blog

Rick Lagina Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Wartość netto, Oak Island

Ludzie znajdą sposób, kiedy będą mieli czystą wolę. Z pasją do poszukiwania skarbów i zostania poszukiwaczem skarbów, Rick Lagina przebywał w najbardziej wymagającej, doskonałej lokalizacji na Oak Island, aby przetrwać niemożliwości i stawić czoła wszelkim okolicznościom. Najbardziej znany jest z pojawienia się w serialu „The Curse of Oak Island” wraz ze swoim bratem, Marty Lagina.

  Rick Lagina Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Wartość netto, Oak Island

Jak zaczęła się jego podróż do poszukiwania skarbów?

Rick Lagina interesował się skarbem Oak Island od dwunastego roku życia. Jego zamiłowanie do poszukiwania skarbów wzmocniło się po przeczytaniu artykułu w „Readers Digest”, który opierał się wyłącznie na znalezionych kłodach, pułapkach i legendzie o zakopanych tam skarbach.

Ponieważ obaj bracia, Rick i Marty mieli wspólne zainteresowania w znalezieniu bonów skarbowych; ich tata pokazał im artykuł w „The Wall Street Journal” o Oak Island. Artykuł sprawił, że byli jeszcze bardziej zaciekawieni wyspą i otaczającymi ją legendami.

Badać: Katherine Herzer Wiki, wiek, rodzice, mąż

Zanim znalazł skarbiec i fakty dotyczące Oak Island, Rick był emerytowanym pracownikiem pocztowym. Spędził swój czas na badaniu i ujawnianiu alternatyw w skarbie Oak Island.

Bracia Lagina

Rick i jego brat, Marty jest producentem i gwiazdą „Klątwy Oak Island”, reality show History Channel, który jest obecnie w czwartym sezonie.

Źródło: tvovermind.com)

Nie przegap: Louisa Harland Wiki, wiek, chłopak, rodzina

140-akrowa ziemia położona w pobliżu Novia Scotia w Kanadzie od 1795 roku wywołała niemałe zamieszanie w tajemniczych polowaniach. Bracia Lagina wykorzystali swoją wiedzę w poszukiwaniu trzech centralnych obszarów Oak Island, gdzie ukryty jest skarb.

Jeśli raporty są dokładne, wiele osób spotkało śmierć w wyniku dziwnego trującego gazu obecnego na stronie.

Członek obsady Upadek Klątwy Oak Island

Zena Halpern, która służyła jako badaczka i pojawiła się na Klątwa Oak Island, zmarła na początku 2018 roku. Po kilku miesiącach wiadomość o jej śmierci stała się punktem kulminacyjnym, ponieważ Klątwa na Oak Island hołd za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dzieliła dobrą zażyłość z Rickiem Laginą, a także pomagała mu swoją dogłębną wiedzą o przeklętej wyspie. Przedstawiła mapę z XIV wieku, która łączyła templariuszy w czwartym sezonie. Jest także autorką książki zatytułowanej „Misja templariuszy na Oak Island and Beyond: Search for Ancient Secrets: The Shocking Revelations of a 12th Century Manuscript”.

Ile jest wart netto Ricka Laginy?

Gwiazda serialu telewizyjnego History „The Curse of Oak Island” zyskała uznanie dzięki swojemu doświadczeniu w znajdowaniu skarbca w problematycznych miejscach. Wraz ze sławą i zwolennikami, był w stanie zebrać wystarczająco dużo fortuny z serialu. Szacunkowa wartość netto Ricka wynosi około 2 miliony dolarów.

Czy Rick Lagina jest żonaty?

W przeciwieństwie do jego kariery, życie osobiste Ricka jest w stagnacji i z dala od mediów. Wygląda na to, że skarbnik lubi swoją pracę w telewizji i nie chce pojawiać się na pierwszych stronach gazet ze swoimi problemami w związku i miejscem pobytu.

Rick zachował prywatność na temat swojego stanu cywilnego, pozostawiając ludziom zastanawianie się, czy jest żonaty, czy nie? Mimo to wielu widzów chce wiedzieć, czy poza ekranem jest ktoś, kogo nazywa swoją żoną.

Istnieją szanse, że Rick może być z kimś w związku lub jest już żonatym mężczyzną, ale niczego nie można komentować, dopóki sam tego nie ujawni.

Dowiedz się więcej: William Tell żona, ślub, dzieci, wartość netto

Krótki życiorys i rodzina

Urodzony w Kingsford w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych w 1952 r. Rick Lagina obchodzi swoje urodziny 25 stycznia. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Rick urodził się dla George'a Jacoba Laginy i jego żony Ann Laginy, która wychowała go wraz z trójką rodzeństwa.

Brat byłego amerykańskiego oficera pocztowego, Marty Lagina, jest także współproducentem Klątwy Oak Island. Marty jest również odnoszącym sukcesy biznesmenem z kilkoma zobowiązaniami biznesowymi, w tym winnicą w Traverse City w stanie Michigan.

Zalecane