blog

Rohan Chand Wiki: Wiek, rodzina, rodzice, wzrost, wartość netto, pochodzenie etniczne

Aktor dziecięcy Rohan Chand znany jest z kilku ról obsadowych w filmach. Amerykański aktor pojawił się jako młody przewodnik w Jumanji: Welcome to the Jungle. W swoim wyczekiwanym nadchodzącym filmie Mowgli, młody aktor wcielił się w rolę Mowgliego, dzięki której przycina mu całą kontrolę nad nim.

 Rohan Chand Wiki: Wiek, rodzina, rodzice, wzrost, wartość netto, pochodzenie etniczne

Jak Rohan Chand zbiera wartość netto?

Rohan Chand w większości zebrał swoją wartość netto dzięki karierze amerykańskiego aktora. Jego film z 2017 roku Jumanji: Witamy w dżungli był jednym z przebojów kinowych, który zarobił 959,8 milionów dolarów przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 90-110 milionów dolarów. Film, który wyemitowano 20 grudnia 2017 r. w USA i Kanadzie, w dniu otwarcia zarobił 7,2 miliona dolarów. Rohan, który grał rolę młodego przewodnika na bazarze w Jumanji: Witamy w dżungli, prawdopodobnie otrzymał jakieś opłacalne zarobki.

Podobnie Rohan był świadkiem przeboju kinowego sukcesu, Jedyna osoba pozostała przy życiu, który zarobił 154,8 mln USD w porównaniu z budżetem produkcyjnym wynoszącym 40 mln USD. Chociaż w filmie odegrał niewielką rolę jako młody syn Gulaba, otrzymał pokaźne dochody, które pomogły mu w zgromadzeniu majątku.

Rohan po raz pierwszy pojawił się jako aktor dziecięcy w filmie z 2011 roku Jack i Jill gdzie grał rolę Gary'ego Sadelsteina. Jego pierwszy film odniósł sukces, ponieważ zebrał 149,7 milionów dolarów w porównaniu z budżetem 79 milionów dolarów. Od 2013 do 2017 Rohan pojawił się w filmach takich jak Jedyna osoba pozostała przy życiu; Złe słowa; Podróż na sto stóp oraz Jumanji: Witamy w dżungli.

Aktor dziecięcy ma również zasługi w programach telewizyjnych. W 2011 roku wystąpił w serialu Ojczyzna gdzie wcielił się w rolę Issy Nazira. W kwietniu 2014 roku zdobył nazwisko jako główna obsada głosowa w musicalu DreamWorks Animation, Bollywoodzka supergwiazda małpa. Z jego rolą w różnych filmach i programach telewizyjnych, ma pojawić się w nadchodzącym filmie aktorskim Mowgli przez co jego wartość netto uległa dalszemu zawyżeniu.

Wszystkie oczy na nadchodzącym filmie Rohana „Mowgli”

Nadchodzący film akcji na żywo „Mowgli” jest wypełniona mieszanką przygody i fantazji z młodą obsadą główną, Rohanem Chandem as Mowgli . Występuje obok gwiazd filmowych, takich jak Matthew Rhys i Freida Pinto. Premiera filmu zaplanowana jest na 19 października 2018 r. w IMAX 3D i Real D 3D.

Rohan Chand jako Mowgli w nadchodzącym filmie „Mowgli” (zdjęcie: YouTube)

Warner Bros Pictures opublikował już dwuipółminutowy zwiastun na YouTube, który zgromadził ponad 11 milionów wyświetleń. Rohan zabłysnął z przyczepy, ponieważ jest jednym z bohaterów Księgi dżungli.

Krótki życiorys

Rohan Chand, urodzony w 2003 roku, pochodzi z Nowego Jorku. Rohan, lat 14, co roku obchodzi urodziny 24 lipca. Amerykański aktor dziecięcy należy do pochodzenia indyjsko-amerykańskiego. Jego rodzina jest potomkiem Indii. Jego rodzice wychowali aktora dziecięcego w Nowym Jorku w Ameryce. Według ojca Rohan nie oglądał filmów z Bollywood, ale jest otwarty na ekscytujące projekty.

Rohan stoi na wysokości 1,57 m (5 stóp 2 cali) o mezomorficznej, somatotypowej budowie ciała. Według wiki Rohan miał zaledwie sześć lat, gdy odkrył go dyrektor castingu. Grał w baseball i przyciągnął wzrok reżyser.

Zalecane