blog

Reporter Tony Harris Wiki: Wiek, żonaty, żona, partner, rodzina, teraz

Tony Harris jest nie tylko prezenterem wiadomości, ale także tworzy własne dla Investigation Discovery Network. Tony jest bardzo lojalny wobec swojej pracy i zobowiązań, które przyczyniły się do sukcesu jego życia zawodowego. Pomimo długiego stażu w dziedzinie dziennikarstwa, Harris nie mógł odnieść takiego sukcesu, jeśli chodzi o jego życie osobiste. Chociaż spór między nim a jego żoną nie został jeszcze ujawniony.

 Reporter Tony Harris Wiki: Wiek, żonaty, żona, partner, rodzina, teraz rozwiedziony mężczyzna. Przed rozwodem czteroosobowa rodzina wraz z dziećmi przeniosła się do Baltimore, kiedy dostał wymarzoną pracę w CNN.

Po pracy w CNN, on i jego żona rozstali się z powodu, który wciąż pozostaje tajemnicą, a reporter CNN nie ujawnił przyczyny ich nieudanego małżeństwa. Nawet żyjąc w osobnym życiu, nadal współrodzicielami swoich dzieci.

Rodzic dwojga dzieci:

Po rozstaniu się ze swoim partnerem, Tony trzymał dom, aby mógł być współrodzicielem swoich dzieci. To pokazuje kochającą i troskliwą naturę ojca biologicznego. Różnice między mężem a żoną nie wpływały na ich dzieci i nie przeszkadzały im.

Razem para jest pobłogosławiona synem Michaelem i córką o imieniu Kaitlyn Ann Marie Harris. Jego najstarsze dzieci, Michael urodził się 2 znaleźć Czerwiec 1995, a jego córka jest tylko dwa lata młodsza od niego i urodziła się 9 lutego 1998 roku.

Krótka biografia Tony'ego:

Reporter obchodzi swoje urodziny 25 lipca. Urodził się w 1959 roku, co oznacza, że ​​ma 58 lat w Baltimore w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Harris studiował na Uniwersytecie Maryland w hrabstwie Baltimore i uzyskał licencjat z języka angielskiego. Reporter ma wysoki wzrost, podobnie jak jego osobowość i należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane