blog

Rosanna Pansino Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Jedyne, czego większość aktorek nie robi, to przygotowywanie posiłku. Rosanna Pansino jest aktorką i osobowością YouTube, która prowadzi kanał o nazwie Nerdy Nummies, na którym znajduje się samouczek dotyczący pieczenia niesamowitych przysmaków o tematyce nerdowej. Jako aktorka przeszła przez kilka małych ról w kilku programach telewizyjnych i reality show. Otrzymała nominację i kilka nagród za pracę nad swoim kanałem, a także Shorty Awards i The Taste Awards.

  Rosanna Pansino Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Kariera piekarza i aktorki:

Rosanna zawsze chciała być aktorką. Jej aktorstwo obejmuje rolę Violet w animowanym serialu YouTube Broken Quest, a także kilka małych ról w Parks and Recreation, CSI: Crime Scene Investigation, a także udział w reality show Krzycze Królowe.

Pod wpływem babci w pieczeniu i zachęceniu znajomych do dołączenia do YouTube, zaczęła robić kilka smakołyków o tematyce nerdy i publikowała na kanale o nazwie Nerdy Nummies. Jest to jeden z najpopularniejszych programów o wypieku na YouTube. Do swojego programu zaprasza wielu znanych YouTuberów i zmusza ich do spróbowania swoich deserów.

Ile Rosanna zarabia na swoim kanale?

Cóż, jest właścicielką jednego z najbardziej ulubionych kanałów o wypiekach na YouTube. Zarabia na tym średnio 2,5 miliona dolarów rocznie. Wydała też książkę zatytułowaną Nerdy Nummies CookBook, która 22 listopada 2015 r. znalazła się na liście bestsellerów New York Times. Jej majątek netto szacuje się na 9 milionów dolarów z jej kariery w dziedzinie pieczenia i aktorstwa.

Była finalistką drugiego sezonu VH1 Scream Queens. Zmuszona do wyboru kogokolwiek spośród aktorstwa i YouTube, wybrała to drugie i okazało się to godne.

Czy Rosanna Pansino jest singlem?

Te przyciągające wzrok i przepyszne desery, które robi na swoim kanale, wystarczą, aby każdy się nad nią ślinił. Poza tym wspaniała i utalentowana, zyskała miłość i podziw wielu ludzi z całego świata. Cóż, wydaje się, że wybrała mężczyznę, którego chce w swoim życiu. Chociaż w przeszłości była w związku, powiedziała, że ​​ma chłopaka, gdy zapytano ją, czy się z kimś spotyka.

We wrześniu 2016 roku ujawniła na swoim Twitterze, że ma chłopaka. Mike Lemond, który jest również YouTuberem z milionami obserwujących na swoim kanale YouTube, od jakiegoś czasu spotyka się z uroczym małym nerdem. Produkuje również jej kanał, a ich pojedynczy film ma średnio ponad milion wyświetleń.

  Obraz

Relacja przekształciła się również w udane partnerstwo biznesowe. Wcześniej w 2016 roku kupili dom o wartości około 4 milionów dolarów w Tarzanie.

Kiedyś krążyła plotka, że ​​była w związku ze swoim partnerem z Glee, Joshem Sussmanem. Twierdzenia nie uzyskały dużego uwierzytelnienia, ponieważ żadna ze stron nie wypowiedziała się w tej sprawie. Na razie czuje się dobrze w towarzystwie Mike'a, który cały czas jest obok niej. Tworzą razem idealną parę. Ich fani mogą spodziewać się, że wkrótce wyjdzie za niego za mąż i uczyni go swoim mężem.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Rosanna Pansino, obecnie w wieku 32 lat, urodziła się 8 czerwca 1984 r. W Seattle w stanie Waszyngton w USA. Urodziła się w rodzinie mieszanej, ma jedno rodzeństwo, młodszą siostrę o imieniu Molly. Wielokrotnie nagradzana gwiazda YouTube należy do mieszanego pochodzenia etnicznego składającego się z dziedzictwa włoskiego, irlandzkiego, niemieckiego i chorwackiego. Chociaż jest stosunkowo niska, mierzy 4 stopy i 10 cali, ma idealną figurę z niesamowitym kształtem ciała i wymiarami.

Zalecane