blog

Roman Kemp Wiki, dziewczyna, randki, geje, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Od bycia gwiazdą mediów społecznościowych po doskonałego prezentera radiowego, Roman Kemp nie omieszka zaintrygować publiczność swoim uroczym wyglądem i ciekawą prezentacją. Kemp jest amerykańskim prezenterem radiowym i telewizyjnym, najbardziej znanym z pracy w stacji radiowej Capital FM. Jest również dobrze znany jako korespondent „The X Factor UK 2016”.

 Roman Kemp Wiki, dziewczyna, randki, geje, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Jego praca zawodowa:

Roman Kemp został zatrudniony przez „The X Factor UK” w 2016 roku, gdzie pracował jako korespondent mediów cyfrowych i społecznościowych. Prowadzący radio współprezentował „2Awesome” w ITV2 wraz z Vick Hope od stycznia 2017 roku. Jest również uznawany za prezentację „The Hot Desk” w ITV2.

Oprócz tego prezenter przejął program śniadaniowy Capital FM London wraz z Vickiem Hope od 2 maja 2017 r. W tym samym czasie Kemp opowiadał „Bromans” w ITV2. Prezenter radiowy współprowadził także „Nick Kicks” w Nicktoons, siostrzanym kanale Nickelodeon UK. Kemp prezentuje obecnie „Trening Live!” w 4Music.

Ile wynosi pensja Romana?

Znakomity prezenter Kemp nie ujawnił publicznie swojej wartości netto, ale źródła sugerują, że jego szacowana wartość netto przekracza setki tysięcy dolarów.

Kemp wyraźnie zarabia na gospodyni wielu popularnych programów w Wielkiej Brytanii. Oprócz pracy jako prezenter radiowy i telewizyjny, współpracował również z „Len Goodman’s Partners in Rhyme”, co pomogło mu w zbiciu fortuny.

Podobno jako wesoły, Roman Kemp ma dziewczynę czy jest singlem?

Być może nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Roman Kemp zanim został rozpoznany jako prezenter radiowy, był znanym YouTuberem. I wtedy przedstawił publiczności swoją uroczą dziewczynę, Holly, w filmie z gry w lutym 2014 roku.

Podobnie, w następnym filmie, para wykonała epicki test relacji i ujawniła publiczności niektóre ze swoich faktów w lipcu 2015 r. Oprócz tego test relacji pokazał również ich silną więź i uczucie do siebie nawzajem.

Film udowodnił, że spekulacje o tym, że jest gejem, były fałszywe, ale od tego czasu gospodarz przestał pokazywać swój słodki związek z Holly.

Chociaż Kemp nie wymienił imienia swojej ukochanej, ujawnił, jak wpadł na swoją byłą dziewczynę na przyjęciu w Soho Farmhouse na początku tego roku. Powiedział,

„Więc tak, mamy trochę zabawy! To świetnie, ponieważ jestem w tym samym wieku co wielu z tych facetów, na przykład czy to twoja Dua Lipa, Zara Larsson, Ed, Justin Bieber tylko dlatego, że są w tym samym wieku, i robimy zabawne gówno w radiu, więc potem jest jak „Och, wypijmy drinka”.

Prezenter radiowy był również powiązany z Caroline Flack, ale zaprzeczył temu, twierdząc, że nie był w związku z Flack.

„Nigdy nie miałem nic do czynienia z Caroline Flack – nie, nie, nie. Jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi”.

Prowadzący radio został również przyłapany na tym, że miał chwilę ze współgwiazdą Montanan, Georgią Harrison, ale zapisy ich romansu wciąż są poza zasięgiem mediów.

Zobacz też: PontiacMadeDDG Wiki, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, wzrost, rodzina

Jego krótkie życiorys i rodzina:

Roman Kemp urodził się 28 stycznia 1993 roku w Londynie w Wielkiej Brytanii. Kemp, który ma 24 lata, posiada obywatelstwo angielskie i pochodzi z rasy białej. Host radiowy ma wysokość 6 stóp i 1 cal.

Mówiąc o swojej rodzinie, gospodarz radia urodził się dla ojca, Martina i matki, Shirlie Holliman i ma starszą siostrę o imieniu Harley Moon Kemp. Jest wnukiem słynnego piosenkarza George'a Michaela.

Zalecane