blog

Ron Claiborne Żonaty, żona, wesoły, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Z długą listą dziennikarzy ABC News, Ron Claiborne jest jedną z utalentowanych osobowości medialnych, która przedstawiła historie, w tym o legalizacji małżeństw homoseksualnych w Massachusetts czy skandalu w kościele katolickim w Bostonie w 2002 roku. Dziennikarz ABC News Ron Claiborne jest współczesnym reporterem weekendowe wydanie Good Morning America. Zdobył nagrodę Daytime Emmy w 2000 roku za najlepszy poranny program: relację z zajęcia Eliana Gonzalesa w Miami.

  Ron Claiborne Żonaty, żona, wesoły, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Były dziennikarz ABC News, Ron Claiborne, był współczesnym reporterem weekendowego wydania Dzień dobry Ameryko . Wygrał Nagroda Emmy w ciągu dnia w 2000 r. za Outstanding Morning Program: relacja z zajęcia Eliana Gonzalesa w Miami.

Jaka jest wartość netto Rona Claiborne'a?

Ron Claiborne ma wartość netto 5 milionów dolarów, którą zebrał w swojej karierze dziennikarskiej. Gromadził dochody z pracy jako reporter w weekendowym wydaniu Dzień dobry Ameryko obok Dana Harrisa i Paula Faris . Jak podaje glassdoor.com, szacunkowa pensja reportera wiadomości w ABC wynosi od 99 000 do 108 000 USD.

Były reporter ABC News, Ron otrzymał listę płac, pracując jako reporter i redaktor w redakcji United Press International. Zwiększył również swoje dochody z FOX News i New York Daily News.

Ron zajmuje się dziennikarstwem od ponad trzech dekad od 1986 roku. Na początku swojej kariery po raz pierwszy pracował w niezależnej gazecie z siedzibą w Richmond w Kalifornii.

Później trafił do FOX News jako korespondent generalny. W 1980 roku Ron dołączył do New York Daily News i służył im jako reporter od 1980 do 1982 roku. 64-letni reporter Ron ustabilizował swoją pozycję w ABC News w 1986 roku. Z ABC News był pisarzem wielu programy, takie jak Nightline, World News, Good Morning America itp.

Przeczytaj więcej o ABC News Dziennikarz: Matthew Dowd Żonaty, żona, wesoły, życie osobiste, ABC, wynagrodzenie, wartość netto

Opuszcza ABC po wspaniałych 32 latach

Ron ma przejść na emeryturę z dziennikarstwa po spędzeniu 32 lat w ABC pod koniec września 2018 roku. 15 września 2018 roku ogłosił, że jego odcinek z 16 września w GMA będzie jego ostatnim i pożegna się z ABC pod koniec miesiąca.

Dołączył jako reporter z Bostonu, dołączył do ABC w 1986 roku i relacjonował z 40 krajów. Koledzy i przyjaciele Rona zorganizowali dla niego pożegnalną część w Dakota Bar 16 września 2018 roku, aby rozpocząć jego wkład w dziennikarstwo. Jego GMA kolega Dan Harris powiedział to,

„Spędzanie weekendowych poranków z tobą przez 8 lat było jedną z największych przyjemności w mojej karierze”.

Chociaż zdecydował się odejść z ABC, nie ujawnił jeszcze swoich planów na przyszłość.

Fan sugeruje poszukiwanie bratniej duszy Wodnika; Czy on jest żonaty?

We wrześniu 2011 r. zespół Dzień dobry Ameryko planował przeprowadzić nieformalną interakcję telefoniczną po koncercie. W programie jeden z facetów o imieniu Larry zadzwonił do niego i zapytał Rona o jego znak zodiaku.

Przeczytaj także: Tom Lamy ABC, żona, dzieci, wesoły, bez koszulki, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Po poznaniu znaku zodiaku Rona, którym jest Leo, zasugerował, że bratnią duszą Rona musi być Wodnik.

Ron zachichotał i ujawnił, że nie jest żonaty, ale w przyszłości będzie szukał potencjalnej żony Wodnika. Chociaż romantyczny romans Rona ukryto w świetle reflektorów, nie jest on jeszcze żonaty.

Omówił szeroko nagłośnioną legalizację małżeństw osób tej samej płci w Massachusetts w 2003 r., do historii przeprowadził wywiad z siedmioma parami osób tej samej płci. W poście na Facebooku z 26 czerwca 2015 r. ujawnił rozmowę z przyjacielem, który twierdził, że małżeństwo jest zwyczajem społecznym i związkiem mężczyzny i kobiety. Zwolennik małżeństw osób tej samej płci, Ron napisał wtedy:

„Powiedziałem w społeczeństwie obywatelskim, że jest to legalne prawo umowne. Zmiana zwyczajów społecznych. Na przykład małżeństwa międzyrasowe były nielegalne w wielu stanach, dopóki Sąd Najwyższy nie uchylił pozostałych zakazów w 1967 roku. Jeśli chodzi o słownik, powiedziałem: „Jeśli tak jest napisane, myślę, że po prostu będą musieli zmienić definicję”.

Rodzina Rona Claiborne'a; Życzy Matce na Dzień Matki

Ron Claiborne ma ze sobą kochającą matkę. W Dniu Matki 2015 udostępnił swoje zdjęcie swojej mamie, życząc jej „Szczęśliwego Dnia Matki”.

Ron opublikował również zdjęcie ze swoim zmarłym tatą, Earlem Claiborne, na Facebooku w dniu 21 czerwca 2015 r. z okazji Dnia Ojca.

Nie zapomnij: Marci Gonzalez Wiki: Żonaty, mąż lub kawaler, rodzice, ABC, wynagrodzenie

Zalecane