blog

Ron Gant Wiki, ślub, żona, dzieci, rodzina, statystyki, wartość netto, wzrost

Kariera sportowca jest na ogół krótsza niż w jakimkolwiek innym zawodzie, ale szansa na utratę pozycji jest jeszcze większa, gdy ma się do czynienia z kontuzją. Ron Gant, były zawodowy baseballista, zdał sobie z tego sprawę, kiedy doznał wypadku na rowerze brudnym, w wyniku którego został ranny na lewą stopę. To spowodowało, że zakończył karierę w grach dla Atlanta Braves i zamknął kontrakt z klubem, który pozwolił mu odejść.

 Ron Gant Wiki, ślub, żona, dzieci, rodzina, statystyki, wartość netto, wzrost

Kariera od sportu do dziennikarstwa:

Zawodnik rozpoczął karierę w ekstraklasie po tym, jak został powołany przez Atlanta Braves w 1983 roku do MLB Draft i dołączył do klubu w 1987 roku jako we wrześniu. Po rozczarowującym biegu klub wysłał go do innych drużyn, aby nauczył się grać na polu. Wkrótce wrócił do formy i wygrał National League Comeback Player of the Year.

Jego najlepsze wyniki i statystyki przyniosły mu kradzież 33 baz w 1990 roku w kwalifikacjach do klubu 30-30. Po zwolnieniu z Atlanta Braves po wypadku grał między innymi w takich klubach jak Cincinnati Reds, St. Louis Cardinals, Philadelphia Phillies i ostatecznie zakończył karierę w Oakland Athletics. Obecnie jest współprowadzącym Good Day Atlanta w WAGA-TV.

Ile jest warte netto Rona?

Chociaż opuścił Braves z powodu kontuzji, przyznał, że zawsze śledził klub i jest Odważnym na pamięć. Słynny baseballista zgromadził oszałamiającą wartość netto w wysokości ponad 20 milionów dolarów dzięki swojej płodnej karierze, a także pracy w telewizji. Otrzymał 900 000 $ jako część swojej pensji i kontraktu, opuszczając swój wymarzony zespół.

Dwukrotnie był All-Star MLB i jest zdobywcą nagrody Silver Slugger Award. Jest także analitykiem sieci MLB i recenzował gry Braves w SportSouth. Jego program informacyjny Good Day Atlanta cieszy się w ostatnich dniach popularnością.

Czy Ron już się ożenił?

Bycie częścią spuścizny Braves może być dla niego wszystkim, ale ważniejsza rzecz, tj. życie osobiste i status związku, były dla wielu problemem. W czerwcu 2015 roku poślubił Leslie Donatelli na weselu w Akwarela Inn. Ta urocza para otrzymała od wielu serdeczne życzenia i wydawała się dla siebie idealna.

Nie było to jednak jego pierwsze małżeństwo. Jego pierwsza żona, która pozostała głównie poza mediami i kamerą, jest matką czwórki jego dzieci, syna Ryana i córek Alexusa, Symary i Halyn. Jego pierwszy syn dorósł. Na obrazkach , rodzinę widać, gdy Ron jeszcze mieszkał ze swoją pierwszą żoną i dziećmi.

Obecnie prowadzi szczęśliwe życie małżeńskie ze swoją nową żoną i dziećmi z poprzedniego małżeństwa. Mieszkają w domu w Suwanee, dzieląc czas między pracą a domem.

Biografia podobna do Wiki:

Ron Gant, obecnie w wieku 52, urodził się 2 marca 1965. Urodził się dla afroamerykańskich rodziców w Victorii w Teksasie w USA. Jego ojciec był wojskiem, a matka pracowała cały dzień. Przyznaje, że to dzięki nim stał się osobą, którą jest dzisiaj. American National należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Były zapolowy Major League wciąż ma doskonałe i zdrowe ciało, które stoi na wysokości 6 stóp.

Zalecane