blog

Rick Santelli Wiki, CNBC, Wynagrodzenie, Wartość netto, Wzrost, Bio, Rodzina

Dobrze obdarzony i znany z reportaży głównie z sali Chicago Board of Trade, jedynego Ricka Santelli. Jest komentatorem, redaktorem, dziennikarzami i handlowcem, redaktorem na antenie CNBC i niegdyś wiceprezesem „Kontraktów terminowych i opcji na stopy procentowe”. Znany również z uwagi na The Tea Party, którą wygłosił podczas ruchu Tea Party, który większość jego komentarzy odnosiła się do tego, że był inicjatorem ruchu.

 Rick Santelli Wiki, CNBC, Wynagrodzenie, Wartość netto, Wzrost, Bio, Rodzina

Kariera i postęp:

Jako redaktor w sieci CNBC Business News dołączył po raz pierwszy w 1999 roku. W 2009 roku zwrócił uwagę na możliwość zorganizowania Chicago Tea Party.

Zanim dołączył do CNBC, będąc wicewszystkim w 1980 roku, pracował kiedyś jako wiceprezes Institutional Futures and Options w Rand Financial Services Inc.

Ponownie był odpowiedzialny za kontrakty terminowe na stopę procentową i opcje w Chicago Board of Trade dla Drexel.

Jego kariera w 1979 roku jako trader i osoba realizująca zamówienia w Chicago Mercantile Exchange na różnych rynkach, a obecnie pracuje w CNBC.

Ile jest warte netto Ricka?

Dziennikarz jest jednym z kilku najlepiej opłacanych reporterów w branży, ma wartość netto 6 milionów dolarów, a jego pensja nie jest potwierdzona, że ​​prawdopodobnie zarabia kilkaset tysięcy dolarów rocznie.

Biorąc pod uwagę codzienne wydatki, mógł być bardzo bogaty, ponieważ idzie na seminarium, aby przedstawić swoje doświadczenia w finansach.

Nosi też bardzo drogie garnitury, jeździ fantazyjnymi samochodami i właśnie kupił dom za 750 tysięcy dolarów i jest jednym z najmądrzejszych ludzi w branży.

Szczęśliwe życie małżeńskie!

Reporter jest w rzeczywistości mężem zapierającej dech w piersiach żony Terri Santelli i mieszka z trzema córkami na zachodnich przedmieściach Chicago, niedaleko Wheaton w stanie Illinois. Nazwiska jego dzieci nie są obecnie podane w żadnych źródłach wiki, ponieważ współpracuje z mediami, może świecić ich imionami, aby ukryć się przed paparazzi. Skupiony głównie na karierze dziennikarza, niewiele mówi o swoim życiu osobistym i woli koncentrować się na swoim zawodzie.

Jest także jednym z niewielu zamożnych i najmądrzejszych ludzi w branży handlowej. Tak czy inaczej, lubi utrzymywać kontakt z rodziną tak bardzo, jak tylko może i nie rozmawia zbyt wiele w swoich mediach społecznościowych. Może to zrobić po przejściu na emeryturę.

Krótka biografia Ricka:

Urodził się 12 stycznia 1953 roku. Obecnie ma 64 lata, urodził się niedaleko Taylor Street w starowłoskiej dzielnicy Chicago i wychował się w Lombard, Illinois. Jest wnukiem czterech włoskich imigrantów, co sprawia, że ​​jego pochodzenie etniczne jest mieszanką włoskiego i amerykańskiego ze strony rodziców.

Z obywatelstwem amerykańskim ma bardzo wysoki wzrost w porównaniu do mężczyzn w jego wieku. Ukończył Uniwersytet Illinois w Urbana-Champaign.

Zalecane