blog

Roseanne Colletti Wiki: Wiek, Żonaty, Chłopak, Samotny, Rodzina, CBS, Wynagrodzenie

Roseanne Colletti, zdobywczyni nagrody Emmy, korespondentka zyskała powszechny szacunek dzięki swojej roli jako jedna z czołowych rzeczników konsumentów na obszarze trzech stanów. Co więcej, jej reportaże śledcze na tematy niepokojące konsumentów przyniosły jej uznanie jako jednego z najbardziej szanowanych reporterów tej stacji. Uruchomiła własną jednostkę rozwiązywania problemów dla stacji, za którą zdobyła dwie nagrody Emmy.

 Roseanne Colletti Wiki: Wiek, Żonaty, Chłopak, Samotny, Rodzina, CBS, Wynagrodzenie

Szybkie informacje

 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pensja
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice

Roseanne Colletti, zdobywczyni nagrody Emmy, korespondentka zyskała powszechny szacunek dzięki swojej roli jako jedna z czołowych rzeczników konsumentów na obszarze trzech stanów. Co więcej, jej reportaże śledcze na tematy niepokojące konsumentów przyniosły jej uznanie jako jednego z najbardziej szanowanych reporterów tej stacji. Uruchomiła własną jednostkę rozwiązywania problemów dla stacji, za którą zdobyła dwie nagrody Emmy.

Kariera i postęp

Roseanne dołączyła do NBC 4HD jako reporter konsumencki w 1997 roku. Sporządza raporty konsumenckie, koncentrując się na wskazówkach dotyczących oszczędzania pieniędzy, wycofaniu produktów i efektywnych wydatkach. Roseanne wróciła do NBC4 z WCBS-TV i pracowała tam przez osiemnaście lat. Roseanne pracowała również dla CNBC „Steals and Deals” jako korespondentka.

Roseanne zaczęła pracować jako reporterka generalna dla WCBS (CBS). Później wyróżniła się jako korespondentka Channel 2 w New Jersey. Przed dołączeniem do NBC4, Roseanne była reporterem generalnym w WCBS-TV, gdzie pracowała przez prawie dwadzieścia lat. W lipcu 1986 r. uruchomiła jednostkę rozwiązywania problemów ze stacją, za którą wyróżnia się jako Nowa CBS2, a także otrzymała wiele nagród, w tym Emmy.

Nie przegap: WTAE 'Kelly Frey Wiki: Wiek, Rak, Mąż, Dzieci, Wynagrodzenie

Jej reportaże śledcze w kwestiach niepokojących konsumentów pomogły jej zostać rozpoznaną jako jedna z najbardziej szanowanych reporterów stacji. Jest również znana z pisania cotygodniowego bloga na temat konsumpcjonizmu dla ogólnokrajowej gazety internetowej The Huffington Post.

Zarobki i wartość netto

Roseanne czerpie swój majątek z kariery amerykańskiej dziennikarki. Według Glassdoor, dziennikarz w rejonie Nowego Jorku zarabia średnio 75 151 USD rocznie, a dodatkowe wynagrodzenie pieniężne wynosi od 294 do 16 262 USD. Dziennikarka, która zdobyła nagrodę Emmy, prawdopodobnie zarabia trochę lukratywnych zarobków, pracując w „News 4 New York” jako reporterka konsumencka od stycznia 1997 r.

Oprócz News 4 i WCBS, Roseanne była prezenterką w WNGE-TV, Nashville, Tennessee i KSLA-TV, Shreveport, La. Associated Press Broadcasters Award Best Documentary Award za jej raport na temat mieszkalnictwa niespełniającego norm. Uważa się, że wielokrotnie nagradzana dama, Roseanne, ma przyzwoitą pensję, liczoną w milionach.

Przeczytaj także: Susi Cahn Wiki, wiek, wartość netto - wszystko o żonie Mario Batali

Pracowała również dla KFDM-TV w Beaumont w Teksasie jako reporter, gdzie otrzymała nagrodę Associated Press Broadcasters Best Documentary Award za swój raport na temat mieszkalnictwa niespełniającego norm. Uważa się, że wielokrotnie nagradzana dama, Roseanne, ma przyzwoitą pensję, liczoną w milionach. Mimo to nie ujawniła dokładnej wysokości wynagrodzenia i wartości netto.

Życie małżeńskie Roseanne

Roseanne jest mężatką i ma jedną córkę. Nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących swojego męża ani żadnych historii randkowych ze swoimi byłymi chłopakami. Cóż, jest aktywna na Twitterze w mediach społecznościowych, ale często udostępnia tweety zorientowane na karierę.

Roseanne Colletti z młodym skautem na BoyScoutsGNYC w lutym 2018 r. (Zdjęcie: Twitter)

Wygląda na to, że Roseanne woli prywatność w swoim życiu osobistym i lubi pozostać samotną, ponieważ nie podała żadnych danych rodzinnych. Będąc kobietą znaną ze swojej kariery zawodowej, Roseanne jest zbyt sceptycznie nastawiona do dzielenia się życiem prywatnym, które wciąż jest ukryte.

Współtworzy artykuły w tabloidach

Absolwentka Uniwersytetu w Houston publikowała swoje artykuły w kilku magazynach, takich jak Huffington Post i NBC New York. W HuffPost Roseanne napisała kilka artykułów, takich jak „ Atak przeciwstarzeniowy ' oraz ' Przyrost wagi poślubnej dla kobiet. '

Zobacz też (edytor magazynu): Cristina Greeven Cuomo Wiki, wiek, ślub, rodzina, edukacja, wartość netto

18 września 2018 r. relacjonowała artykuł Cynthii Arce, która została aresztowana za rzekome zaatakowanie funkcjonariuszy policji. Do incydentu doszło, gdy policjanci próbowali pomóc jej nieprzytomnej córce. Roseanne opublikowała artykuł w NBC New York pod tytułem „ Kobieta z Westchester oskarżona o morderstwo dwuletniej córki nie przyznaje się do winy .

Krótki życiorys

Roseanne uzyskała tytuł Bachelor of Arts in Communications na Uniwersytecie w Houston i obecnie mieszka w New Jersey. Nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących swoich rodziców, urodzin i wieku.

Jednak będąc starszym reporterem Roseanne nadal wygląda młodo, zdrowo, sprawnie i pięknie.

Zalecane