blog

Rene Nezhoda Wiki, wiek, żonaty, żona, rozwód, wartość netto, ojciec

Wszyscy chcą łatwych pieniędzy, ale nic takiego nie ma i muszą naprawdę ciężko pracować, aby zdobyć trochę pieniędzy. Przeciwnie, Rene Nezhoda jest biznesmenem, który sprawia, że ​​proces zarabiania pieniędzy wydaje się tak łatwy, że wielu mu zazdrości. Jest jednym z wiodących dilerów wojennych magazynów pokazowych, najbardziej znanym ze swojego niemieckiego akcentu i ogromnej wiedzy na temat antyków, przedmiotów kolekcjonerskich i praktycznie wszystkiego.

  Rene Nezhoda Wiki, wiek, żonaty, żona, rozwód, wartość netto, ojciec

Rene jest jednym z wiodących dilerów wojennych magazynów pokazowych, najlepiej znanym ze swojego niemieckiego akcentu i ogromnej wiedzy na temat antyków, przedmiotów kolekcjonerskich i praktycznie wszystkiego.

Co właściwie robi Rene?

Osobowość telewizyjna reality jest właścicielem sklepu łowcy okazji, który zajmuje się wyłącznie antykami i przedmiotami kolekcjonerskimi. Robi to od 11 roku życia i warto spojrzeć na jego sprawność i wiedzę o tym, co robi.

Jego sklep działa na powierzchni 7000 stóp kwadratowych i szczyci się dużymi zapasami towarów, które również pochodzą z zakupów podczas Wojen Magazynowych. Jest częścią serialu od czwartego sezonu, chociaż produkcja próbowała je zdobyć od samego początku.

Ile jest warte netto Rene?

Stał się kimś w rodzaju celebryty, śledząc sławę z Storage Wars. Jego wartość netto szacuje się na 1,5 miliona dolarów, która pochodzi z długoletniej, odnoszącej sukcesy firmy w San Diego w Kalifornii. Ma encyklopedyczną wiedzę na temat przedmiotów używanych, antyków i przedmiotów kolekcjonerskich.

Jego sklep stał się pewnego rodzaju atrakcją turystyczną od czasu jego pojawienia się w programie. Wiele osób zatrzymuje się w tym miejscu, aby zrobić zakupy, a nawet zrobić zdjęcie, które podkreśla jego popularność, a także dochody.

Chcesz się nauczyć: William Tell żona, ślub, dzieci, wartość netto

Jak Rene radzi sobie jako mąż? Ma dzieci?

Znany właściciel sklepu z używanymi rzeczami jest doświadczonym kupcem i nie wycofuje się z nikogo. Jego duży bankroll i rozległa wiedza na temat sprzedaży z drugiej ręki może być jego punktem kulminacyjnym, ale nie jest sam w wyścigu o zwycięstwo i osiągnięcie sukcesu. Od dawna jest żonaty, a jego żona Casey Nezhoda towarzyszy mu we wszystkich poszukiwaniach skarbów.

Duet nie tylko jest w udanym związku, ale także współpracuje zawodowo w telewizji i programie. Para zdobyła również uznanie jako potężny duet, znajdując najlepsze z tego, co mają do zaoferowania aukcje. Żona Rene bardzo wspiera decyzje, że on zawiera umowę i nie wkłada dla siebie żadnej biżuterii, chyba że się na to zgodzi.

Zobacz też: Anne Burrell zamężna, partnerka, lesbijka/wesoły, utrata wagi, wartość netto

Mówiąc o swoich dzieciach, Rene i jego żona Casey wychowują córkę o imieniu Tatiana. Trzyosobowa rodzina delektuje się wspaniałym związkiem, a przebłyski ich stylu życia są widoczne w ich poście w mediach społecznościowych. Zrobił i udostępnił zdjęcie z żoną i córką na Instagramie i życzył swoim fanom w Święto Dziękczynienia w 2018 roku.

Na Wigilia 2018 , a jego żona, która 6 września obchodziła swoje urodziny, cieszyła się na świątecznym spotkaniu z rodziną.

W tej chwili para prowadzi szczęśliwe życie bez żadnego znanego doniesienia o konflikcie lub rozwodzie, a także mają pojawić się w nadchodzącym sezonie Storage Wars. Poza zawodowymi wycieczkami lubią jeździć w trasy i spędzać trochę czasu z rodziną, a nie z partnerami biznesowymi.

Wizyta: David Begnaud Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Gay

Biografia w stylu Wiki:

Rene Nezhoda, obecnie 42-letni, urodził się 5 kwietnia 1977 roku. Urodził się i wychował we Frankfurcie w Niemczech, co charakteryzuje jego akcent. Jego ojciec Gunter Nezhoda był aktorem i wyemigrował do USA z rodziną w 1990 roku. W swoim poście w mediach społecznościowych Rene opisał swojego ojca jako jednego z najbardziej pracowitych ludzi w Wojny magazynowe . Zarówno on, jak i jego ojciec są zajęci swoją pracą i znajdują dla siebie mniej czasu. 1 września 2014 r. Rene przesłał zdjęcie ojca i syna na Twittera, na którym powiedział, że po długim czasie może zobaczyć się z tatą w ten weekend.

Ma też brata o imieniu Ricky. Posiadający obywatelstwo amerykańskie, Rene posiada niemieckie pochodzenie etniczne, jak na wiki

Wysoce kompetentny biznesmen i osobowość reality TV cieszą się wspaniałym czasem w branży i zdrowym życiem.

Zalecane