blog

Renée Felice Smith Żonaty, Mąż, Chłopak, Kawaler, Wartość netto

Rozpoczynając karierę od najmłodszych lat, Renee Felice Smith stała się teraz nazwą do zapamiętania w sektorze aktorskim. Aktorka kilkakrotnie oszołomiła publiczność swoimi oszałamiającymi występami i pięknym wyglądem. Jest znana przede wszystkim z zdobycia nagrody SET za portret kobiety w technologii w 2015 roku oraz z roli Nell Jones w przebojowym serialu telewizyjnym „NCIS: Los Angeles”.

 Renée Felice Smith Żonaty, Mąż, Chłopak, Kawaler, Wartość netto

Kariera i postęp:

Renée Felice Smith po raz pierwszy pojawiła się na ekranie telewizora o szóstej z telewizyjnej reklamy Dannon Yoghurt. Później trafiła do kin, gdzie zadebiutowała w „Wildflower” Second Stage. Po raz pierwszy zagrała rolę telewizyjną w sitcomie The CW „Wyoming”, który został zatrzymany po sezonie pilotażowym.

Co więcej, doświadczyła zmiany w karierze po tym, jak zagrała jako Nell Jones w przebojowym serialu „NCIS: Los Angeles”. Wystąpiła jako postać drugoplanowa, Missy w filmie „Detachment” z 2011 roku i Jess w „Nanny Cam”. W 2017 roku Smith wystąpił w „It’s Always Sunny in Philadelphia” jako Belle. Ma zagrać w filmach „To coś z kotem! i „Podróż w związku”.

Ile jest warte Renee?

32-letnia aktorka, Renée Felice, podobno wezwała ogromną wartość netto w wysokości 4 milionów dolarów. Smith zebrała sumę ze swoich wysiłków w kilku filmach i serialach telewizyjnych, co ważniejsze w „NCIS: Los Angeles” i „Detachment”. Poza tym dochody z jej kontraktów modelek, sesji zdjęciowych i innych projektów również pomogły w zwiększeniu jej przychodów.

Ciesz się pięknym życiem małżeńskim z mężem, CA Gabrielem!

Renee Felice jest szczęśliwą żoną C.A Gabriela, amerykańskiego filmowca. Renee i jej mąż, którzy poznali się w szkole podstawowej, od lat łączyli serdeczne stosunki i zaczęli spotykać się w wieku dwudziestu trzech lat.

Duet to nie tylko partnerzy życiowi, ale także współpracownicy, którzy wspólnie piszą opowiadania i reżyserują filmy. Renee i jej chłopak, który został małżonkiem, wcześniej pracowali razem w sklepie i wyreżyserowali swój debiutancki film fabularny „The Relationtrip”.

Podobnie para jest często spotykana razem podczas wydarzeń i wywiadów, podczas których promieniują wielkim uczuciem i miłością do siebie. Konto gołąbków na Instagramie jest wypełnione uroczymi zdjęciami, które pokazują przebłysk ich związku.

Co więcej, para, która nie była samotna od prawie dekady, jest miłośnikiem zwierząt i ma w rodzinie uroczego zwierzaka.

Jej krótka biografia:

Renee Felice Smith urodziła się 16 stycznia 1985 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych, jej rodzice byli Amerykanami. Studiowała w Patchogue-Medford High School na Long Island w stanie Nowy Jork. Później uczęszczała do Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim, gdzie specjalizowała się w dziennikarstwie i historii. Renee należy do pochodzenia włosko-irlandzkiego i ma słodką wysokość 5 stóp i 1 cal.

Zalecane