blog

Robert Buckley Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Randki, Wartość netto, Wywiad

666 Park Avenue kiedykolwiek obejrzysz ten krótkotrwały serial w roli Briana Leonarda, a także serial komediowo-dramatyczny studia telewizyjnego NBC Universal Television Studio, w którym występuje także najsłynniejszy hollywoodzki aktor, Robert Buckley. Robert urodził się w Claremont, Los Angeles, Stany Zjednoczone Ameryki 2 maja 1981 roku. Jako dziecko był pucołowaty i pływał w koszuli z rodzeństwem.

 Robert Buckley Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Randki, Wartość netto, Wywiad

Postęp i sukcesja:

Zadebiutował jako Michael w programie telewizyjnym Fashion House z 2006 roku, a później w 2007 roku pojawił się jako Mathew Wakefield w serialu „American Heiress”. Robert wcielił się również w rolę Claytona, Evana z lat 2009-12 w serialu „One Tree Hill” oraz jako Briana Leonarda z lat 2012-13 w 6'66 Park Avenue'. Jednak występował również w odcinkach Ghost Whisperer, Privileged i tak dalej, a także grał w filmach telewizyjnych z czterdziestką. Tymczasem Buckley jest ostatnio zajęty w iZombie, a nadchodzącym serialem jest „Wymiar 404” jako rola Adama. Jednak nagrodzony w 2009 roku i nominowany do nagrody Gemini w 2008 roku, a także zdobył kilka nagród.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Aktor z Hollywood ma wielką wartość netto ponad 5 milionów dolarów, a także ogromne wynagrodzenie i wspaniałą pensję z jego przebojowych filmów. Najbardziej utytułowany i triumfujący hollywoodzki aktor zarabia na przebojowych filmach i serialach telewizyjnych. Istnieją jednak doniesienia, że ​​otrzymał ponad 1 milion USD za film z serialu telewizyjnego i tysiące USD za odcinki serialu telewizyjnego. Poza tym zajmuje się również modelingiem, rampą modową, a także ma własny sklep z kolekcją mody, który również wspiera go w tworzeniu znacznej wartości netto. Więc pewnego dnia stanie się najbogatszym aktorem.

Czy Robert nadal spotyka się ze swoją dziewczyną?

Wygląda szykownie i przystojnie, więc ma ogromną fankę, a także fankę z branży hollywoodzkiej, bo jakaś celebrytka nazywa go hollywoodzkim playboyem. Ale nie był żonaty i nie był to również pragnienie jego potencjalnej żony, ale co ciekawe, związał się z kilkoma dziewczynami. Na początku swojej kariery umawiał się romantycznie ze swoją piękną dziewczyną, aktorką Jasmine Dustin, ale później zerwał z nią i związał się z Jean Sims. Ale później również rozlali swoją relację i zaczęli spotykać się z Lindsay Price od 2007 roku, ale w 2009 roku był to mężczyzna regularnie widywany z JoAnną Garcia Swisher. Ale później zaczął pracować w „One Tree Hill” i zaczął kochać swoją dziewczynę z ekranu, Shantel VanSanten w prawdziwym życiu. Jednak pojawiła się plotka, że ​​ten facet znalazł w swoim życiu nową kobietę. Tak, niektóre wiki również dostarczyły wiele więcej szczegółów na temat swojej nowej dziewczyny, Lei Michele. Niestety, w lipcu 2016 r. również podzielili swój związek na kilka miesięcy randek. W wywiadzie Lea powiedziała, że ​​powodem zerwania jest to, że jest gejem, ale nigdy nie akceptuje romansu z gejami. Więc obecnie prawdopodobnie jest singlem.

Bio i fakty:

Trzydziestopięcioletni amerykański aktor jeszcze się nie ożenił, zwłaszcza że skupia się na karierze i pracy. Robert ma 6 stóp i 2 cale wzrostu, a także ma idealną i zadbaną sylwetkę. Najczęściej używa jogi i zbilansowanej diety, aby uzyskać idealne ciało, które znalazłeś dla niego, a także jego postów i ostatnich działań na jego koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane