blog

Rhona Mitra Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Najbardziej znana z postaci Sonji z przeboju Underworld: Bunt Lykanów, Rhona Mitra, zagrała także rolę dr Rachel Scott w filmie Ostatni statek. Urodziła się w Londynie 9 sierpnia 1976 roku jako córka Nory i Anthony'ego Mitry, chirurga kosmetycznego i dorastała ze starszym i młodszym rodzeństwem. Jednak jej ojciec jest zwyrodnieniem bengalskich Indian i Anglików, a jej matka jest Irlandką.

 Rhona Mitra Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Jaka jest jej kariera?

Aktorka, Rhona, pojawiła się jako modelka na żywo dla Lary Croft, głównej roli w serii gier wideo Tomb Raider firmy Eidos Interactive, zanim Angelina Jolie wcieliła się w tę postać w dwóch filmach Tomb Raider. Wcieliła się również w postać DR. Rachel Scoot w roku 2014 i 2015 w pierwszych dwóch sezonach serialu „The Last Slip”.

Jednak była także nominowana do nagrody Screen Actors Guild Award w 2006 roku, a także w 2009 roku do nagrody Scream Award w 2009 roku dla najlepszej aktorki.

Ile jest jej wart netto?

Najlepsza aktorka, Rhona, oszacowała wartość netto w 2016 roku na 6,5 ​​miliona dolarów dzięki swoim ogromnym dochodom i opłatom. Jednak na wiki doniesiono, że otrzymała ponad 500 tysięcy dolarów za film jako wynagrodzenie, a także ogromne sumy pieniędzy z jej serialu telewizyjnego.

Niedawno kupiła dobrze luksusowy dom w Londynie, a także zarabia na innych pracach, takich jak reklamy i reklamy. A także ambasadorka niektórych lokalnych marek w Londynie.

Z kim teraz spotyka się Rhona?

Jest przeuroczą, a także znakomitą angielską aktorką, która również zdobyła ogromne grono fanów, ale nie ma jeszcze swojego potencjalnego męża, a także swojego uroku cenowego. Tak więc do tej pory nie ma żadnych szczegółów dotyczących jej życia małżeńskiego i męża. Ale ta gwiazda podobno ma romans z różnymi celebrytami.

W 2003 roku spotykała się z Carlem Hagmierem, ale po kilku miesiącach zerwali swój związek. A po tym, jak zerwała z Carlem, miała również romans z inną gwiazdą Hollywood Mattem Damonem.

Nie jest lesbijką, jednak spotkała się z amerykańskim piosenkarzem Johnem Mayerem, a jej chłopak Mayer jest również znany jako gitarzysta i producent, ale oni też nie ruszyli całkowicie swoim związkiem i kilka chwil później rozstali się.

Krótki życiorys i pomiary:

Rhona jest także słynną aktorką i celebrytą medialną, a także zdobyła zarówno imię, jak i sławę w branży. Jej wzrost przekracza 5 stóp 6 cali, a także waży ponad 65 kg, ale jest sprawną i zdrową sylwetką, a także szczupłą i atrakcyjną. Mitra ma również wyprofilowane ciało i uwodzicielskie wymiary 38-24-35 cali. Posiada obywatelstwo brytyjskie, ale ma mieszane pochodzenie etniczne.

Zalecane