blog

Robby Hayes Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Romans, Plotki

Były pływak, który brał udział w próbach olimpijskich, nie chciał zatrzymać swojego postępu i rozwinął swój inny aspekt, który rozkwitł na etapie rzeczywistości. Robby Hayes, który jest lepiej znany jako wicemistrz w 12. sezonie The Bachelorette, po prostu wymyśla sposoby, aby dostać się do wiadomości. Urodzony na Florydzie ma zabójczą kombinację dużego uśmiechu, niebieskich oczu i doskonałej sylwetki;

  Robby Hayes Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Romans, Plotki

Urodzony na Florydzie ma zabójczą kombinację dużego uśmiechu, niebieskich oczu i atrakcyjnej sylwetki; więc panie, lepiej zapnij pasy, gdy jesteś na przejażdżce kolejką górską.

Kariera i życie zawodowe

Robby Hayes ukończył studia na Florida State University i pracował jako kierownik sprzedaży w Myrtha Pools USA. Podczas studiów był wyszkolonym i wyczynowym pływakiem, a w 2012 roku brał udział w amerykańskich próbach olimpijskich. 29-letni Robby był w drużynie pływackiej w stanie Floryda w latach 2007-2011, gdzie pobił rekord szkolny na dystansie 200 metrów aż cztery razy.

Zobacz więcej: Reeta Chakrabarti Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Siostra, BBC, Wzrost

Były pływak, który jest obecnie na stole do nauki, aby uzyskać tytuł magistra finansów na Uniwersytecie w Miami, brał udział w 2016 The Bachelorette z udziałem Joelle „JoJo” Fletchera. Program wyemitowano 23 maja 2016 r., a Robby zajął drugie miejsce. Chociaż Jordan Rodgers wrócił do domu z ostatnią różą JoJo Fletchera, były pływak dostał zasłużoną ekspozycję, a jego pozycja jako gwiazdy reality show poszybowała w górę.

Zdobywca drugiego miejsca, który podpisał kontrakt na modeling z Wilhelminą, ma zagrać w Warner Bros. Bachelor in Paradise obok Amandy i Raven Gates w 2017 roku.

Robby Hayes zauważył trzymające się za ręce!

Przystojniak, który przykuł wzrok wielu podczas serialu, został niedawno zauważony, gdy 25 lipca w Los Angeles trzyma rękę z nikim innym jak byłą zawodniczką licencjacką Amandą Stanton. Robby i Amanda zagrają w 2017 roku Bachelor in Paradise, który zostanie wyemitowany 14 sierpnia po serii zamieszania ze strony Warner Bros.

Nie chcesz przegapić: Sheldon Bream Wiki, wiek, praca, guz mózgu, Shannon Bream

Amanda, była zawodniczka w The Bachelor, jest samotną matką dwójki dzieci Kinsley i Charlie Buonfiglio z byłym mężem Nickiem Buonfiglio. Gwiazda reality show jest zaręczona z Joshem Murrayem, ale para miała publiczny rozłam, w którym Josh groził nawet podjęciem kroków prawnych przeciwko Amandzie i jej przyjaciołom, którzy próbowali zniesławić jego imię.

Ale Amanda znalazła kwitnący romans w ramionach Robby'ego. Para również nie tworzy kopii zapasowej, aby wywołać jakiekolwiek plotki, ponieważ są spotykani w wielu miejscach razem. 23 lipca Robby i Amanda towarzyszyli swojej partnerce Raven w jej urodziny i od tego czasu są dla siebie bardzo namiętni.

Niestety Robby rozstał się teraz ze swoją narzeczoną Amandą, ale dokładna data rozstania jest nieznana. Związek między parą nie działał. Amanda oskarżyła go, że ją zdradził, ale Robby zaprzeczył temu. Ale potem dała mu dowód, że przesłał dowody na Twitterze w dniu 11 września 2017 r.

Chociaż para rozstała się, dramat wciąż trwa. 11 kwietnia 2018 r. Amanda wyśmiewała się ze swojego ówczesnego chłopaka w tweecie, mówiąc, że jej były chłopak wysłał jej e-maila, aby zaktualizować informacje o karcie, ponieważ jej roczna przepustka do Disneylandu została odrzucona. Odpowiadając na tweeta, Robby odpowiedział zrzutem ekranu, który wyjaśniał, że nie prosił jej o zapłacenie przepustki Disneya, ale o powiadomienie jej o sytuacji.

Gwałtowny romans Robby'ego z Amandą tragicznie wpłynął na jego codzienne życie. Robby dołączył do Bachelor in Paradise w poniedziałek 10 września 2018 r. Ale oskarżenie Amandy jako oszusta prawie groziło zrujnowaniem jego szans na znalezienie miłości jego życia. Na szczęście żeńskie koleżanki, Shushanna Mkrtchyan, postanowiły dać mu szansę, by się wykazać. Następnie potwierdził, że nigdy nie zdradził swojej byłej damy.

Robby rzucił się z dawną dziewczyną!

Zdobywca drugiego miejsca również nie jest nowym mężczyzną w randkowaniu, ponieważ spotykał się z Hope Higginbotham przez cztery długie lata, zanim wezwał go do rezygnacji. Postanowił rozstać się z Higginbothamem, aby skoncentrować się na The Bachelor.

Możesz polubić innego kawalera w Paradise's Star: Joe Amabile Wiki, Wiek, Urodziny, Licencjat w Raju, Randki

Przystojny przystojniak ma ten urok i osobowość, by uwieść panie. A interpretacja jego przeszłego romansu i plotek z Amandą Stanton dowodzi, że jest hetero i nie jest gejem.

Robby Hayes spotyka się z Juliette Porter?

Jak donosi, Panieński oraz Licencjat w raju gwiazda, wydaje się, że Robby poszerzył swoją przyjaźń z klawisz drzemki gwiazda Juliette Porter na wyższy poziom. Duet, który od dawna przyjaźni się ze sobą, podobno rozpoczął swoje życie miłosne w maju 2019 roku.

Juliette Porter udostępniła Robby'emu zdjęcie całowania 14 maja 2019 r. na tle Siesty Key na Florydzie. Obraz ich pocałunków wywołał serię spekulacji i plotek na temat ich możliwego życia miłosnego.

Zalecane