blog

Rory John Gates Wiki: Wiek, wartość netto, samochód, studia, dziewczyna, randki, wzrost

Rory John Gates zyskał uznanie jako syn amerykańskiego miliardera Billa Gatesa. Zwrócił także uwagę publiczności w wieku 10 lat, kiedy napisał wiersz „Diamante”. Wspomniał o fizyce światła, gwiazd i czarnej dziury w swoim siedmiowierszowym wierszu.

  Rory John Gates Wiki: Wiek, wartość netto, samochód, studia, dziewczyna, randki, wzrost

Ile jest warte netto Rory'ego?

W wieku 18 lat Rory John Gates ma ogromną wartość netto w wysokości 20 milionów dolarów. Amerykański student Rory zgromadził majątek jako spadkobierca swojego amerykańskiego ojca miliardera, Billa Gatesa. Jest także właścicielem floty samochodów, jachtów i rezydencji, będąc jedynym synem najbogatszego człowieka na świecie.

Fortuna Rory'ego pochodzi od Billa, który ma zadziwiającą wartość netto w wysokości 90 miliardów dolarów. W roku 2010 ojciec miliardera Bill oświadczył, że da 10 milionów dolarów swoim trojgu dzieciom; Phoebe Adele Gates, Jennifer Katharine Gates i Rory. Ponadto Bill powiedział, że przekaże resztę swojego majątku na cele charytatywne. Jako ojciec zapewnił, że zapewni swoim dzieciom wysokiej jakości edukację, zamiast dawać im miliard dolarów pieniędzy.

Możesz zobaczyć: Don Wildman Net Worth, dzieci, żona

Życie osobiste Wgląd jedynego syna miliardera

Jako jedyny syn swojego ojca Billa Gatesa i matki Melindy Gates, Rory ma dwoje rodzeństwa, starszą siostrę Jennifer Katharine Gates i młodsza siostra Phoebe Adele Gates . Jest dość nieśmiały i rzadko występuje publicznie.

Abraham Mateo Dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne - wszystko, co musisz wiedzieć

Starsza siostra Rory, Jennifer, która ukończyła Uniwersytet Stanforda, otrzyma w prezencie ukończenia college'u farmę koni w Westchester o wartości 16 milionów dolarów. Planuje również przenieść się do Nowego Jorku i kontynuować studia na New York University.

Jennifer ma fascynującą historię, jeśli chodzi o jej edukację. Podczas gdy jej ojciec Bill był nadal dyrektorem generalnym Microsoftu, udało mu się porzucić córki do ich szkoły. Jej matka Melinda rozmawiała z Business Insider w kwietniu 2019 r. i powiedziała, że ​​ona i Bill podzielili swoje obowiązki domowe. Dyrektor generalny Microsoftu odwoził rano swoją córkę Jennifer do przedszkola. Melinda była nawet zaskoczona pracą męża, ponieważ wie, że Bill był bardzo zajęty pracą w Microsoft.

Ze względu na wspierający charakter Bill i Melinda cieszą się swoim szczęśliwym życiem małżeńskim od 1994 roku. Poznali się w 1987 roku w firmie Microsoft, kiedy Melinda dołączyła do zespołu jako menedżer produktu. Początkowo, kiedy Bill zaprosił ją na randkę, odmówiła powołując się na to, że nie był wystarczająco spontaniczny, ale później zgodziła się na randkę z nim. Pomimo pracowitego czasu rodzice Rory stali się dla siebie silnym filarem wsparcia.

Z drugiej strony Melinda jest również dumna z Rory, ponieważ wychowała feministycznego syna. W 2015 roku zabrała go w podróż do Afryki Wschodniej w Malawi. Kiedy matka z synem odwiedzała ich fundację, spotkali grupę mężczyzn, którzy opowiadali o tradycjach prac domowych i podejmowaniu wraz z żoną ważnych decyzji. Melinda była pod wrażeniem ich rozmów, ale Rory nie zgadzał się z ich poglądami. Miał dość optymistyczne poglądy na temat norm płciowych, co fascynowało jego matkę.

Matka Rory, Melinda, potwierdziła w kwietniu 2019 r., że wszystkie jej dzieci są w pełni zaszczepione. Żona multimiliardera wzięła swój Instagram i powiedziała swoim obserwatorom, aby posłuchali nauki o tym, jak chronić się przed szczepieniami, podatnością na chorobę i działaniami na rzecz ochrony dzieci.

Biorąc pod uwagę swoje romantyczne życie, Rory, który rzadko pojawia się wśród publiczności, podobno nie spotyka się z żadną kobietą. Chociaż koncentruje się na rozwoju swojej kariery, nie jest związany romantycznie i nie ma plotek, że ma dziewczynę. Rory mieszka obecnie w Xanadu 2.0 dwór w Medina, Waszyngton wraz z rodziną.

Odkryj również: Dale Winton Wiki, żonaty, partner, wesoły, wartość netto, związek

Krótki życiorys

Rory John Gates urodził się 23 maja 1999 roku w Seattle w stanie Waszyngton. Uczęszczał do Lakeside School w swoim rodzinnym mieście w Seattle w stanie Waszyngton, do której uczęszczał również jego ojciec, gdy miał 13 lat. Rory ma 1,65 m wzrostu (5 stóp 5 cali) i należy do rasy białej.

Zalecane