blog

Rory Farquharson Wiki: wiek, wzrost, rodzice, wartość netto – wszystko o chłopaku Malii Obamy

Kiedy jesteś znaną postacią, media śledzą nie tylko Twoje działania, ale także osoby z Tobą powiązane. Weźmy na przykład córkę byłego prezydenta, Malię Obamę i najmłodszego chłopaka z grupy Farquharson, Rory'ego Farquharsona, który niedawno znalazł się w centrum uwagi po tym, jak został zauważony uśmiechnięty i rozmawiający w Nowym Jorku.

  Rory Farquharson Wiki: Wiek, wzrost, rodzice, wartość netto – wszystko o Malii Obamie's Boyfriend

Czy Rory Farquharson spotyka się z córką Obamy?

Była pierwsza córka, Malia Obama, została zauważona 20 stycznia spacerując po ulicach Nowego Jorku ze swoim chłopakiem z Harvardu, Rorym Farquharsonem. Para promieniowała mnóstwem miłości i śmiechu, ciesząc się nawzajem swoim towarzystwem i dała do zrozumienia, że ​​stają się silniejsi. niż kiedykolwiek.

Zobacz: Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

W listopadzie 2016 r. Rory Farquharson i Malia wywołali ogromne zainteresowanie, gdy przyłapano ich na namiętnych pocałunkach przed meczem piłki nożnej na Harvardzie-Yale. Ich nagranie pokazało moment, w którym sięgnęła i objęła go ramionami, zanim poszła na pocałunek.

Rory, który był dyrektorem szkoły w latach 2015-2016, grał w rugby i golfa oraz był współzałożycielem Blue Bunsen Society, szkolnego klubu chemicznego. Kolega z klasy Rory stwierdził, że Rory był „niezłym chwytem” i był bardzo popularny w szkole.

Prezydent Barack Obama wspomniał również, że jest dość „zrelaksowany” w związku ze swoimi córkami umawiającymi się jako jego żona, Michelle Obama jest doskonałym przykładem tego, jak zachowuje siebie, swoją samoocenę, niezależną od chłopców, aby potwierdzić, jak ktoś wygląda, i nie pozwalać innym osądzać kimś innym niż charakterem i inteligencją, a także dlatego, że „mają Secret Service”.

Pomimo ich bycia razem, Rory wydawała się nie towarzyszyć Malii Obamie na wakacjach na plaży w Miami 23 lutego 2019 roku. Malia, która pojawiła się w białym bikini, rozkoszowała się błogim czasem spędzonym z przyjaciółmi na urlopie z okazji Dnia Prezydenta.

Została zauważona podczas picia różowego wina na plaży w Miami, co stało się problemem dotyczącym prawa Florydy. Ponieważ Malia ma teraz zaledwie 20 lat i była uwikłana w alkoholików, stała się punktem dyskusji dla paneli prawnych. Jednak córki Billa Clintona i George'a W. Busha stanęły w jej obronie. Prawny wiek uprawniający do zakupu alkoholu na Florydzie to 21 lat.

Kim jest Rory Farquharson?

Rory pochodzi z brytyjskiej rodziny arystokratycznej; jego ojciec, Charles Farquharson, jest dyrektorem naczelnym „Insight Investment Management Limited” w Londynie, podczas gdy jego matka, Catherine, jest dyplomowaną księgową, która służy jako trybunały finansowe w londyńskim Górnym Trybunale.

Rory, który płacił 11 584 funtów za semestr w swojej szkole z internatem, jest także byłym dyrektorem swojej szkoły rugby. Sama jego szkoła pobiera 42500 $ czesnego rocznie, co może dać nam wgląd w jego wartość. Podobnie jego rodzina mieszka w sześcioosobowym mieszkaniu o wartości 1,6 miliona euro w Woodbridge w Suffolk.

Poza tym Rory nie popiera prezydentury Donalda Trumpa, a także dzieli się swoimi poglądami politycznymi i opiniami w mediach społecznościowych. Nie był jednak bezpośrednio zaangażowany w politykę. Rory, który kiedyś publikował swoich krytyków i komentarze pod adresem administracji Donalda Trumpa, teraz usunął swoje konta społecznościowe, w tym Instagram i Twitter.

Poza tym jest także drugim kuzynem Andrew Farquharsona, który przez długi czas służył u boku królowej Elżbiety, a także jej asystenta mistrza gospodarstwa domowego w Pałacu Buckingham.

Dowiedz się więcej: Nina Warhurst Wiki, wiek, mąż, partner, BBC, wynagrodzenie

Mówiąc o swoich finansach, Rory wciąż kontynuuje edukację i nie rozpoczął żadnego własnego przedsięwzięcia, ale z pewnością cieszy się wystawnym stylem życia z wartością netto swojego ojca.

Krótki życiorys

Rory Farquharson urodził się w 1998 roku, co oznacza, że ​​ma 20 lat. Rory obecnie studiuje prawo na Uniwersytecie Harvarda i ukończył szkołę średnią w szkole Rugby.

Ma imponującą wysokość 6 stóp i 1 cal, co pasuje do jego wielkiej osobowości i należy do brytyjskiej rasy białej. Jest kuzynem jednego z najbardziej zaufanych doradców królowej, Andrew Farquharsona.

Zalecane