blog

Rena Lovelis Wiki: Wiek, urodziny, pochodzenie etniczne, wzrost, chłopak, randki, 2018

Nie musisz daleko szukać inspiracji, gdy masz gwiazdorskich rodziców i siostrę. Dla Reny Lovelis poszła w ślady swojej matki piosenkarki i wraz ze swoją starszą siostrą utworzyła wspaniały zespół, który teraz nazywa się Hey Violet. Odkąd wydali swoją pierwszą EPkę, nie musieli oglądać się za siebie. Rena, która zaczynała jako specjalista od basu, jest teraz główną wokalistką i sprawiła, że ​​publiczność załamała się swoim hipnotyzującym głosem. Cóż, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o piosenkarzu, ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie.

  Rena Lovelis Wiki: Wiek, urodziny, pochodzenie etniczne, wzrost, chłopak, randki, 2018

Ile jest warta netto Rena Lovelis? Karierę muzyczną rozpoczął od najmłodszych lat

Rena Lovelis zdołała pozyskać 4 miliony dolarów netto jako amerykańska piosenkarka. Jej występ jako wokalistka zespołu pop-rockowego Hej Violet służyła do zbierania jej dochodów. Premierowy album grupy To jest koniec kontroli zebrać przyzwoite zarobki, ponieważ znalazła się na 11. miejscu na liście Heatseekers w USA i na 24. miejscu na listach przebojów w amerykańskim Hard Rock.

Miała zaledwie sześć lat, kiedy nauczyła się grać na perkusji i przeniosła się na gitarę i bas. Dołączyła do żeńskiego zespołu hard rockowego Bomba Cherri i zaczęła grać na basie w wieku 10 lat. W jej zespole były Miranda Miller, Julia Pierce i jej starsza siostra Nia Lovelis. Podpisali kontrakt z Hollywood Records i wydali swoją pierwszą EP-kę, Sztywny w 2011.

W 2012 roku wydali 12 piosenek na hard rockowym albumie; Ten Czy koniec kontroli. Po roku od wydania albumu ich główna wokalistka Julia opuściła zespół, a Casey Moreta dołączył do nich jako nowy członek. Następnie Rena zrobiła krok naprzód, by zostać główną wokalistką w ich zespole. Grupa zmieniła nazwę zespołu na Hej Violet w 2015 roku. Rena miała 19 lat, kiedy wydała 12 utworów na płycie pop-rockowej, Z zewnątrz z innymi członkami zespołu.

Dating Fellow Musical Artist Boyfriend

Rena Lovelis spotyka się z innym piosenkarzem Robbiem Pickerem. Jej chłopak wydał swój debiutancki singiel 10 powodów z Lailą V w listopadzie 2017 r. Słodkie gołąbki nie wahają się udostępniać swoich zdjęć w serwisach społecznościowych.

7 stycznia 2018 r. Faceci w moim wieku piosenkarka, Rena podzieliła się snapem ze swoim chłopakiem, artystą muzycznym. Duet wyruszył na przygodę metrem i cieszył się ich wycieczką.

Ponadto 22 marca 2018 r. widziano ich w tej samej mistycznej marce odzieżowej, Mortus Viventi. Para pozowała z migawką emo, obnoszącą ich garderobę z Los Angeles. Główny wokalista Hej Violet również podzieliła się snapem ze swoim wytatuowanym chłopakiem w dniu 2 kwietnia 2018 r.

Rena Lovelis i jej chłopak Robbie Picker na zdjęciu udostępnionym 2 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Chociaż Rena wykazała się niesamowitą więzią z Robbiem za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, pozostała dyskretna, aby dzielić się szczegółami swojego chłopaka. Jako zaprzyjaźniony artysta muzyczny duet wspiera się nawzajem. Nagrali również piosenkę zatytułowaną Moje wszystko razem.

Życie rodzinne: zainspirowani przez rodziców do zostania muzykiem

Matka Reny, Stacy Morze, jest aktorką i muzykiem. Jej matka, Stacy, legalnie zmieniła imię na „Ana Lovelis” w 1999 roku. Następnie grała na perkusji i udzielała wokali w zespole, m.in. Tydzień Do U rzygać, Sława oraz DOXY . Ma również starszą siostrę Nię Lovelis jako członka rodziny.

Jej ojciec również interesuje się muzyką i często gra na klawiszach. Jej starsza siostra Nia jest perkusistką ich zespołu, Hej Fioletowy. Jej rodzice zainspirowali obie córki do zostania muzykiem. Obie panie dorastały obserwując swoją matkę i zaczęły podążać za swoją pasją do muzyki.

Krótki życiorys

Rena Lovelis, urodzona w 1998 roku jako Pyrena Lucrezia Morze Enea, obchodzi urodziny 6 kwietnia. Pochodzi z Nowego Jorku w stanie Nowy Jork. Rena mierzy 1,57 m (5' 2') i ma znak urodzenia jako Baran. Należy do narodowości amerykańskiej i posiada mieszane pochodzenie etniczne (kaukaski, polski).

Jak na wiki, została zwerbowana przez Julię Pierce w Hej Violet wraz z Nią Lovelis.

Zalecane