roku w wieku dziesięciu lat. Weszła też w skład amerykańskiej nastoletniej grupy muzycznej, o mój Boże , początkowo znany jako OMG Girlz co pomaga skłonić ją do zarabiania.

W 2009 roku dołączyła do telewizyjnego reality show swojej matki „Tiny i Toya”. Następnie w maju 2011 r. Reginae zagrała w serialu reality TOYA: sprawa rodzinna gdzie podobno zarobiła pakiet wynagrodzenia w wysokości 2000 USD za odcinek z reality show. Później wydała swój pierwszy singiel Nie ma nikogo.

W wieku 14 lat podpisała płytę ojca i wydała swój pierwszy teledysk Umysł wariuje 2 lipca 2014 r. Reginae otrzymała dwa markowe samochody, Ferrari i BMW na swoje 16. urodziny od swojego ojca rapera. Lil Wayne ponownie podarował jej nowego Range Rovera, który podobno wart jest 80 000 USD w jej 17. urodziny.

Reginae spotyka wspierającego chłopaka

Nie ma nikogo piosenkarz spotyka się z raperem o imieniu Rayshawn Lamar Bennett, który jest profesjonalnie znany jako YFN Lucci. Po raz pierwszy widziano je na publicznym wydarzeniu w 2018 Insta Gala w Atlancie. Później para została zauważona podczas wspólnej jazdy w Los Angeles po meczu NBA All-Star.

YFN był również postrzegany jako wspierający Reginae w jej słownej wojnie z Jaydą Ayanną w marcu 2018 r. Podczas jej sporu w mediach społecznościowych YFN bronił swojej dziewczyny i przypomniał, że ma plecy Reginae.

Cóż, duet obnosi się ze swoim życiem miłosnym w mediach społecznościowych i dedykuje sobie nawzajem posty. Reginae życzyła swojemu chłopakowi jego urodzin 7 kwietnia 2018 roku.

Później, 25 kwietnia 2018 r., Reginae udostępniła swoje zdjęcie swojemu chłopakowi YFN Lucci na Instagramie, przytulając i pieczętując pocałunek na policzku.

Plotka o śmierci królowej

10 sierpnia 2008 r. w Internecie pojawiła się pogłoska o śmierci Reginy. Plotki głosiły, że straciła życie po wypadku samochodowym. Po czym strona myspace Lil Wayne została pokryta komentarzami fanów. Jednak później incydent okazał się mistyfikacją, a Lil Wayne wyjaśniła, że ​​jej córka jest zdrowa, żywa i otoczona rodziną.

Życie rodzinne

Reginae urodziła się rodzicom Lil Wayne i Antonii „Toya” Carter. Jej rodzice byli małżeństwem tylko przez dwa lata, a później zakończyli swój związek rozwodem w 2006 roku. Jej matka, która miała zaledwie 14 lat, kiedy urodziła Reginae, wychowała córkę po separacji z Lil Wayne.

Reginae ma czworo przyrodniego rodzeństwa ze strony ojca. Ma trzech przyrodnich braci Camerona Cartera, Dwayne Cartera III i Neala Cartera oraz przyrodnią siostrę, Reign Ryan Rushing.

Lil Wayne została aresztowana za nielegalne posiadanie broni i marihuany w 2007 roku. Co więcej, jej tata doznał ataku i został znaleziony nieprzytomny w swoim pokoju hotelowym w Chicago w 2012 roku.

Krótki życiorys

Urodzona w Luizjanie w Stanach Zjednoczonych Reginae Carter otworzyła oczy w 1998 roku. Reginae obchodzi swoje urodziny 29 listopada każdego roku. Stojąc na wysokości 1,65 metra (5 stóp i 5 cali), Reginae spędza życie studenckie na Uniwersytecie Clark-Atlanta jak na wiki. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane