blog

Ronnie Ortiz-Magro Wiki: Dziewczyna, Zaręczyny, Dziecko, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Wraz z rosnącą sławą hitowego reality show MTV, Jersey Shore, członkowie obsady zdobywali uznanie publiczności. Wśród nich Ronnie Ortiz-Magro stał się główną atrakcją serialu najbardziej znanego z serii jego dziewczyny, która włącza się / wyłącza, Sammi „Sweetheart” Giancola. Para była bicie serca wśród publiczności w serialu. Cóż, Ronnie jest teraz ojcem córeczki, wiesz kim jest matka? Jeśli nie, masz mniej zmartwień, ponieważ ten artykuł zawiera to wszystko.

  Ronnie Ortiz-Magro Wiki: Dziewczyna, Zaręczyny, Dziecko, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Wśród nich Ronnie Ortiz-Magro stał się główną atrakcją serialu najbardziej znanego z serii jego dziewczyny, która włącza się / wyłącza, Sammi „Sweetheart” Giancola.

Para była bicie serca wśród publiczności w serialu. Cóż, Ronnie jest teraz ojcem córeczki, wiesz kim jest matka?

Jeśli nie, masz mniej zmartwień, ponieważ ten artykuł zawiera to wszystko.

Kariera Ronniego Ortiza, Net Worth

Zanim pojawił się w hitowym reality show MTV, Jersey Shore, Ronnie pracował jako agent nieruchomości dla swojego ojca, Ronalda Magro.

Karierę zawodową zaczynał od reality show Jersey Shore w sierpniu 2009 roku, w którym występował we wszystkich sześciu sezonach.

Wkrótce zaczął podkreślać swój autorytet w mentalności słuchaczy.

Później, 26 października 2011, Ronnie pojawił się w TNA Wrestling's Zapasy na uderzenie w Macon w stanie Georgia.

Możesz cieszyć się: Maxi Kleber NBA, Żonaty, Rodzina

Co więcej, również wylądował w filmie Trzej maruderzy w 2012. Ostatnio, w 2017, Ronnie pojawił się w drugim sezonie E! seria rzeczywistości, Słynny singiel wyemitowany 14 czerwca 2016 r.

Od czasu jego zaangażowania w słynny reality show, Jersey Shore , gwiazda reality show zgromadziła niemałą fortunę.

Pojawił się także w innych serialach reality show. Cóż, biorąc wgląd w wartość netto Ronniego, wezwał… wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów z jego rozwijającej się kariery.

Nieudane związki Ronniego

Ronnie był znany ze swojej chemii z dziewczyną, która jeździła, Sammi „Sweetheart” Giancola . Para była w szczęśliwym związku od początku reality show w 2009 roku; jednak związek między miłosną parą fanów zakończył się, gdy Sammi znalazła inną miłość swojego życia o imieniu Christian Biscardi.

Po długiej przerwie para załatała wiele, ku rozbawieniu fanów, nie raz, ale przy trzech różnych okazjach. W 2014 r. Ronnie odpowiedział mediom przez Tygodnik amerykański w marcu i powiedział:

Po prostu rozwinęliśmy nasze różne sposoby. Nadal jest wspaniałą osobą. Kocham ją jako osobę i zależy mi na niej, ale poszliśmy własnymi drogami. Otóż ​​to.

W 2016 roku para została cudownie widziana razem podczas romantycznych wakacji we Włoszech, chociaż przekleństwo ich związku nie zmieniło losów ich związku i rozeszły się.

Przewijając się do przodu po związku z Sammi, Ronnie ruszył dalej i znalazł miłość z Maliką Haqq, Słynny singiel  co-star.

Spotkali się w drugim sezonie E!'s Słynny Single, gdzie zakochali się w sobie i zaczęli cieszyć się wzajemnym towarzystwem. Ale para rozstała się bez zwracania uwagi na media.

Przeczytaj także: Rashad Jennings Żonaty, Dziewczyna, wesoły, Wartość netto

Czy Ronnie jest zaangażowany w Jen Harley?

Po jego dwóch nieudanych związkach wydaje się, że znalazł swoją idealną połowę.

Para spotykała się potajemnie od 2016 roku. Jednak ich relacja trafiła na nagłówki mediów w lipcu 2017 roku, kiedy przedstawiciel Ronniego ujawnił w wywiadzie o nim i jego dziewczynie.

Alex Bowen Wiki, wiek, model, chłopak, randki, romans

Jednak niezaręczona para nie zdecydowała się jeszcze na krok dalej w swoim związku. Nawet po przyjęciu córki do swojego życia,

Błogosławiony z nowo narodzoną dziewczynką!

Chociaż para nie podzieliła ślubów, są już rodzicami nowego życia.

Po rocznym umawianiu się ze sobą w grudniu 2017 roku ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Jen Harley udostępniła również lustrzane selfie na Instagramie, pokazując jej 37-tygodniowy brzuszek 30 marca 2018 r.

Ponadto Jen, która jest już matką syna o imieniu Masom (lat 11), opublikowała jej zdjęcie z Ronnie całującym jej brzuszek 9 stycznia 2018 roku.

