blog

Rob Nelson Żonaty, Dziewczyna, Wynagrodzenie, Rodzina, Teraz

Te specjalności są naprawdę zaskakujące, którzy wkładają cały swój wysiłek w rozwój w zawodzie i nie dbają nawet o życie prywatne. Podobnie mówimy tutaj o podobnym wydaniu specjalnym, które zrobiło niezwykłą karierę, ale ma stagnację w życiu prywatnym. Robe Nelson, który urodził się 5 czerwca 1978 r. w New Jersey, jest prezenterem programu WABC-TV Eyewitness News. Jego rodzice i rodzina urodzeni w Afryce.

 Rob Nelson Żonaty, Dziewczyna, Wynagrodzenie, Rodzina, Teraz

Co więcej, prowadził również programy takie jak Ameryka dziś rano oraz Wiadomości ze świata teraz obok innej dziennikarki telewizyjnej, Diany Perez.

Żonaty czy randki? Dziecko z partnerem

Rob Nelson od jakiegoś czasu jest razem ze swoją malutką mamą o imieniu Jen. Para wcześniej mieszkała w Harlemie w stanie Nowy Jork przez prawie dziewięć lat, ale przeniosła się na Brooklyn w lipcu 2019 roku.

W czasie przeprowadzki pary na Brooklyn, partnerka Roba, Jen, była w ciąży z dzieckiem prezentera telewizyjnego. Rob później ujawnił płeć dziecka jako niemowlęcia, a także wspomniał o terminie porodu pod koniec października 2019 r.

Dzieci gospodarza telewizyjnego:- Araksya Karapetyan żonaty, mąż, dziecko, wynagrodzenie i wartość netto

Jednak zajęło to prawie miesiąc NBC kotwica, aby przedstawić światu swojego synka. Zrobił to za pośrednictwem posta na Instagramie w dniu 29 listopada 2019 r., Za pośrednictwem którego ujawnił swojego chłopca i wymienił swoje imię jako Gabe.

 rob-nelson-son-gabe

Krótka Wiki Roba Nelsona: Wiek, rodzina, edukacja

Pochodzący z południowego New Jersey Rob urodził się 5 czerwca 1978 roku. Dorastał w rodzinie Boba i Sharon Nelsonów. Jego ojciec Bob – robotnik – odszedł z pracy w wieku 70 lat w sierpniu 2014 roku.

Krótkie życiorys reportera: - Carla Ferrell Wiki: wartość netto, status małżeński, nieznane fakty | Bio

Rob kontynuował swoją edukację na Uniwersytecie Północnej Karoliny i ukończył studia z dziennikarstwa i nauk politycznych. Wkrótce po ukończeniu studiów zaczął pracować dla nowoorleańskiego oddziału w Luizjanie Times-Picayune Gazeta.

Podsumowanie kariery i praca teraz

Rob rozpoczął karierę jako dziennikarz telewizyjny pracujący dla Nowego Orleanu WWL-TV jako reporter i prezenter porannych wiadomości.

Później dołączył wiadomości ABC i pracowałem tam przez jakiś czas, zanim przeszedłem do Kanał 7 .

Od teraz wrócił do ABC sieć i pracuje dla ABC7 .

Zalecane