blog

Renee Zellweger Wiki, mąż, rozwód, chłopak i chirurgia plastyczna

Ze względu na zdumiewające osiągnięcia w branży rozrywkowej, amerykańska aktorka i producentka Renee Zellweger została okrzyknięta jedną z najlepiej opłacanych aktorek Hollywood w 2007 roku. Jej aktorska działalność i działalność filantropowa pozwoliły jej zdobyć miliony jej serc fanem i docenili ją na całym świecie. Renne był członkiem kampanii opieki nad HIV w 2005 r. w szwajcarskim federalnym sektorze fitness. Jest jednym z klientów fundacji na rzecz równości płci, The GREAT Initiative i współpracowała z Tommy Hilfigerem, aby w kwietniu 2011 roku zaprojektować torbę, która zwiększy pieniądze i responsywność dla Breast Health Institute.

 Renee Zellweger Wiki, mąż, rozwód, chłopak i chirurgia plastyczna
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Ze względu na zdumiewające osiągnięcia w branży rozrywkowej, amerykańska aktorka i producentka Renee Zellweger została okrzyknięta jedną z najlepiej opłacanych aktorek Hollywood w 2007 roku. Jej aktorska działalność i działalność filantropowa pozwoliły jej zdobyć miliony jej serc fanem i docenili ją na całym świecie.

  Renne był członkiem kampanii opieki nad HIV w 2005 r. w szwajcarskim federalnym sektorze fitness. Jest jednym z klientów fundacji na rzecz równości płci, WIELKA Inicjatywa i współpracował z Tommym Hilfigerem, aby w kwietniu 2011 r. zaprojektować torbę, która zwiększy pieniądze i czas reakcji dla Instytutu Zdrowia Piersi.

  Renee Zellweger Mąż, rozwód, chłopak!

  Renne miała szybkie małżeństwo z amerykańskim piosenkarzem muzyki country Kennym Chesneyem i wygląda na to, że już zapomniała o swoim poprzednim małżeństwie. W swoim wywiadzie z Advocate we wrześniu 2016 r Sprawa 39 aktorka przyznała, że ​​prawie wymazała pamięć o swoim małżeństwie w separacji.

  Zobacz też: Madeleine Mantock Wiki: Wiek, Pochodzenie, Rodzice, Chłopak, Randki

  Ona i jej były mąż Kenny związali węzeł w dniu 9 maja 2005 r., ale ze względu na plotki o gejach wokół amerykańskiego piosenkarza ogłosili swoje unieważnienie, powołując się na „oszustwo” we wrześniu 2005 r. Szybciej mieli rozwód, ponieważ ich małżeństwo zostało oficjalnie unieważnione w dniu 20 grudnia 2005 r.

  Kariera, wartość netto i postęp

  Amerykańska aktorka i producentka Renne Zellweger, lat 49, ma zgłoszoną wartość netto 45 tysięcy dolarów. Od 1993 roku Renne działa w branży rozrywkowej, a obecnie wciela się w postać Judy Garland w brytyjsko-amerykańskim biograficznym filmie muzyczno-dramatowym Judy który ma trafić do kin 27 września 2019 roku.

  Nie chcesz przegapić: Magnus Carlsen Wiki, wartość netto, wzrost, dziewczyna

  Jej pierwsza główna postać filmowa pojawiła się podczas tworzenia horroru Teksańska masakra piłą mechaniczną: następna generacja w 1994 roku, po czym wystąpiła w nieprzychylnie sławnym występie w Empire Records w 1995 roku. Później otacza ją szeroka opieka nad swoimi postaciami w komediodramacie o sporcie Jerry Maguire w 1996 roku i Pielęgniarka Betty w 2000 roku, za co otrzymała swoją pierwszą nagrodę Złotego Globu dla najlepszej aktorki – musicalu lub komedii.

  Występowała na okładkach i sesjach zdjęciowych wielu magazynów w całym swoim zawodzie; ozdobiła okładkę „Vanity Fair” z września 1997 r., aw kolejnych latach lista rozrosła się do Allure, Harper's Bazaar, Vogue i Detour.

  Renne Wiki i chirurgia plastyczna

  Renee Zellweger urodziła się jako Renee Kathleen Zellweger w Katy w Teksasie 25 kwietnia 1969 r. Należy do narodowości amerykańskiej, a jej pochodzenie etniczne jest białe. Sprawiła, że ​​jej rodzice są bardzo dumni z niej i jej udanego życia. Renne ma 5 stóp i 5 cali wzrostu, a jej waga wynosi około 53 kg, zgodnie z wiki.

  Przeczytaj także: McKinley Freeman Wiki, Wiek, Żona, Dziewczyna, Zaręczyny, Randki

  Plotka głosiła, że ​​aktorka przeszła operację plastyczną ze względu na jej zmieniający się wygląd w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak w sierpniu 2016 r. Renne zakończyła spekulacje odrzucające twierdzenia o chirurgii plastycznej w felietonie opublikowanym w Huffington Post zatytułowanym „Możemy zrobić lepiej”.

  Zalecane