blog

Reina Hardesty Wiki-Bio, Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Wzrost

To jest wręcz komiczne i przerażające jednocześnie, kiedy podchodzisz do ojca i wręczasz mu stustronicowe rachunki telefoniczne. To było dość naiwne i głupie ze względu na teraz aktorkę „startupową”, Reinę Hardesty, że całkowicie oszalała i wysyłała SMS-y 400 razy dziennie do swojego kawalera, co oznacza wysyłanie SMS-ów co dwie minuty, dając jej ojcu mini atak serca i sprawiając, że stał się ciężki na jego portfelu.

 Reina Hardesty Wiki-Bio, Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Wzrost

Kariera i postęp:

Reina Hardesty to amerykańska aktorka telewizyjna i operatorka znana z ról w „Startupie” w 2016 roku. Znana jest również z roli Aspena Fairchilda w Greenhouse Academy. Inne osiągnięcia aktorskie Hardesty to postacie, które grała jako Kitty i Monica Crew w odpowiednio „Dzik” i „Bluffside Drive”.

Największy horror ojca, który otrzymuje 440-stronicowe rachunki telefoniczne!

Jakie są najstraszniejsze rzeczy, gdy jesteś w fazie ojcostwa? Cóż, prawdopodobnie są to absurdalnie drogie żądania jego dzieci, popisy makijażu jego żony, długo niekończące się rachunki za zakupy spożywcze i cóż, RACHUNKI ZA TELEFON! I jest to nawet przerażające, gdy rachunki mają 440 stron.

Aktorka „Greenhouse Academy”, Reina Hardesty, gdy miała zaledwie 13 lat, zebrała 14 528 tekstów w ciągu miesiąca, pozostawiając ojca w największym horrorze jego życia. Mówiąc dokładniej, liczba SMS-ów, które wysłała lub otrzymała, była dramatycznie szalona, ​​ponieważ oznacza to, że wysyłała jeden SMS co dwie minuty. A zapytana przez rodziców, od niechcenia odpowiedział mówiąc: „Po prostu lubię rozmawiać”.

Hardesty była naiwnym dzieckiem, kiedy była mała, ponieważ zawsze trzymała się telefonu, nawet podczas snu. Jednak po rachunku za telefon, który prawie spowodował ogromną dziurę w portfelu jej ojca Grega, jej korzystanie z telefonu komórkowego zostało ściśle ograniczone przez jej rodziców. Greg, który jest reporterem w Orange County Register, lokalnej gazecie, poinformował, że na szczęście jej limity SMS-ów są ograniczone, w przeciwnym razie rachunki telefoniczne wzrosną do nieba.

Greg donosił dalej, że po ograniczonym korzystaniu z telefonu Reiny, jej oceny się poprawiły i radziła sobie całkiem nieźle w szkole.

Czy teraz-dojrzała Reina jest singlem?

Reina jest teraz dojrzała i wyrosła na piękną i utalentowaną aktorkę. Prawdopodobnie łamie miliony serc męskiej publiczności swoim wyjątkowym talentem i cudowną twarzą. Większość chłopców absolutnie chciałaby być jej „pewną częścią” i jest bardzo ciekawa jej życia miłosnego. Cóż, czy ona jest singlem, czy już zmieszana, bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej.

Reina Hardesty jest jedną z tych artystek, które stawiają swoją karierę na pierwszym miejscu na swojej liście priorytetów. Z polubieniami jej postu w mediach społecznościowych aktorka nie wydaje się być zaangażowana w żadne romanse. Ponadto wieści o jej chłopaku nie trafiły jeszcze na pierwsze strony gazet, więc równie dobrze możesz założyć, że nadal jest samotna. Nawet jej tweet sugeruje, że nie ma chłopaka.

Krótkie życiorys Reiny Hardesty:

Reina Hardesty, obecnie w wieku 22 lat, obchodzi swoje urodziny 4 ten stycznia. Jest piękną córką dla rodziców; Greg Hardesty i Manako Ihaya. Według źródła wiki ma też starszego brata, który ma 24 lata. Aktorka „Startup” jest średniego wzrostu i należy do białej rasy.

Zalecane