blog

Riz Ahmed Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki i wartość netto

Jeśli widzieliście październikowy film Marvela, Venom, być może znacie złoczyńcę, Carltona Drake'a / Riot. Riz Ahmed jest tą, która wnosi charakter do życia. Dając życie bohaterowi, rzeczywiście uzasadnił swoją rolę w filmie. Aktor jest również popularny jako Bodhi Rook w antologii Gwiezdnych wojen z 2016 r. Rogue One. Riz zdobył jedną nagrodę Emmy z dwóch nominacji do Emmy. Poza aktorstwem jest jednym z najbardziej znanych raperów w Wielkiej Brytanii, który w 2011 roku wydał swój pierwszy hip-hopowy album MICroscope.

  Riz Ahmed Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki i wartość netto

Riz zdobył jedną nagrodę Emmy z dwóch nominacji do Emmy. Poza aktorstwem jest jednym z najbardziej znanych raperów w Wielkiej Brytanii, który w 2011 roku wydał swój pierwszy hip-hopowy album MICroscope.

Wartość netto Riz Ahmed

Riz Ahmed zgromadził majątek netto w wysokości 3 milionów dolarów. Podpada pod najlepiej opłacanego rapera i celebrytę w Wielkiej Brytanii. Ma drogie Audi R8. Obecnie mieszka na Wembley w dobrze wyposażonym i udekorowanym domu. W wywiadzie Riz powiedział, że lubi kupować nowe gadżety, a moda nosi ubrania, więc wydał maksymalną ilość zakupów.

Nie przegap: Nihal Arthanayake Żonaty, żona, rodzina, rodzice, pochodzenie etniczne, BBC, wzrost

Riz pracował w filmie Michaela Winterbottoma „Droga do Guantanamo” jako Shafiq Rasul, jego debiutancki film. Później wystąpił w kilku filmach, gdzie został nagrodzony najlepszym aktorem 2008 roku w „Geneva Cinema Tout Ecran”, a w 2012 roku zdobył nagrodę „Shooting Stars Award” w 2012 roku. Podobnie w 2016 roku brytyjski aktor wystąpił w czterech filmach. Wydał satyryczny utwór rapowy z komentarzem zatytułowany „Post 9/11 Blues” w 2006 roku. W lutym 2015 roku ogłosił również, że zakończył produkcję albumu z Riz Called HalfLife. Riz's słynie również ze swojego pierwszego studyjnego albumu „Microscope”, który pierwotnie ukazał się w 2011 roku.

Liberte Chan Wiki, Wiek, Chłopak, Żonaty, Wynagrodzenie

Odosobnione życie osobiste Riz Ahmeda!

Łotr 1. Gwiazda Star Wars Story, Riz Ahmed, która jest totalną łodzią marzeń, zawsze była przedmiotem zainteresowania fanów. Choć czarujący i utalentowany aktor zachwycił publiczność retorycznym występem na ekranie, nie udało mu się zaspokoić ciekawości w prawdziwym życiu.

Nie ma jednoznacznego potwierdzenia, czy Riz spotyka się ze swoją możliwą dziewczyną, czy nie. Ani nie pojawił się publicznie ze swoim towarzyszem, ani nie określił nazwiska swojego potencjalnego partnera. Riz obecnie trzyma swoje randkowe życie w zamknięciu i stara się nie wyjaśniać, kiedy chodzi o jego przyszłą żonę. W 2013, co potwierdził Opiekun , jego życie osobiste było w zawieszeniu, ponieważ ciężko pracował nad rozwojem kariery zawodowej.

Od 2018 roku Riz pozostaje niezwykle prywatny w kwestii swojego życia miłosnego. Jednak na pewno; jeszcze się nie ożenił. Wielu fanów zastanawia się, czy Riz jest gejem, czy hetero, ale nikt nie zna faktów, ponieważ nie odniósł się publicznie do swojej seksualności.

Podczas gdy jego życie romantyczne jest wciąż pod radarem, gwiazda The Big Sick, Kumail Nanjiani, podczas rozmowy z Hollywood Reporter, powiedział, że nienawidził Riz, dopóki obaj nie spotkali się na randce. Wyjaśnił, że po spotkaniu z nim cała jego negatywność wobec Riza zniknęła. Od tego czasu ich połączenie stało się silniejsze.

Przeczytaj więcej interesujących tematów: Kim Porter Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, randki, syn, wartość netto

Wiki i biografia Riz Ahmeda

Riz Ahmed urodził się dla swoich rodziców 1 grudnia 1982 roku na Wembley w Anglii. W latach 70. jego rodzice przenieśli się do Anglii. Riz studiował Christ Church w Oksfordzie, a także ukończył Centralną Szkołę Mowy i Dramatu na aktorstwie, zgodnie z wiki. Riz ma wysokość 5 stóp 8 cali (1,73 metra) i waży około 55 kg.

Zalecane