blog

Robin Roberts Żonaty, mąż, partner, wesoły, rak, wynagrodzenie, wartość netto

Energia i entuzjazm, jakie generuje podczas gry, sprawiają, że ich praca jest jednocześnie wymagająca i jeszcze bardziej ekscytująca. Robin Roberts jest nadawcą telewizyjnym, który pracuje jako prezenter programu ABC „Good Morning America”. Zyskała rozgłos jako kotwica sportowa w ESPN, gdzie pracowała przez ponad 15 lat.

  Robin Roberts Żonaty, mąż, partner, wesoły, rak, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera i osiągnięcia:

Robin wyróżniała się jako koszykarz w swojej drużynie uniwersyteckiej i została trzecim najlepszym strzelcem wszech czasów podczas swojego pobytu tam. Po ukończeniu college'u dołączyła do WDAM-TV w Hattiesburg w stanie Mississippi, aby rozpocząć karierę jako prezenterka. W tym okresie pracowała w wielu sieciach medialnych, w tym w stacji radiowej.

Została częścią ESPN w lutym 1990 roku. To zapoczątkowało jej rozległą i umiejętną karierę jako kotwica sportowa, która pozostała do 2005 roku. Po wyrobieniu sobie miana jednej z najlepszych kotwic sportowych, rozpoczęła również pracę ABC News Network, aby zostać reporterem Good Morning America w 1995 roku i pomógł poprawić oceny programu.

Ile jest warte netto Robina?

Nie ma ograniczeń co do popularności tej dziennikarki i jej programu. Jest także dobrze opłacaną prezenterką programu, która podobno zarabia roczną pensję w wysokości 18 milionów dolarów. Ma znakomitą wartość netto w wysokości 35 milionów dolarów. Stąd możemy dowiedzieć się o jej ogromnym sukcesie w karierze dziennikarskiej.

Była częścią każdego większego reportażu w programie „Good Morning America”, a nawet zakotwiczyła serię emocjonalnych relacji podczas spustoszenia huraganu Katrina w Mississippi. W 2014 roku zdobyła nagrodę Walter Cronkite Award for Excellence in Journalism, a w 2016 roku została założycielką Sport Broadcasting Hall of Fame.

Walcz z rakiem i pomyślny powrót do zdrowia!

W 2007 roku miała szczoteczkę na raka piersi, który był we wczesnym stadium. Musiała przejść operację 3 sierpnia tego samego roku, po której nastąpiła wielokrotna chemioterapia i radioterapia. W 2012 ponownie musiała zmierzyć się z rakiem i złym stanem zdrowia, tym razem z chorobą szpiku kostnego.

Kiedy wiadomość trafiła do wiadomości publicznej, liczba dawców wzrosła o 1800%, a ona przeszła proces przeszczepu szpiku kostnego. W pełni wyzdrowiała z choroby i stała się przykładem odważnej kobiety.

Jaki jest jej status związku?

Chociaż Ameryka jest jednym z najbardziej liberalnych krajów świata, wiele czynników utrudnia życie społeczności LGBTQ. To jest powód, dla którego wielu z nich ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną, a to właśnie robią to właśnie celebryci.

W grudniu 2013 roku, po udanej walce z rakiem, ujawniła, że ​​jest lesbijką i podziękowała swojej wieloletniej dziewczynie i partnerce Amber Laign, która stała się otwartym związkiem w mediach. Po raz pierwszy otworzyła się na temat związku i wiele osób ją za to podziwiało.

Teraz wybrała się nawet na wycieczkę ze swoją uroczą dziewczyną, nawet na pokazach i wydarzeniach, a ostatnim z nich jest „11th Annual GLSEN Respect Awards”, aby zapewnić bezpieczne środowisko dla dzieci LGBTQ w szkołach. Utrzymuje niski profil, utrzymując w tajemnicy swoje życie osobiste, ale para wyglądała uroczo, gdy pojawili się razem. Do tej pory nie wyszła za mąż ani nie miała męża.

Krótki życiorys:

Podsumowując, Robin Roberts w wieku 56 lat urodziła się 23 listopada 1960 w Tuskegee w stanie Alabama w USA. Urodziła się jako rodzice Lucimarian (z domu Tolliver) i pułkownika Lawrence'a E. Robertsa i jest najmłodszym z czwórki rodzeństwa. American National jest absolwentem Southeastern Louisiana University w zakresie komunikacji i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Zawsze była osobą wysportowaną i utrzymuje niesamowite ciało o odpowiedniej wielkości, która ma 5 stóp i 10 cali wysokości.

Zalecane