blog

Ricky Banks Wiki, wiek, dziewczyna, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Był czas, kiedy ludzie traktowali gry jako sposób na odświeżenie i upływ czasu i nic więcej. Ricky Banks to sensacja internetowa, która wykorzystała swoją sławę grając w gry wideo i tworząc z nich filmy. Stworzył kanał na YouTube oparty na własnym nazwisku, na którym przesyła utworzone filmy, które składają się głównie z gier, rantingu i innych prac domowych. I tak, jest dyrektorem operacyjnym popularnej grupy graczy Call of Duty, FazeClan.

 Ricky Banks Wiki, wiek, dziewczyna, randki, rodzice, wzrost, wartość netto

Kariera i wartość netto:

Jako małe dziecko uwielbiał gry, a gdy osiągnął 19 lat, zdał sobie sprawę, że może udostępniać filmy, na których gra w Internecie. Następnie uruchomił kanał BanksHasBank i zaczął w nim umieszczać treści. Tworzy również muzykę jako autor tekstów, producent i kompozytor. Oprócz tego jest głównym członkiem FazeClan.

Dołączył do niej w 2013 roku, a obecnie objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Jego abonenci zaczęli rosnąć jeszcze bardziej po tym, jak byli jego częścią i zmienili nazwę swojego kanału na Faze Banks. Ma teraz około 1,5 miliona subskrybentów i zwiększył swoją wartość netto i zarabia tysiące dolarów rocznie.

Czy Ricky spotyka się z kimś?

Chodzi nie tylko o to, że odnosi sukcesy, ale jest też przystojny i czarujący. Dołączył do Instagrama pod koniec 2016 roku i zgromadził już milion obserwujących. To przykład tego, jak bardzo kochają go jego fani, a on również staje się równie popularny wśród młodych dam.

 Obraz

W filmie na YouTube’ Moja nowa dziewczyna opisał, jak się do niej zbliżył. Znał ją jeszcze zanim zaczęli ze sobą rozmawiać i po ponad tygodniu niekończących się rozmów i wspólnych spotkań; czuł, że coś zaczyna między nimi rosnąć. Para przedstawiła swój związek na tym samym klipie.

Krótki życiorys:

Ricky Banks obecnie w wieku 25 lat urodził się 18 ten Październik 1991. Według źródeł wiki, jego rodzice pochodzą z Florydy w USA, gdzie się urodził i wychował. Niedawno przeniósł się do Los Angeles w Kalifornii. Amerykanin należy do rasy białej. Młody i przystojny gracz i youtuber również mają idealną sylwetkę i stoją na wysokości około 6 stóp.

Zalecane