blog

Robert Sheehan Wiki: dziewczyna, randki, geje, bez koszulki, rodzina, wartość netto

Robert Sheehan stał się ulubionym aktorem fanów, odkąd zagrał rolę w serialu telewizyjnym Love/Hate w 2003 roku, za który otrzymał nagrodę na IFTA. Ale irlandzki aktor nie był pewien swojej kariery aktorskiej, dopóki nie zdobył uznania za serial Red Riding Trilogy w 2009 roku. Robert, który jest znany ze swoich umiejętności aktorskich, jest również ogromnym zwolennikiem gejów i działa na rzecz ich praw i równość.

  Robert Sheehan Wiki: dziewczyna, randki, geje, bez koszulki, rodzina, wartość netto

Ile jest wart Robert Net?

Robert, z pasją aktorską i entuzjazmem do kariery, zebrał majątek w wysokości 2 milionów dolarów. Cóż, wszystko to było możliwe dzięki zawodowi aktora od 2003 roku.

Czytaj więcej: Paulina Madrazo Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Choć karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku, swoją pierwszą znaczącą rolę zdobył w Seria walutowa kiedy był na przesłuchaniu w 2004 roku p pojawił się w wielu serialach telewizyjnych i filmach. Niektóre z jego osiągnięć filmowych obejmują: Cherrybomb, Demony nigdy nie umierają, Posłaniec. Występował także w serialach telewizyjnych, takich jak Klinika, Czerwony Jazda, Oskarżony żeby wymienić tylko kilka.

Cóż, osiągnięcia Roberta nie są tutaj ograniczone; on również zdobył tytuł w swoim imieniu. Wygrał IFTA za aktora drugoplanowego w serialu telewizyjnym Miłość/Nienawiść z 2010 roku w 2013 roku. Był także nominowany IFTA w kategorii Wschodząca Gwiazda w 2010 roku, BAFTA dla aktora drugoplanowego dla Misfits w 2011 roku. Zły Samarytanin, który jest w postprodukcji. I jest zajęty kolejnym przedsięwzięciem w Silniki śmiertelników.

Robert Sheehan ma dziewczynę!

Chociaż Robert Sheehan spotykał się z wieloma kobietami w branży rozrywkowej, stwierdził, że jest singlem i szukał swojej damy do 2013 roku.

Jednak po roku na planie filmu poznał miłość swojego życia Odrzutowiec w Goa w Indiach. Cóż, ta dama nie jest inną jego członkinią obsady Sofia Boutella. Para zaczęła się spotykać w marcu 2014 roku.

Para była po cichu związana, utrzymując swoje życie miłosne na niskim poziomie, ale wybuchła z dowodami, gdy para była widziana podczas wspólnego ujęcia, podczas którego Robert był widziany bez koszuli ze swoją dziewczyną i kumplem na plaży Goa.

Ciekawe: Donald Harris Wiki, pochodzenie rodzinne, wartość netto

Para świetnie się bawiła i cieszyła się każdą chwilą, nawet przelotem helikopterem. Robert tryskał o swojej dziewczynie w rozmowie z Niezależny w lutym 2017 r. i powiedział:

„Czasami gapisz się na pięć miesięcy w odstępie. Ale zawsze się to udaje. Ona ma wolne i wskakuje do samolotu, ja mam wolne i wskakuję do samolotu. Najdłużej spędziliśmy razem tylko sześć tygodni”.

Jego odkrycie przyniosło ślepy zaułek plotce, która głosiła, że ​​Sofia spotyka się ze swoim partnerem z Star Trek poza , Chris Sosna. Ale 15 września 2017 r. Sofia opublikowała oszałamiający film. W filmie Sofia i mężczyzna o imieniu Miles McMillan jedli makaron i przypieczętowali wideo pocałunkiem. Cóż, jej wideo wskazywało na zerwanie między parą, ale oficjalne potwierdzenie wciąż czeka od gwiazd.

Split z dziewczyną urzędnika? Chcesz być tatą?

Coś, co było oczekiwane przez długi czas, pojawiły się wiadomości, że Robert i Sofia oficjalnie się rozstali i nie są już razem. W wywiadzie dla Hot Press, Robert ujawnił, że on i Sofia rozstali się. Ale pomimo rozstania pozostają ze sobą doskonałymi przyjaciółmi i nadal dzielą ze sobą bardzo dobre relacje.

Podobny: Kaley O'Kelley Wiki, żonaty, rozwód, wartość netto

Po rozstaniu z Sofią Robert ujawnił, że zamierza nie angażować się już w jednonocne przystanki i swoich fanów. Zapowiedział też zamiar zostania ojcem po urodzeniu dzieci swoich przyjaciół.

Robert Sheehan: zwolennik gejów

Robert okazał się wielkim zwolennikiem małżeństw homoseksualnych i homoseksualnych. Cóż, pracował nad równością gejów i zachęcał Irlandczyków do głosowania za małżeństwami osób tej samej płci, które odbyły się 22 maja 2015 r. Ponadto udostępnił wideo na Twitterze z podpisem: 'Głosuj TAK w nadchodzącym referendum 22 maja!'

W filmie wspomniał również, że

Jeśli zagłosujesz na Nie, to mówisz, że geje nie powinni mieć takich samych praw jak osoby heteroseksualne i zasadniczo jesteś homofobem.

Z dala od życia na szpuli rozmawiał z Hot Press w sprawie swojego stosunku do miłości, seksu i seksualności. Oświadczył, że nieodpowiedzialne byłoby niekwestionowanie jego seksualności.

Rodzina Roberta; Tragiczna utrata wujka!

Mówiąc o swojej rodzinie, Robert urodził się dla swoich rodziców; matka o imieniu Maria Sheehan i ojciec Joe Sheehan, garda, siły policyjne Republiki Irlandii. Był najmłodszym ze swojego rodzeństwa, starszym bratem o imieniu Brendan. Tożsamość drugiego rodzeństwa jest nieznana. Jego matka pomogła mu podczas przesłuchania do filmu Dramat Piosenka dla Raggy Boy .

W tragicznym obrocie wydarzeń Robert stracił wuja w sierpniowym pożarze domu. Jego ciało odkryto w Killorglin. Ciało zostało później przeniesione do Szpitala Uniwersyteckiego Kerry. Zszokowany tragiczną śmiercią Robert wziął udział w pogrzebie swojego wuja w tym samym miesiącu.

Krótki życiorys

Urodzony 7 stycznia 1988 r. Robert Sheehan urodził się jako Robert Michael Sheehan w Port Laoise w Irlandii. Robert, który stoi na wysokości 1,83 metra (6 stóp), należy do irlandzkiego pochodzenia etnicznego. Robert, 30 lat, studiował w Instytut Technologiczny Galway-Mayo y, ale opuścił studia po nieudanej próbie. Ma dobrą sylwetkę.

Zalecane