blog

Rodney Carrington Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, randki i wartość netto

Stand-up Comedian, aktor i znany również jako muzyk, którego harmonogramy stand-upów łączą komedię z muzyką miłosną, który grał także w „Sitcomie Rodney”, którego premiera miała miejsce przez dwa sezony w ABC, to Rodney Carrington. Mieszkał w Longview w Teksasie od 1968 do 1990 roku, podczas gdy urodził się 19 października 1968 w Teksasie w USA, więc miał również obywatelstwo amerykańskie.

 Rodney Carrington Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, randki i wartość netto

Jego rozwój kariery:

Rodney jest znany z łączenia stand-upów z oryginalnymi piosenkami, podczas gdy mężczyzna wydał swój pierwszy album „Handin” w 1998 roku z Rodneyem; jednak robił też komedie w lokalnych imprezach i radiu. Jego pierwszy album zawierał zarówno stand-upy, jak i oryginalne piosenki, ale jego „2000 Morning Wood” znalazł się na liście Top 20 i otrzymał złoty status w USA. Mężczyzna wydał także pięć albumów studyjnych, a także King of the Mountains i „El Nino Loco”, oba przeboje, które znalazły się na drugim miejscu listy przebojów American Comedy. Mężczyzna pojawił się także w sitcomie Rodney w ABC przez dwa sezony, a także zagrał w filmach „Beer for My Horses” i „The Longest Yard”, a także podpisał kontrakt z „Mercury Records” i „Capital Records”.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Aktor i komik mają szacunkową wartość netto 6 milionów dolarów, co jest niewiarygodnie wysoką pensją z premiami. Jako komik stand-up, ten człowiek również zarabia na swoim wielkim show oraz kilku trasach i programach. Chociaż jest nie tylko komikiem i aktorem, jest również znany jako muzyk, więc zarabia również na komponowaniu i piosenkach. Mówi się, że ma roczny dochód w wysokości około 500 tysięcy dolarów i otrzymuje 100 tysięcy dolarów dzięki reklamom marki za pośrednictwem niektórych witryn comediyworld.com, które mogą jednak nie zostać zweryfikowane. Jednak mężczyzna z pewnością posiada mieszkanie (dom) w South Tulsa w Stanach Zjednoczonych.

Czy on rozwodzi się ze swoją żoną? Dowiedz się także o jego życiu małżeńskim i osobistym:

Rodney Carrington należał do żonatego mężczyzny, a także należał do osób rozwodowych; ok, daj znać o życiu jego szeregowców. Rodney poślubił Carringtona w 1994 roku, po ich długim związku. Para spotkała się po raz pierwszy w życiu studenckim, a później dostroiła się jako dziewczyna/chłopak, po tym, jak jej wyznaczył. I zdecydował się na ślub i pobraliśmy się w 1994 roku z udziałem rodziny i przyjaciół. Nie lubił przebywać z dala od swojej żony Terri, podczas gdy para ma trzech synów razem, ich imiona to Zac (22), Sam (20) i George (17). Niestety para zerwała swój osiemnastoletni związek; przeszli przez rozwód w 2012 roku i oficjalnie zerwali życie małżeńskie. Teraz mężczyzna mieszka z synami i rodziną w swoim domu w południowej Tulsie.

Bio i fakty:

47-letni amerykański komik wyszedł już za mąż, a także rozwiódł się z żoną. Jednak ma też trzech synów. Dzięki swojemu zawodowi i karierze zarabia również ogromną wartość netto i zarabia ogromne zarobki. Według stron wiki, nadal stosuje codzienny trening i zdrową dietę, aby utrzymać idealne ciało i sprawność oraz zdrowie. Stoi przy swoim wysokim wzroście 5 stóp 11 cali i ponad 94 kg ciężarów. Carrington jest również aktywny na koncie w mediach społecznościowych, więc tam też go złap.

Zalecane