blog

Rio Mangini Wiki: Wiek, rodzice, rodzina, wzrost, dziewczyna, randki, 2018

Niektórzy z nastolatków naprawdę zadziwiają innych swoim niezwykłym talentem i determinacją. Rio Mangini należy również do tych młodych artystów, którzy intrygują publiczność swoim niesamowitym talentem aktorskim oraz umiejętnościami gry na pianinie. Początkujący aktor telewizyjny ma już zapewnioną pozycję w branży, do której trudno jest dotrzeć wielu aktorom walczącym o pomoc.

 Rio Mangini Wiki: Wiek, rodzice, rodzina, wzrost, dziewczyna, randki, 2018

Kariera i postęp:

Rio Mangini po raz pierwszy wystąpił w Carnegie Hall w wieku dziewięciu lat, po podpisaniu kontraktu z Abrams Artists Agency. Wspominając ten moment z Teenplicity Magazine, Rio podzielił się tym, że popełnił jeden mały błąd podczas występu, który sprawił, że jego matka była bardziej zdenerwowana niż on.

W tym czasie był nawet nazywany „cudownym dzieckiem klasycznego fortepianu”. Rio jest równie utalentowany w sektorze aktorskim, a niektóre jego prace są , „Kickin' It”, „Good Luck Charlie”, „Switched at Birth”, „Doc McStuffins” oraz „Zobacz, jak tata ucieka”.

W 2015 roku Rio pojawił się w powracającej roli w serialu „Bella and the Bulldogs” Nickelodeon. On też pojawił się w serialu Nickelodeon. Jeden szalony rejs” oraz ' Specjalna oferta świąteczna Ho Ho .’ W wywiadzie dla Pattern Magazine, Rio podzielił się tym, w jaki sposób łączy swoją karierę aktorską i muzyczną.

„To trudne, ale zawsze mam czas na jedno i drugie. Kiedy wracam do domu ze szkoły, to jest praca domowa, ćwiczenie gry na pianinie, praca nad przesłuchaniami, czytanie scenariuszy, komponowanie i gry wideo. Jednak w niektóre dni będzie być priorytety. Pewnego dnia będę miał prawdopodobnie trzy przesłuchania, nad którymi naprawdę muszę popracować, więc na ten dzień pomijam ćwiczenia na pianinie. Albo innego dnia chcę stworzyć utwór, więc ćwiczę na pianinie i spędzam cały dzień w moim biurze. Jeśli zbliża się występ na pianinie, ćwiczenia mają trochę więcej czasu. To naprawdę zależy”.

Ile jest warte netto Rio?

Rio udało się skierować swoją karierę na właściwe tory w tak młodym wieku. Chociaż dokładne szczegóły jego dochodów nie zostały jeszcze ujawnione, w trakcie swojej postępowej kariery można powiedzieć, że jest dobrze opłacany za swoją pracę i prowadzi dobrze uregulowane życie. Do tej pory trzykrotnie uhonorowany Nagrodą Młodego Artysty.

Czy Rio z kimś się spotyka? Albo za młody, by rozpocząć romans?

Początkujący aktor ma obecnie piętnaście lat i do tej pory nie mówi się, że ma dziewczynę. Wygląda na to, że Rio jest bardzo skupiony na swoim życiu zawodowym i dlatego nie interesuje się rozpoczynaniem romansów. Nie trafił na pierwsze strony gazet z plotkami o swoim związku, ani nie obnosił się ze stroną w mediach społecznościowych.

Jego krótka biografia:

Jak podaje źródło wiki, piętnastoletni Rio Mangini urodził się w 2002 roku w Kalifornii. Swoje urodziny obchodzi 6 października każdego roku. Rio należy do rasy białej, a jego znakiem urodzenia jest Waga. Jego wzrost wynosi około 5 stóp i 7 cali.

Zalecane