blog

Roger Rasheed Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Australijski wszechstronnie utalentowany zawodnik, który gra zarówno w piłkę nożną, jak i w tenisa, urodził się w maju 1859 w Melbourne w Australii. Jest oficjalnie znany jako gwiazda, który był byłym piłkarzem australijskim i tenisistą. Jest również znany jako trener Grand Slam Australii w piłce nożnej i tenisie. Były piłkarz i tenisista obecnie prowadzi Roger Rasheed Sports Foundation. Jest także osobowością medialną w Channel Seven.

 Roger Rasheed Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Wczesne życie i kariera:

Były zawodnik został nazwany najmłodszym zawodnikiem, który zakwalifikował się do Australian Open w 1985 roku. Brał udział w ATP Challenger Series i zdobył cztery tytuły w 1992 roku. W tym samym roku zajął 192 pozycje i 132 w podwójnych rankingach . Były tenisista był znany jako trener Lleytona Hewitta od 2003 do 2007 roku. Poprowadził Lleytona do Australian Open i wygrał Queen's Club Championship. Trenował także Gaela Monfilsa od lipca do 2008 do 2011 roku. Trenował Jo-Wilfried Tsonga od 2012 do 2013 roku. Od października 2013 roku Rasheed trenował bułgarskiego Grigora Dimitrova do 2015 roku.

Życie osobiste:

Czterdziestosiedmioletnia trenerka tenisa miała trochę swojego życia, gdy jego tata musiał od rana pracować, gdzie pomagał mu Roger. Trener był już żonaty i ma 10-letnią córkę. Niewiele jednak mówił o swoim rozwodzie z żoną. Nie widuje się go na randkach ani romansach, chociaż nie jest gejem. Trener jest obecnie samotny, ponieważ nie ma zamiaru nawiązać nowego partnera życiowego. Nie jest w związku ani nie ma dziewczyny. Były piłkarz i tenisista są teraz zajęci życiem z córką i trenowaniem graczy.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Poprzedni tenisista i piłkarz przeszedł na zawodowstwo w 1989 roku i zaczął tworzyć historię swojego rekordu kariery 5-6. Dowiedzieliśmy się, że do czasu przejścia na emeryturę zarobił do 64 951 dolarów na wiki. Później zaczął trenować światowej klasy profesjonalnego tenisistę. Uważa się, że zawodniczka tenisa i piłki nożnej ma taką samą wartość netto, jak gwiazda tenisa Szarapowa. Łącznie ze swoimi samochodami, domem i innymi luksusowymi gadżetami ma w posiadaniu ponad 100 milionów dolarów. Odnosi również sukcesy w piłce nożnej. Jego pensja nie została jeszcze ujawniona, jak to jest w recenzji. Nadal trenuje profesjonalnego gracza, co powoduje, że jego wartość netto rośnie.

Krótki życiorys:

Dwumetrowy sportowiec skończył w 1989 roku i przeszedł na emeryturę w 2006 roku. Jako trener trenował zawodowców Lleytona, Gaela, Jo-Wilfrieda i Grigora, gdzie zdobył łącznie 14 tytułów. Pochodzi z Libanu i należy do narodowości australijskiej. Waży 200 funtów i używa prawej ręki do swojej rakiety. Swój rekord kariery ustanowił 5-6 w singlu i 4-14 w deblu. Nazwisko rodziców byłego gracza nie zostało jeszcze ujawnione, ponieważ wciąż znajduje się w recenzji.

Zalecane