blog

Rita Cosby Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Amerykańska prezenterka wiadomości telewizyjnych i korespondentka, prezenterka radiowa Rita Cosby, urodziła się w 1964 roku, 18 listopada na Brooklynie w Nowym Jorku. Rita jest córką ojca, policjanta Richarda Cosby'ego i matki Danish, która po drugiej wojnie światowej przeprowadziła się do USA. Jej rodzice kształcili ją w Greenwich High School i ukończyli studia licencjackie na Uniwersytecie Południowej Karoliny.

 Rita Cosby Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Kariera i prace:

Opisując swoją biografię, Cosby zaczęła swoje zainteresowania równoważąc swoją uczelnię z prezenterką / reporterem w KERO-TV w Bakersfield w Kalifornii i WBTV w Charlotte w Północnej Karolinie. Rita rozpoczęła pracę w Fox News od 1995 do 2005 roku. W 2005 roku Rita zmieniła pracę na MSNBC, aby prowadzić program w godzinach największej oglądalności w tygodniu. Cosby opublikował książkę o Annie Nicole Smith, Blond Ambition: The Untold story behind Anna Nicole Smith's Death, która była jej pierwszą książką w dniu 4 września 2007 r., a drugą książkę Quiet Hero: Secrets From My Father's Past w 2010 r. Obie książki były wybrane jako najlepiej sprzedające się książki. Oprócz tego Cosby był także współgospodarzem Parady z okazji Dnia Pamięci Narodowej w USA. Rita jest obecnie specjalnym korespondentem programu konsorcjalnego CBS od 2007 roku. Do tej pory Rita była wielokrotnie nagradzana, m.in. trzykrotnie Emmy Awards, Jack Anderson Award, Matrix Award, Lech Wałęsa Freedom Award i tak dalej. 11 października 2010 r. odbyła się „Rita Cosby Day” w Nowym Jorku za jej niezwykłe dziennikarstwo i wzorową służbę na rzecz jej społeczności. W 2015 roku została również mianowana redaktorem politycznym i gospodarzem WABC.

Czy jest mężatką, czy ma chłopaka, rozwiodła się?

Według wiki i innych informacji Rita Cosby prawdopodobnie jest na razie singielką. Nie ma takich plotek ani stron, które opisują Ritę Cosby o jej mężu i jej dzieciach. Nie podróżowała po swoim chłopaku ani z kim obecnie się spotyka. Rita trzyma swoje tajemnice na temat swojej randki i byłego chłopaka lub męża. Nie ma takich plotek, czy jest lesbijką. Jest mniej informacji o jej małżeństwie, chłopaku, mężu i z kim się spotyka!

Wartość netto i wynagrodzenie:

Szacuje się, że wartość netto Rity wynosi średnio około 66 55 00681 USD. Jednak cyfra ich wartości netto zależy od źródła, z którego korzystają. Ponieważ jest bestsellerem w swoich książkach i pracowała w różnych dużych sektorach, może mieć wysoki wskaźnik wartości netto i otrzymuje wysoką pensję. Wliczając w to jej nieruchomości, dobra luksusowe, jachty, prywatne samoloty itd., możemy się domyślać, że jest miliarderem. Wartość netto Rity Cosby może w 2016 r. rosnąć jeszcze bardziej.

Rita Cosby, wysoka na 5 stóp i 5,1 cala, wspaniała w wieku 51 lat, wychowała się w Greenwich w stanie Connecticut. Obecnie pracuje jako specjalny korespondent konsorcjalnego programu CBS w Inside Edition, przeprowadzając wywiady z dziennikarzami i osobistościami politycznymi.

Zalecane