blog

Ron Teigen Sr. (Chrissy Teigen's Dad) Wiki, żona, rozwód, fakty

Ron Teigen Sr. nie jest nową twarzą w branży hollywoodzkiej. Jest powszechnie znany jako ojciec Chrissy Teigen – modelki i żony słynnego piosenkarza Johna Legenda. Poza tym osiągnął wybitną pozycję, kiedy zdobył tytuł „Ojca Roku” w grudniu 2018 r. Za wytatuowanie swojej córki, twarzy Chrissy na lewym bicepsie.

 Ron Teigen senior (Chrissy Teigen's Dad) Wiki, Wife, Divorce, Facts

Kontynuuj czytanie : Simone De Alba Wiki, wiek, mąż, wynagrodzenie

Ciekawe : Will Sharpe Wiki, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Podobno mieszkała z córką Chrissy i zięciem, rodziną córki Johna, aby opiekować się jej dwójką wnuków, Luną i Milesem. Chrissy i John musieli często podróżować ze względu na swoje interesy i wydarzenia, co sprawiło, że Vilailuck zajął się przyszłą spuścizną rodziny.

Pomimo tego, że był żonaty z Ronem przez kilka lat, jego żona w końcu została obywatelką USA w październiku 2018 roku. Pochodzi z Tajlandii i mieszkała z nim w Huntington Beach w Kalifornii.

Chrissy idzie na zakupy po rozwodzie Rona

Ron Teigen Sr. złożył wniosek o rozwód ze swoją żoną, Vilailuck, 6 listopada 2019 r. Jednak separacja Rona i jego żony nie była wielkim problemem dla ich córki, Chrissy Teigen, która została zauważona na zakupach. Chrissy wydawała się być skupiona na swojej rodzinie i spacerowała ze swoją trzyletnią córką Luną.

Widziano ją niosącą fioletową torbę córki, gdy zakładała zapinaną na zamek bluzkę z długim rękawem i przycięte legginsy. Luna jest pierwszym dzieckiem Chrissy ze swoim chłopakiem, Johnem Legendem. Mają też osiemnastoletniego syna Milesa.

Jeśli chodzi o rozwód jej taty z matką urodzoną w Tajlandii, nie mogła przestać żartować. Chrissy pokazała swoje charakterystyczne poczucie humoru, gdy Karen Valby napisała to na Twitterze, a ona (Chrissy) i jej urocza mama rozmawiały o nadchodzącym rozstaniu podczas ich Vanity Fair Time, do którego odnosiła się kilka świąt Bożego Narodzenia.

Poza tym Ron Teigen i jego żona Vilailuck już mieszkali osobno. Obecnie Vilailuck mieszka z Chrissy i Johnem Legendami, a także pomaga opiekować się ich dwójką dzieci.

Wiki (wiek)

Ronald, którego urodziny przypadają na 6 sierpnia, wygląda świeżo i stylowo dzięki swoim zawsze autentycznym umiejętnościom ubierania się. Ojciec znanego na całym świecie modelu urodził się w Norwegii, a zatem ma norweskie pochodzenie. Jednak jego rok urodzenia nie został ujawniony publicznie.

Nie przegap: Jim Parrack Żona, rozwód, wesoły, rodzina

W młodym wieku pracował jako elektryk w Norwegii. Jego nazwisko rodowe to Ronald Teigen Sr.

Fakty

Oto kilka punktów dotyczących taty Chrissy, Rona Teigena Sr.

  1. Według źródła, jego córka i rodzina mieszkają w posiadłości Johna Legenda, która nie jest daleko dla pary z separacji. Ronald zostaje zaledwie 10 minut od Chrissy, żony Vilailuck i Johna; w rezultacie odwiedza je codziennie i spędza z nimi czas.

  2. Siostra Chrissy, Tina, jest przyrodnią córką Rona. Urodziła się dla Vilailucka i jej tajemniczego partnera, zanim poślubiła Rona.

  3. Ron ma troje innych dzieci ze swoimi tajemniczymi kobietami, jak wyjaśniła Chrissy w jednym z wywiadów.

Zalecane