blog

Reżyser filmowy Anthony Byrne Wiki: Net Worth, Girlfriend, Family

Anthony Byrne to irlandzki reżyser znany ze swoich prac przy serialach telewizyjnych, takich jak Silent Witness i Peaky Blinders. Wyreżyserował film telewizyjny z 2009 roku „Wild Decembers” i film Vertical Entertainment „In Darkness” z 2018 roku. Jest także reżyserem teledysku do Hozier's Someone New z udziałem Natalie Dormer, wydanego w 2014 roku.

  Reżyser filmowy Anthony Byrne Wiki: Net Worth, Girlfriend, Family

Natalia wcieliła się w rolę Zofii w reżyserowanym przez Antoniego filmie, W ciemności w 2018 roku. Byli razem przez 11 lat, a także pracowali razem nad teledyskiem Hoziera Ktoś nowy.

Historia randkowa z byłą dziewczyną

Anthony Byrne spotykał się z angielską aktorką Natalie Dormer w 2007 roku. Jego była dziewczyna jest popularnie znana jako Margaery Tyrell z serialu HBO, Gra o tron . Język natywny Reading również pojawił się na nim Tudorowie w którym została nominowana do nagrody Najlepsza wydajność na Nagrody Gemini .

Chcesz zobaczyć: Potomkowie 2 gwiazdki Brenna D'Amico Wiki, wiek, randki, rodzice, siostra

Anthony Byrne i jego ówczesna dziewczyna Natalie Dormer na premierze filmu „W ciemności” na czerwonym dywanie w 2018 roku (zdjęcie: YouTube)

Dyrektor Cichy świadek poznał swoją ówczesną aktorkę podczas pracy na planie serialu BBC, Tudorowie . Początkowo Natalia miała trudności ze zrozumieniem jego irlandzkiego akcentu. Wystąpiły pewne problemy z tłumaczeniami, ponieważ była Brytyjką, a jej chłopak był Irlandczykiem. Jednak rozwiązali swoje problemy językowe, które opisali jako „porozumienie angielsko-irlandzkie”. Pochodząca z Reading aktorka traktowała wtedy Irlandię jak swój drugi dom i spędziła kilka świąt Bożego Narodzenia z Anthonym i jego rodziną.

Po czterech latach randkowania, Anthony zintensyfikował swoją ówczesną miłość podczas podróży do Kereli w Indiach. Natalia przyjęła jego propozycję, a duet zaręczył się w 2011 roku. Trzy lata po zaręczynach Gra o tron aktorka podeszła i ujawniła, że ​​nie spieszy się do przejścia do ołtarza ze swoim narzeczonym reżyserem.

Nie przegap: Olivia Haschak Wiki, wiek, urodziny, wzrost, wartość netto, rodzina

Powiedziała, że ​​wiele dziewczyn marzy o swoim ślubie, ale z aktorkami jest odwrotnie. Na dodatek Natalia dodała, że ​​„aktorki byłyby centrum przyciągania”, a „przyciąganie nie jest aż tak wspaniałe”.

Jak Anthony Byrne przywołuje Net Worth?

Anthony Byrne zgromadził swoją wartość netto dzięki swojej karierze reżyserskiej od 2000 roku. Zbierał dochody ze swojego najdłuższego występu w serialach telewizyjnych, takich jak Jednoręczny (2008-2009), Cichy świadek (2011-2013), Pan Selfridge (2013-2014) oraz Ulica Rozpruwacza (2014-2016).

Odkryj to: Hilary Phelps Wiki, Żonaty, Mąż, Rodzina

Podobnie dodał listy płac jako reżyser filmów takich jak Dzikie Grudnie oraz W ciemności . Uważa się, że reżyser zarabia miliony; jednak dokładne liczby jego wartości netto są przechowywane w zamkniętym pudełku.

Jeśli chodzi o jego byłą narzeczoną, Natalie Dormer, ma ona wartość netto 6 milionów dolarów z jej kariery jako amerykańska aktorka. W przeboju HBO Gry o Tron , grała Margaery Tyrell i in Kapitan Ameryka: Pierwszy Mściciel , zagrała jako Lorraine.

Krótki życiorys

Anthony Byrne urodził się 9 września 1975 r. w Dublinie w Irlandii. Jego rodzinne korzenie obejmują wyspę na północnym Atlantyku w Irlandii. Anthony stoi na wysokości 1,67 m (5' 6') i posiada obywatelstwo irlandzkie. Zgodnie z wiki, studiował film w Irlandii i miał hobby, takie jak muzyka, czytanie, kręcenie filmów i fotografowanie.

Zalecane