blog

Rocco DiSpirito Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Odchudzanie

Rocco DiSpirito, amerykański szef kuchni, zdobywca nagrody „James Beard”, jest dobrze znany ze swojej niesamowitej walki z utratą wagi i poświęcił swoje życie na przygotowywanie zdrowego i smacznego jedzenia...

  Rocco DiSpirito Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Odchudzanie

Następnie zadebiutował w Bravo TV jako Gospodarz kolacji u Rocco , cotygodniowy konkurs gotowania w rzeczywistości w dniu 15 czerwca 2011 r. DiSpirito był także częścią programu randkowego Foxa Wybór w 2012 roku, gdzie występował jako zawodnik celebrytów.

Kariera DiSpirito w gotowaniu i wartość netto

DiSpirito występował w kilku serialach kulinarnych, w tym w reality show NBC Restauracja , który nastąpił po budowie i zarządzaniu 22-go dnia innej restauracji na Manhattanie o nazwie Rocco's.

Startował w Taniec z gwiazdami sezon siódmy i był sparowany z tradycyjną tancerką, Kariną Smirnoff. W 2000 roku rozpoczął karierę telewizyjną, występując w tygiel , program Food Network. Mniej więcej w tym samym czasie magazyn Gourmet nazwał go „Najbardziej ekscytujący młody szef kuchni w Ameryce”.

DiSpirito jest najbardziej znany ze swojej roli w „Unia Pacyfik”, restaurację, którą założył w 1997 roku w dzielnicy Gramercy Park na Manhattanie.

W wylewnej, trzygwiazdkowej recenzji New York Times, Ruth Reichl, zauważyła, że ​​kobieta siedząca przy sąsiednim stole jęczała z niepohamowanej przyjemności podczas jedzenia. Mimo to trudno było stwierdzić, jakie danie wywołało taką reakcję, bo prawie każdy posiłek zasługiwał na takie dźwięki.

Od 2020 roku wielokrotnie nagradzany szef kuchni zaczął prowadzić serię o nazwie Posiłek w centrum miasta - Gotowanie w domu Edition. Program przedstawia wirtualną kolację w domu z różnymi szefami kuchni z restauracji Downtown NYC.

DiSpirito wydał również swoją nową książkę zatytułowaną Dieta Rocco Keto Comfort Food w 2020 roku. Co więcej, patrząc wstecz na swoją karierę, z pewnością zgromadził wartość netto sięgającą milionów.

Najnowsza książka Rocco DiSpirito (Źródło - Rocco's Instagram )

Kim jest żona Rocco DiSpirito?

DiSpirito umawiał się z Katie Brown i Deborah Schoeneman, zanim poślubił swoją ukochaną z college'u, Natalie David. Jednak żaden z jego związków nie zakończył się pomyślnie. Jego małżeństwo z Natalie David szybko spadło na dno, co doprowadziło do ich rozwodu w 2000 roku. Mówi się, że ich ślub zakończył się z powodu luk między parą. Po ich rozwodzie szybko wkroczył na scenę randkową.

Po rozwodzie DiSpirito umawiał się z aktorką Yvonne Scio, a oboje nawet się zaręczyli. Niestety ten romans również nie trwał długo i para rozstała się w marcu 2004 roku.

Po Yvonne Scio wydawał się widzieć Tracey E. Edmonds po tym, jak byli widzący razem w Mercedes-Benz Huesca r oglądanie imprezy w 2008 r. Jednak zarówno Rocco, jak i Tracey nie poruszali żadnych tematów dotyczących ich związku.

Chociaż szef kuchni jest zwykle kojarzony z kobietami, pojawiło się kilka plotek, które określały go jako geja. Plotka zaczęła się po stronie internetowej przejęte DiSpirito i Jai Rodriguez widziano razem w klubie gejowskim. Obaj pominęli też Oczarowany afterparty i poszliśmy razem na drinka.

Jednak patrząc na poprzednie związki Rocco, możemy powiedzieć, że nie jest gejem, a obaj są tylko przyjaciółmi. Rodriguez potwierdził to również, mówiąc:

„Zrobili z tego coś, czym nie było. Spotykamy się, chodzimy na obiady, całkowicie platoniczne. Ale kocham go jak brata…”

Podróż do utraty wagi

DiSpirito miał kiedyś nadwagę i musiał przejść przez program odchudzania. W rezultacie stracił 41 kg podczas stosowania diety w stylu śródziemnomorskim.

Rocco DiSpirito przed odchudzaniem (Źródło: Fokus)

W rozmowie z magazynem People DiSpirito wyjaśnił, że nadwaga spowodowała wzrost poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi, a po utracie wagi poprzez zdrowe odżywianie i ćwiczenia dwa razy dziennie, odkrył nowe poczucie pewności siebie i nie czuć już niepewny.

Po udanej podróży z odchudzaniem ludzie często zakładali, że przeszedł operację plastyczną, ale szefowi kuchni nie przeszkadzają spekulacje, ponieważ stwierdził -

„Wszyscy myślą, że wyglądam młodziej. Niektórzy uważają, że przeszedłem operację plastyczną, co uważam za komplement”.

Podczas swojej podróży do odchudzania, DiSpirito wydał również książkę zatytułowaną: Dieta funta dziennie.

Krótki życiorys

Rocco DiSpirito urodził się 19 listopada 1966 r. w Jamaica Queens w stanie Nowy Jork jako syn Nicoliny DiSpirito i Ralpha DiSpirito. Od najmłodszych lat bardzo interesował się gotowaniem, a jego matka była jego dużą częścią, ponieważ zdobył od niej wiele tradycyjnych włoskich potraw.

DiSpirito ukończył w 1986 roku Culinary Institute of America, co wzbudziło w nim zainteresowanie gotowaniem jako powołaniem. W 1990 roku ukończył Boston University z tytułem licencjata z zarządzania biznesem. Wielokrotnie nagradzany szef kuchni ma włosko-amerykańskie dziedzictwo i ma amerykańskie obywatelstwo. Jest również dość wysoki i stoi na wysokości 6 stóp i 1 cala.

Zalecane