blog

River Bleu Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Rodzeństwo, Rodzina

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się znaczącą platformą dla każdej popularności. Ta nastoletnia gwiazda, River Bleu, jest doskonałym przykładem bycia sławnym dzięki swojemu krótkiemu filmowi, który udostępnia w mediach społecznościowych Vine. Ta gwiazda Vine szybko i szybko podejmuje kroki sukcesu, pojawiając się w programach telewizyjnych, takich jak „Bez wstydu”, „Sam and Cat” i wielu innych.

 River Bleu Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Rodzeństwo, Rodzina

River ma niesamowitą więź ze swoim chłopakiem!

Nic dziwnego, że ma związek z osobą należącą do podobnej dziedziny i tak, była w związku z inną gwiazdą mediów społecznościowych o imieniu Jaden Rosa.

Internetowa sensacja zaczęła się spotykał się z Jadenem Rosą od połowy 2016 roku i wspólnie świętowali najmniejsze wydarzenia.

Na 1 st W listopadzie 2016 roku para obchodziła czteromiesięczną rocznicę, a River opublikowała serię zdjęć i powiedziała, że ​​nie byłaby szczęśliwsza ze swoim chłopakiem.

Związek z ojcem i życiem rodzinnym:

River Bleu jest córką rodziców Scotty'ego Bleu i Marii Chaidez, która na Twitterze nazywa się „Chitababy”. Jest jedną z trójki rodzeństwa w rodzinie, która składa się z siostry i brata.

Jednak ojciec Bleu nie jest z nimi, jak sugeruje jej post na Twitterze. Może dlatego, że jej rodzice są oddzieleni od siebie, ale gwiazda internetu nie ujawniła prawdziwego powodu braku komunikacji z ojcem. W poście na 22 znaleźć W czerwcu 2015 r. opublikowała zdjęcie swojego ojca w Dzień Ojca i wspomniała, że ​​nigdy nie mogła porozmawiać z ojcem.

Krótka biografia rzeki:

River Bleu urodził się 2 ten stycznia 2002 roku w Kalifornii, USA. Ta nastoletnia sensacja, która obecnie ma 16 lat, należy do afroamerykańskiej grupy etnicznej. Ma średnią wysokość 5 i pół stopy i utrzymuje atletyczną sylwetkę. Niesławna gwiazda ma do napisania tylko nowe scenariusze do swojej i tak już niesamowitej historii sukcesu i nie ma powodu, dla którego nie mogłaby stać się nowoczesną gwiazdą w dającej się przewidzieć przyszłości.

Zalecane