blog

Rick McVey Wiki, wiek, żonaty, wartość netto, rodzina, Lara Spencer

Niespodziewanie! Tak, ludzie, Lara Spencer, która nigdy nie wspomniała o swoim ślubie ze swoim narzeczonym, wyszła za mąż 1 września 2018 r. Szczęściarzem jest nikt inny jak Rick McVey. Rick McVey jest założycielem i dyrektorem generalnym MarketAxess, jest teraz lepiej znany jako drugi mąż osobowości telewizyjnej Lary Spencer. Rick i Lara złożyli przysięgę ślubną przed pięciorgiem dzieci z poprzedniego małżeństwa.

  Rick McVey Wiki, wiek, żonaty, wartość netto, rodzina, Lara Spencer

Rick McVey jest założycielem i dyrektorem generalnym MarketAxess, jest teraz lepiej znany jako drugi mąż osobowości telewizyjnej Lary Spencer. Rick i Lara złożyli przysięgę ślubną przed pięciorgiem dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Rick poślubia Larę Spencer!

Rick McVey jest wyłączony z rynku.

Rick poślubił prezenterkę telewizyjną Larę Spencer 1 września 2018 r. Duet związał się podczas pięknej ceremonii w Vail w stanie Kolorado. W weselu wzięli udział ich bliscy przyjaciele i rodzina, a ich pięcioro dzieci recytuje wzruszające czytania podczas ceremonii.

58-latek Rick ma troje dzieci z poprzedniego małżeństwa, podczas gdy Lara Spencer ma dwoje ze związku z Davidem Haffenrefferem. David i Lara byli małżeństwem przez 15 lat i zakończyli swój związek rozwodem w czerwcu 2015 roku.

Lara poznała Ricka w 2016 roku, rok po rozstaniu z Davidem przez wspólnego przyjaciela, i zaczęła od randki w ciemno. Od razu zaczęli się spotykać. Jednak ich związek pojawił się w 2017 roku.

Czytać o: Evelyn Braxton Wiki, Net Worth, Ślub, Wnuki

Po prawie dwóch latach randkowania Rick i Lara ogłosili swoje zaręczyny w styczniu 2018 roku.

Syn Lary, Duff, podobno szedł wzdłuż przejścia z matką, która miała na sobie suknię ślubną Adama Zohara. Dyrektor redakcyjny Jess Cagle opublikował film przedstawiający Larę idącą do ołtarza 2 września 2018 r. podczas pięknej ceremonii ślubnej na świeżym powietrzu.

Mąż Jess, Matt, umieścił zdjęcie nowożeńców na swoim Instagramie 2 września 2018 r. i powiedział: Wspaniały ślub Ricka i Lary na moim starym terenie.

Rick założył klasyczne czarne spodnie, pasującą muszkę i kremową marynarkę. Z kolei suknia ślubna panny młodej została podobno szyta w pośpiechu z Adamem Zoharem, o którym dopiero tydzień wcześniej poinformował o ślubie. Jednak na szczęście stworzył nagi strój ślubny z odkrytymi plecami i wysokim dekoltem dla osobowości telewizyjnej.

Lara opublikowała zdjęcie swojego chłopaka dzień przed ślubem 31 sierpnia 2018 (fot.: Instagram)

Małżeństwo Lary z Rickiem było wielką niespodzianką, podobnie jak 31 sierpnia 2018 r.; opublikowała zdjęcie swojego obecnego męża na rowerze bez żadnych śladów małżeństwa.

Jego żona udostępniła mu zdjęcie w jego urodziny 2 lipca 2018 roku i powiedziała, że ​​jest jej partnerem, miłością, życiem, śmiechem i zabawą. Dodała też, że 29 nigdy nie wyglądało lepiej.

Zobacz O Biznesmen: George Santo Pietro Wiki, wiek, wartość netto | Były fakty Vanny White

Ile jest wart netto Ricka?

Nowożeńcy jest przedsiębiorcą i pozyskuje większość swojej wartości netto ze swojego przedsięwzięcia biznesowego w MarketAxess. Rick McVey jest założycielem i dyrektorem generalnym MarketAxess, firmy zajmującej się handlem elektronicznym.

W 2012 roku otrzymał nagrodę Ernst & Young National Entrepreneur of the Year za usługi finansowe za pracę w Market Axess, którą rozpoczął w 2000 roku jako IPO firmy. Przed MarketAxess był dyrektorem zarządzającym w J.P. Morgan. 15 razy znalazł się na liście Institutional Investor Tech 40.

Oprócz fortuny wartej miliony dolarów, jego lepsza połowa zgromadziła majątek netto w wysokości 9 milionów dolarów jako osobowość telewizyjna. Jest uprawniona do pensji w wysokości 3 milionów dolarów rocznie. Lara jest najbardziej znana jako prezenterka Good Morning America i ABC News.

Krótki życiorys

Rick McVey urodził się 2 lipca 1960 roku i obecnie ma 58 lat. Jest wysoki niż jego żona Lara, która ma 1,68 m (5 stóp 6 cali). Został wychowany przez rodzinę na przedmieściach Cleveland.

Mąż gwiazdy: Philip Schneider Wiki, wiek, wartość netto | Fakty o mężu Hilary Swank

Niewiele wiadomo o rodzinie Ricka, ale wyszło na jaw, że jest on ojcem trzech córek i był wcześniej żonaty. Napalił też swojego ojca i ujawnił, że był dystrybutorem oleju opałowego i inwestował na giełdzie.

Ukończył studia MBA na Indiana University Bloomington.

Zalecane