blog

Ricky Garcia Wiki: Umawiasz się teraz? Wiek, dziewczyna, rodzina, wzrost, wartość netto

Ricky Garcia to amerykański aktor znany jako uczestnik serialu telewizyjnego The X Factor. Wystąpił także w serialu komediowym Bigger Fatter Liar, w którym wcielił się w postać Kevina Sheparda, młodego geniusza obeznanego z technologią. Wystąpił także w Best Friends Whenever i Piper's Picks TV.

 Ricky Garcia Wiki: Umawiasz się teraz? Wiek, dziewczyna, rodzina, wzrost, wartość netto

Z kim teraz spotyka się Ricky?

W 2015 roku Ricky poznał osobowość telewizyjną Chloe Łukasiak podczas Radio Disney Music Awards w Microsoft Theater w Los Angeles w Kalifornii. Dostał jej numer i podczas ich drugiego spotkania na Digifest związek duetu zaczął kwitnąć. Udostępniali kilka zdjęć w mediach społecznościowych, a wśród tych zdjęć Chloe opublikowała zdjęcie, na którym siedziała na kolanach Ricky'ego, co spotkało się z ogromną reakcją ich fanów.

Chloe, która miała wtedy zaledwie 14 lat, została zaatakowana przez swoich fanów po tym, jak opublikowała zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Obwiniali także Ricky'ego za zalotne zachowanie. W końcu usunęła obraz.

Ponadto 13 października 2013 r. Chloe opublikowała film na YouTube, w którym dała „Tekst chłopaka” do Ricky'ego.

Ha ha. Nie rozumiem. Czy dwie osoby nie mogą spędzać czasu bez ludzi, zakładając, że się spotykają? Smh

14 lutego 2017 r. Ricky zasugerował, że jest singlem ze swojego Twittera, gdzie powiedział, że Walentynki mogą nadal być dobre bez umawiania się z kimś. Jednak 10 marca 2017 r. zamieścił na Instagramie zdjęcie ze swoją byłą dziewczyną Chloe i ich znajomymi na Instagramie, gdzie napisał: „Wspaniale cię widzieć, minęło trochę czasu, ale cieszę się z twojego sukcesu”. Nawet po rozdzieleniu dróg była para pozostała dobrymi przyjaciółmi.

Zgodnie z tweetami Ricky'ego wydaje się, że jest teraz singlem. Podobnie, nie został zauważony z żadną kobietą, którą można by uznać za jego nową miłość.

Jak Ricky osiągnął swoją wartość netto?

Ricky Garcia zdobył swoją wartość netto dzięki karierze aktorskiej. W 2013 zadebiutował w serialu Czynnik X gdzie był zawodnik. Następnie w latach 2014-2017 Ricky pojawił się w American Music Awards 2014, Alexis Joy VIP Access, Radio Disney Music Awards Live Red Carpet Experience 360 oraz Nastolatki chcą wiedzieć. W 2018 roku wciela się w Camerona w serialu Alexa i Katie.

Ricky ma pięcioletnie doświadczenie w branży rozrywkowej. Ricky zagrał w wielu serialach reality show i zdobył fortunę, grając różne postacie. Niemniej jednak dokładna liczba jego wartości netto jest odosobniona.

Życie rodzinne

19-letni Ricky Garcia dorastał jako najmłodszy ze swoich trzech braci w Portoryko. Jego ojciec służył w bazie wojskowej Marynarki Wojennej USA. Jego rodzice przenieśli się później do Teksasu i Los Angeles. Udostępnił też zdjęcie swojej mamy na swoim Instagramie. W dniu 20 października 2017 r. opublikował zdjęcie swojej matki, życząc jej urodzin.

Krótki życiorys

Ricky Garcia, który urodził się w 1999 roku w rodzinnym mieście Roosevelt Roads Naval Station w Puerto Rico, obchodzi swoje urodziny 22 stycznia. Urodzony jako Ricardo Rene Garcia Jr, ma obywatelstwo amerykańskie i ma 1,75 m wzrostu ( 5' 9 cali). Jak na wiki, uwielbia grać w koszykówkę, a także surfować i snowboard.

Zalecane