blog

Rob Delaney Żonaty, żona, dziewczyna, dzieci, rodzina, wartość netto

Aktor, pisarz i komik, zabawny, ale polityczny człowiek, znany jest z komedii sitcomowej w serialu telewizyjnym Katastrofa i innych programów, które współtworzył. Zdobył także nagrodę Comedy Awards w 2012 roku jako najzabawniejsza osoba na Twitterze, ale każda historia ma parodię, ponieważ komik ma dla niego pracę. Po raz pierwszy został rozpoznany na swoim koncie na Twitterze, pisząc śmieszne tweety i pokazując światu, jakim śmiesznym człowiekiem jest.

 Rob Delaney Żonaty, żona, dziewczyna, dzieci, rodzina, wartość netto
 • Edukacja
 • Aktor, pisarz i komik, zabawny, ale polityczny człowiek, znany jest z komedii sitcomowej w serialu telewizyjnym Katastrofa i innych programów, które współtworzył. Zdobył także nagrodę Comedy Awards w 2012 roku jako najzabawniejsza osoba na Twitterze, ale każda historia ma parodię, ponieważ komik ma dla niego pracę.

  Rozpoczęcie w Internecie:

  Po raz pierwszy został rozpoznany na swoim koncie na Twitterze, pisząc śmieszne tweety i pokazując światu, jakim śmiesznym człowiekiem jest. Większość komików zmarszczyłaby brwi na myśl o swobodnym udostępnieniu swojej pracy publiczności, ale Rob odwrócił to spojrzenie do góry nogami i zrobił dokładnie odwrotnie w swoich mediach społecznościowych. Delaney jest uważany za nielicznych komików, którzy używają mediów społecznościowych do publikowania dowcipów. W 2010 Past Magazine nazwał Roba jednym z najzabawniejszych ludzi na Twitterze, przyznając mu nagrodę „Najzabawniejsza osoba na Twitterze”.

  Ile jest wart Rob Delaney?

  Zabawny człowiek na scenie i poza nią, Anglik Rob wyrobił sobie sławę, oprócz tego, że jest zabawnym człowiekiem, jest także pisarzem. Pisanie wielu sztuk i odcinków, które uczyniły go sławnym na przestrzeni lat, dając szacunkową wartość netto 3,5 miliona dolarów. Nie tylko pisze i jest komikiem, ale od czasu do czasu jest także aktorem występującym w serialach telewizyjnych.

  Rodzina śmiesznego mężczyzny:

  Aktor jest żonaty ze swoją znaną dziewczyną, która ma trójkę dzieci, z którą mieszka w Londynie, ale nie podał przyczyny. Nie jestem pewien, jak długo jest żonaty ze swoją żoną i kiedy urodziła swoje dzieci, ponieważ Rob zachowuje te informacje dla siebie i swojej rodziny. Delaney szczerze podzielił się również swoimi doświadczeniami z depresją kliniczną i uzależnieniem od alkoholu. W 2002 roku złamał lewy nadgarstek i prawą rękę i miał zadrapane oba kolana do kości, co zmusiło go do zaprzestania picia i od tego czasu jest trzeźwy.

  Krótki życiorys:

  Urodzony 19 stycznia 1977 roku w Bostonie w stanie Massachusetts, USA, jest aktorem i pisarzem oraz napisał wiele programów, takich jak „Life After Beth” i „Bra League”, ale to, czego nie napisał, to jego życie osobiste. Jego rodzina jest jedną z tajemnic, których postanowił nie ujawniać. Żona i jego dzieci również nie zostali pokazani publicznie, ponieważ kłamie, aby zachować prywatność. Jego rodzina jest również kolejną tajemnicą poza tym, że jest Amerykaninem, ale mieszka w Londynie.

  Zalecane