Ronnie Ortiz-Magro ze swoją dziewczyną opublikowano 9 stycznia 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

Ronnie następnie powitał swoją pierwszą córeczkę 3 kwietnia 2018 r., a szczęśliwa para udostępniła zdjęcia prezentów, które otrzymali dla swojego dziecka na Instagramie.

Spór z Jen

Podróż Ronniego w związku z matką jego dziecka była przez cały czas niestabilna.

Para nieustannie angażuje się w gorące kłótnie i huśta się w tę i z powrotem między wspólnotą a separacją.

Jak się wydaje, para rozdzieliła się w styczniu 2019 roku, kiedy wdali się w bójkę, która później stała się fizyczna. Magazyn Insider ujawnił, że Jen nawet rzuciła czymś w Ronniego w ferworze, co go zraniło. To było na przyjęciu sylwestrowym.

Później ujawniono przez świadków, że Jen rzuciła Ronniemowi popielniczkę, która rozwaliła mu nos i usta.

Cztery miesiące później gwiazda reality show aresztowała swojego byłego partnera za ładowanie baterii domowych. Jen została aresztowana 16 maja za kaucją w wysokości 3000 dolarów.

Ronnie wydawała się mieć pozytywne nastawienie podczas tego całego bałaganu, dzieląc się pozytywnymi wibracjami na swoim Instagramie 29 sierpnia.

Przesłanie dotyczyło pokonywania przeszkód, które wiążą się z relacjami. Mogło to wskazywać na jego kłopotliwą sytuację z Jen albo coś innego. Fani nie byli pewni.

Ciekawe: Jeremy Vuolo Dziewczyna, pochodzenie etniczne, rodzeństwo, wartość netto

Co zaskakujące, oboje wrócili do siebie w sierpniu 2019 r. Para udostępniła zdjęcia, na których świętują pierwsze urodziny swojej córki.

Fani nawet się nie skończyli kiedy para ponownie się rozstała we wrześniu 2019 r. . Tym razem Jen opublikowała zdjęcie Ronnie z inną dziewczyną na łodzi.

Podpis był jednocześnie dość sarkastyczny i smutny. Dodała również, że ma dość nadużyć, przez które musiała przejść przez Ronnie.

Wyłącz na dobre!

Nic dziwnego, że Ronnie i jego długoletnia dziewczyna Jen oficjalnie odwołali swój związek i tym razem na dobre.

Burzliwy związek był dla nich niezłą zabawą. Od niezliczonych aresztowań po przemoc domową, związek Ronniego i Jen jest inny niż wszystkie. A ich ostatnie rozstanie ma swoją własną historię.

3 października 2019 r. Ronnie został aresztowany w Los Angeles po sprawie dotyczącej przemocy domowej.

Doniesiono, że Ronnie został aresztowany za ściganie swojej dziewczyny z nożem po ich mieszkaniu, podczas gdy niósł ich córeczkę.

Następnie funkcjonariusze zobaczyli Ronniego i Jen w fizycznej kłótni i użyli paralizatora, aby zabrać go do aresztu.

Następnie Ronnie został prawnie nakazany, aby trzymał się z dala od Jen Harley po jego aresztowaniu.

Nowy nakaz ochrony wydany przez policję wymaga, aby gwiazda reality show trzymała się 100 jardów od matki swojej córki Ariany. Porządek ochronny przychodzi później.

Przyznaje, że nie jest winne przemocy domowej

Jeden z najbardziej niespokojnych Jersey Shore gwiazda, Ronnie Margo, nie przyznał się do winy za wykroczenia i oskarżenia o broń w dniu 8 listopada 2019 r. Stanął przed sądem w Los Angeles, aby wnieść swoją apelację i został zwolniony za siedem list wykroczeń, które obejmują przemoc domową i dwa przypadki stawiania oporu przy aresztowaniu.

Po tym, jak w październiku 2019 r. rzekomo pobił miazgę swojej zrażonej dziewczynie Jen, został oskarżony o siedem wykroczeń. Dokument sądowy wykazał, że ścigał swoją małą mamę nożem, niosąc ich córkę Arianę Sky w AirBnb w Los Angeles.

Nigdy nie przegap: Mark Nicholas Żonaty, żona, partner, dzieci, rodzina, wartość netto, wzrost

Ronnie został również oskarżony o stawianie oporu podczas aresztowania po tym, jak policja przybyła na miejsce zdarzenia AirBnb. Kilka dni po incydencie TMZ zrobił zdjęcie, w którym zauważono Jen z kilkoma siniakami na ramieniu i udzie.

Po tym, jak nie przyznał się do winy, Ronnie spędził czas z córką i pozował do zdjęcia. Podpisał #DaddysGirl i podzielił się uśmiechniętym selfie z Arianą.

Krótki życiorys

Ronnie Ortiz-Magro, lat 33, urodził się 4 grudnia 1985 r. w Bronksie w stanie Nowy Jork, wychowywany był przez rodziców, ojca pochodzenia włoskiego, Ronalda Magro i matki z Puerto Rican, Constance Ortiz.

Jego rodzice później się rozwiedli. Ma też przyrodniego rodzeństwa o imieniu James, od ojczyma.

Ronnie, który ma 1,68 metra wzrostu, ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jego ojciec należy do pochodzenia włoskiego, podczas gdy jego matka jest Portorykańczykiem.

Zalecane