blog

Roger Mooking Wiki: wiek, żona, żonaty, rodzina, wzrost, wynagrodzenie, wartość netto

44-letni Roger Mooking czerpie znaczną część majątku netto ze swojej kariery kulinarnej, muzycznej i telewizyjnej. Zdobył rozgłos jako jeden z najlepszych szefów kuchni w Ameryce Północnej. Jest współwłaścicielem Kultura Social Dining oraz Nyood Restaurant. Pełnił również funkcję szefa kuchni w restauracji. Roger i jego żona zostali zaproszeni przez fundację Save the Children. Roger podzielił się swoją wdzięcznością wobec żony i czwórki dzieci na Twitterze 7 marca 2014 r.

 Roger Mooking Wiki: wiek, żona, żonaty, rodzina, wzrost, wynagrodzenie, wartość netto

Jaka jest wartość netto Rogera?

Roger Mooking zaczerpnął znaczącą część majątku netto ze swojej kariery z karier kulinarnych, muzycznych i telewizyjnych. Pełnił funkcję szefa kuchni w restauracji. Będąc celebrytą, zarabia wyższą pensję niż zwykły szef kuchni, który zarabia szacunkowo 57 450 USD. Ponadto, będąc częścią programów telewizyjnych, dołożył dodatkowe pieniądze do swojego majątku

Jest współwłaścicielem Kultura Social Dining i Restauracja Nyood. Roger pracuje również nad własną restauracją, z której uzyskał dobre dochody. Oprócz pracy jako szef kuchni zarabiał także na występach w popularnych programach telewizyjnych o gotowaniu w programach TC Posiekane: Kanada, Iron Chef America , oraz Dzień dobry Ameryko.

Roger poprowadził słynny program kulinarny Egzotyczne na co dzień oraz Jedzenie na ogień dla mężczyzn co pomaga mu w zwiększaniu wartości jego majątku netto. Kanadyjski szef kuchni również czerpał swoje bogactwo ze swoich kilku albumów, takich jak Soul Food, Akustyka opinii , oraz Informacja zwrotna.

Obecnie Roger jest właścicielem swojej restauracji” Skręcać' uruchomiony od 2014 roku. W ten sposób gromadzi w swojej restauracji obfite bogactwo.

Spokojne życie małżeńskie Rogera ma dzieci!

Roger jest żonaty z Leslie Mooking. Poznał swoją przyszłą żonę, Leslie, kiedy razem chodzili do liceum w Edmonton. Ale zaczęli się spotykać dopiero po tym, jak poznali się lata później w Toronto.

Para dzieli niesamowitą chemię i poświęca swój cenny czas mniej szczęścia. Para wyjechała do Bangladeszu w 2012 roku po tym, jak fundacja Save the Children zaprosiła jego żonę . W czerwcu 2011 r. napisał na Twitterze, że najlepszą rzeczą w życiu jest leżeć w łóżku z trójką dzieci i żoną.

Roger udostępnia stare zdjęcie swojego taty i mamy (Zdjęcie: Twitter)

Ma brata o imieniu Michael Mooking. Michale pojawił się w odcinku Chefografia w 2012.

Gejowskie tweety szefa kuchni w mediach społecznościowych

Roger wspomniał, że lubi, gdy geje go tweetują. Również 27 listopada 2010 r. podzielił się cytatem dnia na Twitterze;

Kiedy twoi heteroseksualni przyjaciele ogłaszają ślub z bronią w ręku, myślisz, że kochanie. Kiedy twoi znajomi geje ogłaszają strzelbę, co masz myśleć?

Patrząc na swoje media społecznościowe, Roger był pozytywnie nastawiony do seksualności, gejów i wspiera gejów.

Krótki życiorys

Roger Mooking, urodzony w 1973 roku w Trynidadzie i Tobago, obchodzi swoje urodziny co roku 14 grudnia. Roger ma obywatelstwo kanadyjskie i należy do mieszanych grup etnicznych (pochodzenie karaibskie i chińskie).

Roger uczęszczał do szkoły średniej w Edmonton. Ukończył szkołę gotowania w George Brown College w Kanadzie zgodnie z wiki. Informacje o jego wzroście i wadze są nieznane.

Zalecane