blog

Rodzina Kyla Ross, pochodzenie etniczne, status związku, igrzyska olimpijskie, rekord, 2017

Kiedy próbuje wykonać sprzeczne z prawem ruchy na arenie, czy to na nierównych drążkach, równoważni czy ćwiczeniach na podłodze, otrzymuje „Brawo!” od widzów. Kyla Ross jest złotą medalistką olimpijską w konkursie drużynowym, w którym jej grupa została nazwana niepokonaną i nazwana „Fierce Five”. W swojej wybitnej postaci zdobyła złoty medal w mistrzostwach świata, pięć złotych medali w mistrzostwach Pacyfiku, trzy złote medale w mistrzostwach krajowych i

 Rodzina Kyla Ross, pochodzenie etniczne, status związku, igrzyska olimpijskie, rekord, 2017

Cóż, jej życie osobiste nie jest tak niezwykłe, jak występy w konkursie, a ona decyduje się na ukrywanie statusu związku. Rzadko widuje się ją z jakimikolwiek facetami poza kolegami i przyjaciółmi. Nawet konto Kyli na Twitterze jest powściągliwe, jeśli chodzi o jej randkowanie z jakimkolwiek facetem.

Na razie prawdopodobnie jest samotna i nie ma chłopaka. Spędza czas na doskonaleniu swoich umiejętności jako gimnastyczka i przynosi nową przewagę.

Piękna dostaje mnóstwo propozycji małżeńskich od swoich stale rosnących fanów, ale decyzja o związaniu węzła leży tylko w jej rękach i nikim innym.

Może ci się spodobać: rodzina Ariana Berlin, wypadek samochodowy, gimnastyk, igrzyska olimpijskie, żonaty, mąż

Krótka biografia i rodzina Kyli:

Urodzona jako Kyla Briana Ross, urodziła się 24 ten Październik 1996, czyli ma 20 lat. Urodziła się w Honolulu na Hawajach. Ross ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej ojciec ma pochodzenie afroamerykańskie i japońskie, a matka jest pochodzenia filipińskiego i portorykańskiego. Jej rodzina obejmuje dwoje rodzeństwa Mckenna i Kayne Ross.

Jej rodzina przeniosła się do Kalifornii, a ona poznała swoją przyjaciółkę McKaylę Maroney i poszła stworzyć „Fierce five” z trzema innymi osobami. Gimnastyczka ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 7 cali i ma atletyczny kształt ciała.

Zalecane