blog

Reporterka ESPN Allison Williams zamężna lub zaręczona, mąż, chłopak

Wspaniały ruch i wielu na ESPN jako dziennikarka uniwersyteckiej piłki nożnej i koszykówki, Allison William, aw rzeczywistości możesz złapać ją w poniedziałek wieczorem, 2 lutego na ESPN, kiedy Syracuse zakotwiczy numer 2 w Virginii na Carrier Dome o 19:00. Ten wspaniały dziennikarz urodził się 18 stycznia 1984 roku w Michigan i jest dzieckiem Elizabeth i Johna Williamsów.

 ESPN's Reporter Allison Williams Married or Engaged, Husband, Boyfriend Trae Young Wiki, Dziewczyna, Tata, Wynagrodzenie, Rodzina

Przed dołączeniem do ESPN była reporterem i gospodarzem przedmeczowym dla Fox Sports, relacjonując drużynę hokejową Florida Panthers od 2008 roku i drużynę baseballową Florida Marlins od 2010 roku.

William Net Worth i wynagrodzenie

Williams miał szacunkową wartość netto w 2016 roku na ponad 1 milion dolarów, a także zarabiał ponad 200 tysięcy dolarów rocznie. A także zarabia trochę pieniędzy z opłat przed meczem, premii i pensji, a nawet z niektórych meczów pamiątkowych. W 2016 roku na wszystkich swoich pracach i zawodzie zarobiła ponad 300 tysięcy dolarów.

Ta pani otrzymuje również część pieniędzy z jakiegoś magazynu internetowego i zasadniczo z magazynu związanego ze sportem. A nawet z niektórych strojów sportowych produkujących reklamy i modele firm, w tym Nike i Adidas, a także z niektórych innych lokalnych marek.

Może ci się to spodobać: Joe Budden Wiki, żona, dzieci, wartość netto

Małżeństwo Allison; Rozwód?

Allison Williams pokazuje swój długotrwały romantyczny związek ze swoim chłopakiem, który stał się mężem, Rickym Van Veenem. Para zaczęła spotykać się w 2011 roku po spotkaniu przez wspólnych znajomych i rozkoszowaniu się rajem o wymiarach miłosnych.

Po trzech latach romansu Ricky zaproponował jej pierścionek zaręczynowy w lutym 2014 roku i zaręczyła się. Przed zaręczynami Allison powiedziała, że ​​odejdzie z kariery, by mieć dzieci i założyć rodzinę.

Lolo Jones Net Worth, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak

Krótki życiorys

Williams jest młody i piękny, a także wydaje się być gorący i odważny, a także zdobywa sławę w branży medialnej. Ma również średni wzrost powyżej 5 stóp 8 cali, a także ma szczupłą i dobrze utrzymaną oraz dobrze udekorowaną sylwetkę i kształt ciała. Ta dama ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia biało-amerykańskiego i znalazła ją również na koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane