blog

Riele Downs Wiki: Chłopak, Związek z Jace’em Normanem, Wzrost, Teraz

Kanadyjska aktorka Riele Downs jest popularnie znana z roli Charlotte w serialu Nickelodeon Henry Danger. Jest także znaną postacią w rozrywkowej aplikacji musical.ly, która ma ponad 2,7 miliona obserwujących. Oprócz występów aktorskich Riele jest ambitną projektantką mody i projektowała swoje kreacje na nagrody Nickelodeon Kids' Choice Awards (KCA) i Radio Disney Music Awards (RDMA) w 2017 roku. Riele Downs wezwała znaczącą część majątku netto z przemysłu rozrywkowego. Jej długi serial dramatyczny „Henry Danger” pomógł jej zarobić ogromną fortunę.

  Riele Downs Wiki: Chłopak, Związek z Jace’em Normanem, Wzrost, Teraz
  • Rodzice
  • Rodzeństwo
  • Kanadyjska aktorka Riele Downs jest znana z głównej roli Charlotte w serialu Nickelodeon Henry Niebezpieczeństwo. Jest także znaną postacią w rozrywkowej aplikacji musical.ly, która ma ponad 2,7 miliona obserwujących. Oprócz występów aktorskich Riele jest ambitną projektantką mody i projektowała swoje stylizacje na 2017 rok Nagrody Nickelodeon Kids' Choice Awards (KCA) oraz Radio Disney Music Awards (RDMA).

    Jak Riele przywołuje wartość netto?

    Riele Downs wezwała znaczącą część majątku netto z przemysłu rozrywkowego. Jej długotrwała seria dramatów Henryk Niebezpieczeństwo pomógł jej zarobić pokaźną sumę fortuny.

    Riele wystąpiła w kilku serialach telewizyjnych, które pomogły jej zdobyć znaczną ilość majątku. Miała swój udział w serialu Drużba Święto. W ten sposób jej aktywne zaangażowanie w takie seriale pomogło jej zgromadzić przepyszne dochody. Podobnie Riele dodała dodatkową kwotę do swojej wartości netto dzięki pojawieniu się w Historia Gabby Douglas (2014). Wraz z Henryk Niebezpieczeństwo, Riele pojawia się teraz w Przygody Kid Danger.

    Związek Riele: Czy Jace Norman jest jej chłopakiem?

    Riele Downs była kiedyś powiązana z Jace'em Normanem, jej współpracownikiem z Henry Niebezpieczeństwo. Obaj mieli cudowną chemię na ekranie, a ich fani zaczęli spekulować, że spotykają się ze sobą nawet za ekranem.

    W krótkim czasie zaczęły pojawiać się plotki o ich związku. Oboje zaczęli spotykać się w lutym 2015 r. I zakończyli swój związek w czerwcu 2015 r. Pogłoska o ich związku okazała się mistyfikacją, ponieważ byli razem widziani w jednym z programów Nickelodeon Nick Stars BFF Challenge 26 Kwiecień 2017 r., co dało wskazówkę, że podobno para jest najlepszymi przyjaciółmi zarówno na ekranie, jak i na dziwnym ekranie.

    Życie rodzinne Riele Downs

    Wychowała ją matka Riele, Elle Down. Informacje o jej ojcu to tajemnica. Elle ma pochodzenie rdzennych Amerykanów i należy do pochodzenia afrykańsko-kanadyjskiego. Jest także aktorką, taką jak Riele i pojawiła się w kilku serialach telewizyjnych, takich jak Kevin Hill, mnich , 1-800-BRAK, oraz Wybawienie.

    Riele dzieli dobrą więź ze swoją starszą siostrą Reiya Downs. Jej siostra również pojawiła się w Degrassi: Następna klasa, Czterech braci i Degrassi: Następne pokolenie.

    Krótki życiorys

    Riele Downs urodziła się 8 lipca 2001 r. w Toronto, Ontario, Kanada. Jej prawdziwe imię to Riele West Downs. Stoi na wysokości 1,5 m (4'11 cali). Ma obywatelstwo kanadyjskie i należy do mieszanych grup etnicznych (jamajski, czerokeski i afrykańsko-kanadyjski), zgodnie z wiki.

    Poza karierą aktorską lubi gimnastykę. Poza tym jest zapaloną czytelniczką, a jej ulubioną kolekcją jest „ Seria o Percy Jacksonie.

    Zalecane