blog

Richard Rawlings Żonaty, żona, rozwód, dzieci, dom i wartość netto

Właściciel Gas Monkey Garage i gwiazda serii Discovery Network „Fast N' Loud”, znany zawodowo jako przedsiębiorca, mechanik samochodowy, kierowca wyścigowy i osobowość medialna, tak, to Richard Rawlings. Urodził się w North Central w Teksasie 30 marca 1969 roku dla swoich rodziców, podczas gdy jego ojciec był majorem także kierowcą wyścigowym lub mechanikiem. Posiada również obywatelstwo amerykańskie i obywatelstwo amerykańskie; jednak jest z białego pochodzenia etnicznego.

  Richard Rawlings Żonaty, żona, rozwód, dzieci, dom i wartość netto

Kariera i postęp

Richard zaczął kupować swój samochód, gdy miał 14 lat; jego pierwszym samochodem był zielony Mercury Cornet z 1974 roku. Za pierwszym razem ten facet był na tyle dorosły, że mógł prowadzić; już kupował i sprzedawał różne pojazdy. Richard pracował również jako strażak, policjant i sanitariusz, zanim zbudował od podstaw firmę poligraficzną i reklamową. Jednak sprzedał firmę, aby sfinansować Gas Monkey Garage.

Odkryć: Kacy Catanzaro żonaty, mąż, chłopak, zerwanie, wartość netto

Richard ustanowił również rekord świata w Cannonball Run, trasie drogowej obejmującej 2811 mil z Nowego Jorku do Los Angeles, pokonując trasę w 31 godzin i 59 minut, co daje średnią 87,6 mil na godzinę. Wydał także swoją pierwszą autobiografię „Fast N' Loud: Blood, Sweat and Beers” w maju 2015 roku.

Wartość netto i wynagrodzenie

Richard ma majątek netto w wysokości 25 milionów dolarów, a także ma pensję w wysokości 50 tysięcy dolarów za odcinek. Ta amerykańska konstruktor samochodów zarobiła taką sumę netto dzięki swojej udanej karierze, którą już opisaliśmy w powyższym wierszu. Jednak ten człowiek ma kilka firm w America Garage, Bar N' Grill i wkrótce. Ma również dobrze umeblowany dom w Longboat Key, składający się z 5 sypialni i wspaniałego widoku, ma wartość około 6,7 miliona dolarów. Mamy więc nadzieję, że w nadchodzących dniach zarobimy ogromne pieniądze.

Przeczytaj to: Jessie Wallace Net Worth, Mąż, Dzieci

Czy jest żonaty, czy nadal się spotyka?

Richard w swojej pierwszej autobiografii „Fast N' Loud” stwierdza, że ​​krótko poślubił, gdy miał około 20 lat. Ale ten facet mówi również, że rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną przed dwudziestym piątym rokiem życia. Jednak ten mężczyzna nie ujawnił imienia swojej pierwszej żony w mediach typu wiki. Po rozwodzie ze swoją pierwszą żoną, ten facet romantycznie łączył się lub spotykał ze swoją piękną dziewczyną Suzanne Marie Mergele. Ale po około trzech i pół roku związku postanowili wziąć ślub i pobrali się w 1999 roku.

Para odbyła ceremonię ślubną w kościele w Las Vegas z udziałem rodziny i przyjaciół. Jednak zerwali związek w 2009 roku i rozwodzili się. Ale ich separacja jest jak dramat, a rozwód również pokazuje, i są postaciami, ponieważ pobrali się ponownie w 2015 roku. Sześć lat po rozwodzie pobrali się ponownie w 2015 roku w Cabo w Meksyku. Jednak w wywiadzie powiedział, że Suzanne jest najlepszą damą na świecie, a także, że jest piękniejsza niż inna dama, więc pobrali się ponownie.

Jednak w marcu 2019 roku źródła ujawniły, że Richard i Suzanne zostali rozdzieleni i przygotowani do sfinalizowania rozwodu. Ponadto para pomogła w wiadomościach, stwierdzając, że pozostaną bliskimi przyjaciółmi pomimo rozstania. Para wyszła za mąż po raz pierwszy w latach 1999-2009, a powtórnie wyszła za mąż w 2015 roku.

Później była para ostatecznie ustaliła swoje małżeństwo w maju 2019 roku. Chociaż para nie miała dzieci, ich majątek został podzielony. Ponadto zapłacił 300 000 USD w dwóch płatnościach i roadsterem Mercedes SL 450 z 2019 roku.

Nigdy nie przegap: Mąż D'atra Hicks, ojciec dziecka, wartość netto

Zaangażowany teraz?

Nie wiadomo, kiedy i jak Richard Rawling rozpoczął związek ze swoją dziewczyną, która została narzeczoną, Kateriną Deason. Ale para ma zamiar wkrótce podzielić się ślubami.

Richard zaproponował swojej dziewczynie zostać partnerem jego życiowej podróży 18 sierpnia w Be Tulum Resort w Quintana Roo w Meksyku, a ona się zgodziła. Obnosząc się z pierścionkiem zaręczynowym na Instagramie, para pozowała szczęśliwie i ogłosiła swoje zaręczyny.

Richard Rawlings ze swoją narzeczoną, Kateriną Deason (zdjęcie: Instagram Kateriny)

Podobnie Katherina opublikowała kolejne zdjęcie przedstawiające swojego kochanka na jednym kolanie, proponując jej pierścionek zaręczynowy. W poście ujawniła, że ​​najszczęśliwszą sytuację, jaką przeżyła w swoim życiu, widziała tylko w filmach lub czytała w książkach. Jednak jej mama i bóg pobłogosławili ją przystojnego, miłego, kochającego mężczyzny, który sprawiał, że się uśmiechała od pierwszej randki.

Obecnie gołąbki mają wkrótce wyjść za mąż i rozpocząć nowy etap swojego życia.

Bio i fakty

50-letni amerykański biznesmen i gwiazda reality show wyszła ponownie za mąż za swoją żonę po sześcioletnim rozwodzie, ale nie ma żadnych informacji o ich dzieciach. Ten mężczyzna ma wysoki, wysoki wzrost 6 stóp 1 cal i średnią wagę, ale ma też piękny , figura ciała również. Jest również aktywny głównie na kontach w mediach społecznościowych, takich jak: Instagram oraz Świergot .

Zalecane