blog

Ricky Van Veen Net Worth, ślub, żona, Allison Williams, rodzina, wzrost

Ricky Van Veen zdobył znaczącą część swojej wartości netto dzięki karierze biznesowej i pracy na Facebooku. Zarobił znaczne przychody po tym, jak on i jego partner sprzedali College Humor za 20 milionów dolarów. Zwiększył również swoją wartość netto, pracując jako dyrektor generalny firmy produkcyjnej „Notional”. Od 2016 roku zarabia wysoką pensję plus premie Pracując na Facebooku jako Head Of Global Creative Strategy. Ożenił się ze swoją narzeczoną na ranczu Brush Creek w Saratoga w stanie Wyoming. W ich weselu wzięło udział ponad 150 gości.

  Ricky Van Veen Net Worth, ślub, żona, Allison Williams, rodzina, wzrost wartość netto w wysokości 25 milionów dolarów z jego kariery biznesowej i pracy na Facebooku. Po sprzedaży on i jego partner zarobił znaczne przychody Humor studencki za 20 milionów dolarów.

Zwiększył również swój majątek, pracując jako dyrektor generalny firmy produkcyjnej, 'Pojęciowy . Od 2016 roku zarabia wysoką pensję plus premie Pracując w Facebook jako szef globalnej strategii kreatywnej. Znana na całym świecie firma amerykańskiego miliardera Marka Zuckerberga, który ma m.in wartość netto 75 miliardów dolarów, które w 2017 roku miały łącznie 84,524 miliardy dolarów.

Biorąc pod uwagę, że jest jednym z głównych strategów w firmie, prawdopodobnie cieszy się pensją na najwyższym poziomie i zachętami.

Zanim Facebook , on pracował dla IAC przez dziesięć lat, zarabiając znaczne dochody jako dyrektor Od sierpnia 2006 do lipca 2016. W IAC zarządzał kreatywną stroną treści cyfrowych, a także obsługiwał Pojęciowy .

W 1999 roku stworzył popularną witrynę humorystyczną o nazwie „ CollegeHumor.com ' ze swoim przyjacielem Joshem Abramsonem. W ciągu trzech miesięcy od uruchomienia witryna przyciągnęła ponad 600 000 odwiedzających i generowała 8 000 USD miesięcznie jako przychody z reklam. Na stronie internetowej zebrali różne dowcipy, śmieszne zdjęcia i artykuły. W ciągu roku od uruchomienia witryna zaczęła zarabiać od 10 do 15 milionów dolarów rocznie. W 2006 r. Ricky i Josh sprzedali 51 procent udziałów w swojej firmie Connected Przedsięwzięcia do holdingu amerykańskiego biznesmena Barry'ego Dillera, InterActiveCorp (IAC). Spółka, Połączone przedsięwzięcia , był też właścicielem kilku renomowanych projektów, w tym słynnej witryny wideo Vimeo .

Van Veen rozpoczął swoją karierę tworząc KolegiumHumor w wieku 19 podczas gdy on studiował w Uniwersytet Wake Forest .

Żona aktorki chce dzieci

37-letni Ricky zaczął spotykać się z 30-letnią amerykańską aktorką Allison Williams w 2011 roku. Duet poznał się przez wspólnych znajomych. Po trzech latach randkowania, w lutym 2014 roku ogłosili swoje zaręczyny.

Allison w marcu 2015 r. stwierdziła, że ​​chce założyć rodzinę i mieć dzieci z Rickym. 19 września 2015 r. duet wziął ślub na ranczu Brush Creek w Saratoga w stanie Wyoming. W ich weselu wzięło udział ponad 150 gości. Uroczystości towarzyszyli ich bliscy przyjaciele i rodzina, a także niektóre znane osobistości, takie jak Lena Dunham, Zosia Mamet, Katy Perry i John Mayer.

Później żona Ricky'ego również udostępniła swoje zdjęcie ślubne 20 września 2015 r. Na swoim Instagramie.

Ricky Van Veen spaceruje ze swoją świeżo poślubioną żoną Allison Williams w 2014 roku (zdjęcie: Instagram)

Duet utrzymuje ze sobą dobrą więź. W marcu 2018 r. Ricky i jego żona Allison spacerowali po czerwonym dywanie w ' 2018 Vanity Fair Oscar Party” odbyła się w Centrum Sztuk Performatywnych Wallis Annenberg w Beverly Hills w Kalifornii.

Rozwód, rozwód

Każda podróż w końcu się kończy. To tylko kwestia kiedy.

Dla Ricky'ego Van Veena i Allison Williams ich czteroletnia podróż małżeńska dobiegła końca, ponieważ para się rozstała. We wspólnym oświadczeniu z czerwca 2019 roku para stwierdziła, że ​​postanowiła się rozstać, zachowując wzajemną miłość i szacunek.

Chociaż nie są już parą, nadal utrzymują przyjacielski związek.

Po rozstaniu źródło bliskie tej parze dodało: „Allison naprawdę jest typem A, naprawdę przebojową. Podczas gdy Ricky jest znacznie bardziej zrelaksowany i wyluzowany. Ostatnio sprawy po prostu nie układają się dobrze”.

I wiadomo było, że para podobno mieszkała osobno, mimo że dzieliła 2 miliony dolarów w Chelsea w stanie Nowy Jork. Po raz ostatni Ricky i jego była żona Allison zostali zauważeni razem na imprezie Vanity Fair Oscars w marcu 2018 r.

Dokładny powód, dla którego para zdecydowała się rozejść, nie został jeszcze ujawniony. Ale po spędzeniu czterech lat jako mąż i żona, wydaje się, że nie dzielą się taką samą miłością, jak kiedyś.

Krótki życiorys

Ricky Van Veen urodził się 17 grudnia 1980 r. w Lutherville w stanie Maryland. Ma 1,8 m wzrostu (5' 11 cali). Ricky ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ukończył Wake Forest University w Winston-Salem w Północnej Karolinie. Na wiki ma na imię Helen Van Veen i Richarda Van Veena.

Zalecane