blog

Richard Arnold Żonaty, Ślub, Żona, Mąż, wesoły, Wzrost, Wynagrodzenie

W przeciwieństwie do wielu dziennikarzy, Richard Arnold nie ograniczał się tylko do relacjonowania historii i relacjonowania ich za pośrednictwem środków masowego przekazu. Zamiast tego angażuje się w różne programy jako uczestnik i gość oraz gromadzi różnego rodzaju doświadczenia. Richard Arnold jest angielskim prezenterem telewizyjnym i niezależnym dziennikarzem, który obecnie pracuje jako redaktor rozrywkowy programu śniadaniowego ITV „Good Morning Britain”.

  Richard Arnold Żonaty, Ślub, Żona, Mąż, wesoły, Wzrost, Wynagrodzenie

Kariera i postęp

Richard Arnold rozpoczął swoją karierę w magazynie Inside Soap, w którym pracował do 1995 roku. Zgarnął pierwszą pracę telewizyjną w programie BBC „The Sunday Show”. Wystąpił także w programach takich jak „GMTV Today” i „LK Today”. Zaczął prezentować swój własny program „The Richard Show” w 2007 roku, który trwał przez rok.

Przeczytaj także: Bernie Rayno Wiki, wiek, żona, pogoda, wynagrodzenie

Co więcej, dziennikarz był brytyjskim reporterem programu Australian Breakfast „Sunrise”, redaktorem showbiznesu programu „Daybreak” ITV, redaktorem rozrywkowym programu „Good Morning Britain” ITV. Wystąpił także jako uczestnik w 2012 roku serii „Strictly Come Dancing” z partnerką taneczną Erin Boag. Ponadto Richard brał udział w pierwszej serii „Celebrity Master Chef” oraz w drugim sezonie 71 Degrees North.

Ile jest warte netto Richarda?

48-letni Richard czerpie zyski ze swojej kariery dziennikarza i prezentera telewizyjnego. Według Payscale prezenter telewizyjny zarabia średnio 59 994 USD, a jego roczna pensja waha się od 33 724 USD do 206084 USD. Pracuje w ITV od czerwca 2012 roku i został redaktorem rozrywkowym programu śniadaniowego ITV Dzień dobry Wielkiej Brytanii . Indeed.com informuje, że średnia pensja redaktora wiadomości ITV w Wielkiej Brytanii wynosi 47 434 GBP rocznie.

Dziewczyna Jian Ghomeshi, randki, geje, wynagrodzenie, wartość netto

Oprócz tego pojawił się jako uczestnik najbardziej lubianych programów, w tym „Celebrity Master Chef”, „Strictly Come Dancing”, „71 Degrees North” i „The Chase”. Patrząc na jego działalność i osiągnięcia, podejrzewamy, że dziennikarz zarobił ogromną wartość netto w milionach dolarów.

Czy Richard jest żonaty z Jamesem Bonci?

48-letni reporter Richard Arnold jest ewidentnie jedną z najbardziej szczerych i zabawnych osobowości telewizyjnych. Udaje mu się pozostać zauważalnym na każdym wydarzeniu, w którym uczestniczy i reality show, w którym uczestniczy. Jednak dziennikarz, który jest bardzo otwarty zawodowo, jest przeciwny, jeśli chodzi o sprawy rodzinne.

Cóż, od jakiegoś czasu wszędzie krążyły plotki o jego małżeństwie i żonie, ale nie odniósł się do żadnej z nich. Według IMDB, Richard i James Bonci złożyli przysięgę na ślubie przeprowadzonym w kwietniu 2015 roku i od tego czasu są mężem.

Zobacz też: Ross Marquand Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Jednak ta informacja jest trudna do uwierzenia widzom bez jego potwierdzenia, ponieważ James był wcześniej związany z Ericiem Turnerem, co wywołało spore kontrowersje. Poza tym milczenie Richarda na temat życia osobistego niewiele pomaga. Jeśli wierzyć źródłom, jest gejem, ale nie otworzył ust, aby potwierdzić lub zaprzeczyć wiadomościom.

Ale sprawdzając swój tweet z 7 września 2017 r., Richard pokazał swoje wsparcie dla społeczności LGBT. The Dzień dobry Wielkiej Brytanii Redaktor zajmujący się rozrywką podzielił się swoją opinią ze swoimi 150 tysiącami obserwujących na Twitterze, gdzie powiedział, że to „ludzie, którzy odgrywają rolę w tworzeniu świata dla każdego, w którym mogą być sobą”. Wraz z tymi słowami absolwent City University zapisał się do marszu na rzecz LGBT z nim i organizacją charytatywną na rzecz równości LGBT, Stonewall.

Krótka biografia Richarda

Richard Arnold urodził się 24 listopada 1969 w Andover w hrabstwie Hampshire w Anglii. Uczęszczał do Portway Junior School w Andover, a później uzyskał tytuł magistra języka angielskiego i literatury na Uniwersytecie w Edynburgu. Ukończył dziennikarstwo na City University. Richard należy do rasy białej i ma imponujący wzrost, który pasuje do jego kariery.

Zalecane