blog

Ron Funches Wiki: żona, dziewczyna, wesoły, utrata wagi, wartość netto, rodzina

Podczas gdy wielu z nas było zestresowanych pandemią, komik Ron Funches wykorzystał tę sytuację jako okazję do poślubienia swojej żony. Po wymianie pierścionków zaręczynowych w 2019 roku para zrobiła wreszcie największy krok.

  Ron Funches Wiki: żona, dziewczyna, wesoły, utrata wagi, wartość netto, rodzina

Spotkałem żonę przez aplikację randkową

Ron jest żonaty ze swoją żoną, Christianem Dawn. To właśnie podczas pandemii para pobrała się. Zgodnie z jego postem na Instagramie, 21 sierpnia 2020 r. wymienili śluby.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rona Funchesa (@ronfunch)

Po pierwszym spotkaniu za pośrednictwem aplikacji randkowej o nazwie Bumble zaręczyli się w listopadzie 2019 r. Wydał wielkie ogłoszenie, gdy pojawił się w programie telewizyjnym „Late Late Show With James Corden”.

Ron z miłością nazywa swoją żonę „Robot”, ponieważ miała tylko jedną tapetę w aplikacji randkowej, co sprawiło, że uwierzył, że nie jest prawdziwa.

Nieudane małżeństwo z pierwszą żoną

Ron był wcześniej żonaty z żoną, której tożsamość pozostaje tajemnicą. Chociaż nie ma żadnych informacji o jego byłej żonie, dowiedzieliśmy się, że przez wiele lat mieszkał w Salem ze swoją zrażoną żoną.

Niemniej jednak para jest rodzicami ich syna Malcolma Funchesa. Była para borykała się kiedyś z ogromnym bólem, gdy u ich syna zdiagnozowano autyzm wymagający specjalnej opieki.

Dlaczego spekulacje gejowskie?

Chociaż Ron jest żonatym mężczyzną i ma żonę, pojawiły się spekulacje, że jest gejem ze względu na jego humorystyczną osobowość.

Kiedy był na planie, dzielił się całusami ze swoimi męskimi aktorami za kamerą, co dało początek spekulacjom, że jest gejem.

Na przykład widzieliśmy, jak całuje Michaela Iana Blacka na planie „The Meltdown”. Następnie w 2015 roku wspólny pocałunek ze współgrającym z Undatebale Rickiem Glassem do nagrania wideo.

Takie działania przyłapały go na plotkach o gejach, ale to nieprawda.

Profesjonalna podróż Rona

Ron interesował się komedią od dzieciństwa. W młodości humor był jego bronią, by ocalić siebie i swoją siostrę przed zbesztaniem matki. Zawsze, gdy jego matka śmiała się z jego żartów, myślał, że jest dobry w rozśmieszaniu ludzi.

Jednak na wcześniejszym etapie kariery nie był komikiem na pełen etat. Był zaangażowany w różne prace, zanim poświęcił swój pełny czas na komedię. Początkowo pracował w call center banku. Pracował także dla Liberty Tax Services jako Lady Liberty, tańcząc ze znakiem, co również pomogło mu utorować drogę do kariery komediowej.

Jego kariera jako pełnoetatowego komika rozpoczęła się w wieku 23 lat w Portland w stanie Oregon. W 2012 roku przeniósł się do Los Angeles z Portland, aby zrobić karierę w komedii. Jednym z jego pierwszych osiągnięć aktorskich jest odcinek „Portlandii” (2011).

Ron napisał wiele odcinków „Kroll Show” Comedy Central, a nawet „The Eric Andre Show”, „Funny or Die's Night Night”. Jest także gościem okrągłego stołu w „Chelsea Lately”. W listopadzie 2015 r. Ron wydał swój debiutancki album „The Funches of Us”, a także kilkakrotnie pojawił się w „@midnight”.

Podczas pandemii wymyślił nowy teleturniej o nazwie Niezłe! premiera 24 sierpnia (2020) na Quibi.

Jego wartość netto

Ron z powodzeniem stał się znanym amerykańskim komikiem, aktorem i pisarzem. Otrzymał pokaźną pensję z zawodu, co pomogło mu zgromadzić wartość netto 500 tys.

Jego krótka Wiki: Bio

Ron urodził się 12 marca 1983 r. w Gardena w Kalifornii, ma czarne pochodzenie etniczne. Spędził młodość w Chicago, zanim przeniósł się do Salem w stanie Oregon. Jego matka była pracownikiem socjalnym, podczas gdy jego ojciec był monterem rur.

Jego obecny wiek to 37 lat, a jego znakiem urodzenia są Ryby.

Ukończył Douglas McKay High School, gdzie uczęszczał na kursy języka angielskiego. Był bardzo inspirowany przez pisarzy, w tym Ericha Marię Remarque, Williama Faulknera, J.D. Salingera i Moliere'a.

Odchudzanie

W 2012 roku Ron zadziwił swoich fanów i zwolenników swoją utratą wagi. Stracił 100 funtów i podniósł się do 245 funtów z 355 funtów. Zdecydował się na odchudzanie, gdy jego matka wykazywała troskę o jego zdrowie.

Zalecane