blog

Rhonda Walker Wiki: Żonaty, mąż, wynagrodzenie, wzrost i fakty

Osobowość wiadomości, Rhonda Walker, lat 49, jest powszechnie znana jako kotwica Morning News w WDIV TV 4 News Detroit. Kobieta z niesamowitą energią, entuzjazmem i nienagannym stylem stała się sercem Detroit News Anchoring wraz z pracą społeczną na rzecz podniesienia Detroiters. Jest także założycielką i prezesem Fundacji Rhonda Walker, zajmującej się edukacją kobiet i rozwojem osobistym.

 Rhonda Walker Wiki: Żonaty, mąż, wynagrodzenie, wzrost i fakty

Z kim Rhonda Walker jest zamężna?

Założycielka „Rhonda Walker Foundation” jest szczęśliwą mężatką Jasona Drumhellera, zarządcy majątku. Duet po raz pierwszy spotkał się razem na początku 2016 roku i zaręczył się we wrześniu 2018 roku po tym, jak Drumheller oświadczył się jej w Miami, jednym z ulubionych miejsc wakacyjnych pary w 2018 roku. A prawie rok później związali węzeł 31 sierpnia 2019 roku o godz. Chateau St. Jean Winery w Sonoma.

Kariera i wartość netto Rhondy Walker

Utalentowana, wszechstronna dziennikarka Walker rozpoczęła swoją karierę o godzinie 2:00, a później w 2003 r. została koordynatorem porannych wiadomości w WDIV-Local 4 News. Oprócz kariery pomagała społeczności Detroit w pracach charytatywnych jest doceniana za pracę i otrzymała wyróżnienie od NAACP, Ford Motor Company, Michigan Women's Foundation, News/Talk WJR 760am i wielu innych.

Będąc jednym z najlepszych reporterów WDIV i uznanym reporterem, Walker zarabia rocznie od 20 000 do 100 000 dolarów. Walker ma szacowaną wartość netto na około 3 miliony dolarów, którą osiągnęła dzięki udanej karierze dziennikarskiej. Jest wymieniona jako jedna z najsłynniejszych osób urodzonych 21 listopada 1968 roku.

Więcej informacji o dziennikarzu Local 4 WDIV: Priya Mann Wiki: Wiek, mąż, żonaty, pochodzenie etniczne, biografia, urodziny, rodzina i rodzice Szczegóły

Fakty, które należy wiedzieć o Rhondzie Walker

5 czerwca 2018 r. Narodowe Stowarzyszenie Czarnych Dziennikarzy (NABJ) ogłosiło, że Rhonda Walker zdobyła nagrodę Angelo B. Henderson Community Service Award 2018. Przesłała nawet zdjęcie 6 sierpnia 2018 roku, trzymając nagrodę i podziękowała jej życzliwemu za wsparcie. Nagroda przyznawana jest dziennikarzowi, który wywarł pozytywny wpływ na społeczność poza normalną sferą dziennikarstwa.

28 sierpnia 2018 r. fundacja Rhondy „Rhonda Walker Foundation” zakończyła swoje 16-lecie. Szesnaście lat temu rozpoczęła letni obóz poczucia własnej wartości, pewności siebie, przywództwa i budowania zespołu dla grupy nastoletnich dziewcząt z śródmieścia. Wcześniej, 21 sierpnia 2018 r., jej fundacja dodała najnowszego członka Ashley Stevenson.

Zalecane