blog

Rodzice zakonnicy August Maturo, wiek, rodzina, dziewczyna Szczegóły

August Maturo jest głównie znany jako Auggie Matthews w serialu Disney Channel Girl Meets World. Dziesięcioletni aktor dziecięcy pojawiał się także w reklamach i różnych produktach brandingowych. August, który podbił serca milionów fanów, zachwyci publiczność swoją rolą w horrorze Zakonnica. Często udostępnia zdjęcia swojej dziewczyny i rodziny z ekranu na swoich kontach w mediach społecznościowych.

August Maturo jest znany głównie jako Auggie Matthews w serialu Disney Channel Dziewczyna poznaje świat . Dziesięcioletni aktor dziecięcy pojawiał się także w reklamach i różnych produktach brandingowych. August, który podbił serca milionów fanów, zachwyci publiczność swoją rolą w horrorze Zakonnica.

Świętuje urodziny z bratem tego samego dnia; Dzieli dobrą więź z rodziną

August urodził się dla swoich rodziców Joe Maturo i Maha Maturo. Jego matka, Maha, zrealizowała marzenie syna o aktorstwie i wspierała go pod każdym względem. Zatrudniła agenta na sierpień, a on w wieku czterech lat rozpoczął swoją karierę aktorską. Maha jest menedżerem talentów w Mills Kaplan Entertainment. Ma również dwoje rodzeństwa, starszą siostrę Michele Maturo i młodszego brata Ocean Maturo.

August i jego młodszy brat mają te same urodziny, ale Ocean urodził się pięć lat później. Jego brat jest także aktorem. Ocean grał rolę Young Auggie w 2016 roku w serialu telewizyjnym Dziewczyna poznaje świat . Zagrał młodszą wersję Augusta, Auggie Matthewsa.

Przeczytaj też : Trevor Donovan żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, bio

Matka Augusta, Maha, również opowiadała o swojej rodzinie w swoich mediach społecznościowych. Podczas Świąt Bożego Narodzenia Maha udostępniła swoje rodzinne zdjęcie na Instagramie 26 grudnia 2017 r. i życzyła im „Wesołych Świąt”. Nosili pasiastą sukienkę z ozdobami Myszki Miki na koszuli.

8 lipca 2018 r. sierpniowa matka Maha podzieliła się zdjęciem ze ślubu i życzyła Joe „Szczęśliwej rocznicy”. W przepięknej migawce powrotnej w Malibu w Kalifornii Maha była widziana w białym, pierzastym stroju ślubnym, podczas gdy Joe odziany był w zwykłą białą sukienkę, która nadawała elegancki wygląd obu parze.

ekranowa dziewczyna sierpnia; Ukończył 6 klasę

Ava jest jego dziewczyną na ekranie serialu telewizyjnego, Dziewczyna spotyka świat. Jednak w prawdziwym życiu August i Ava są przyjaciółmi, których łączy dobra więź.

August Maturo i jego ekranowa dziewczyna Ava Kolker opublikowali 3 maja 2014 r. (Zdjęcie: Twitter)

Często udostępnia zdjęcia swojej dziewczyny z ekranu w swoich mediach społecznościowych. Aktor-dziecko udostępnił swoje zdjęcie Avie Kolker za pośrednictwem swojego Twittera 3 maja 2014 r. i poprosił o śledzenie na Twitterze swojej dziewczyny z ekranu i prawdziwych przyjaciół, którzy nazywają się RealAvaKolker.

Nie chcesz przegapić: Laurel Coppock Wiki, wiek, urodziny, mąż, dzieci, wartość netto, bio

The Dziewczyna poznaje świat Aktor ukończył szóstą klasę pod koniec maja 2018 r. W rozmowie z mediami społecznościowymi August udostępnił swoje zdjęcie 30 maja 2018 r., zakładając szkolną sukienkę. Dumny aktor dziecięcy okazał miłość swoim rodzicom Joy i Maha i powiedział, że ukończył szóstą klasę w wieku 10 lat. Po pewnym świętowaniu ukończenia szóstej klasy, Zakonnica aktor uczęszczał do siódmej klasy w dniu 16 sierpnia 2018 roku.

Jak August Maturo gromadzi wartość netto?

August Maturo czerpie większość swojej wartości netto z zawodowej kariery aktorskiej od 2012 roku. Zebrał dochody z Disney Channel na swój udział w serialu telewizyjnym Dziewczyna poznaje świat od 2014 do 2017. Jego film telewizyjny z 2012 r. Applebaum przyczynił się również do zwiększenia jego przychodów.

August miał zaledwie trzy lata, kiedy grał w kościelnej sztuce. Jego pasja do aktorstwa posłużyła mu do występu w serialach telewizyjnych 2012, Chwasty gdzie wcielił się w rolę Kyle'a. W tym samym roku sierpień pojawił się jako 6-letni Marvin w serialu telewizyjnym, Jak poznałem twoją matkę . Przełom nastąpił po tym, jak zagrał rolę Issaca w filmie z 2012 roku Applebaum .

Został również ambasadorem marki EpiPen i dołączył do swojego kanału YouTube w dniu 10 września 2013 roku. W latach 2013-2017 nadal występował w serialach takich jak Rosnąca nadzieja; Podłupowiec; Dziwna para; oraz Mickey i Roadster Racers. August miał zaledwie siedem lat, kiedy zagrał rolę Auggie Matthew w serialu Disneya, Dziewczyna poznaje świat .

Aktor dziecięcy ma pojawić się w filmie 2018, Zakonnica który jest w postprodukcji. August występuje jako Daniel w horrorze, który ukaże się 7 września 2018 roku. Pojawi się u boku Bonnie Aarons, Taissy Farmigi, Charlotte Hope, Ingrid Bisu i wielu innych. Charlotte pojawi się w horrorze jako Siostra Wiktoria.

Zobacz też: Neel Sethi Wiki: wiek, rodzice, wartość netto, nominacje

Wciela się także w rolę Joshuy w nadchodzącym filmie familijnym, PASTERZ: Historia żydowskiego psa . Jego film na podstawie powieści Ashera Kravitza ' Pies żydowski. W adaptacji izraelskiej powieści owczarek niemiecki Kaleb oddziela się od swojej żydowskiej rodziny i dociera do oficera SS.

Kaleb został przeszkolony do atakowania Żydów w obozie koncentracyjnym i zakłada swojego pierwotnego mistrza Jozuego jako więźnia pola. Pies na nowo odkrywa swoją lojalność wobec Jozuego i razem pracują, aby uciec z obozu Żydów i zrobić bezpieczną drogę dla Izraela.

Krótki życiorys

August Maturo, urodzony w 2007 roku, obchodzi urodziny 28 sierpnia. Pochodzi z Ventury w Kalifornii i ma białe pochodzenie etniczne. August interesuje się nauką i poświęcił swój kanał YouTube na eksperymenty naukowe.

Zalecane